Rabaty w Naturhouse Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Naturhouse

Naturhouse

Kosmetyki w Naturhouse

Wartość zniżki:
super oferta

Ważne na:
✔️ Kosmetyki ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso
KUP EKSPRES I ODBIERZ ZAPAS KAWY STORY COFFEE ZA PÓŁ CENY
Kody rabatowe w Lidl
Kody rabatowe w Lidl
Wielofunkcyjny robot kuchenny

Informacje o Naturhouse

Naturhouse
4.4 z 5 gwiazdek 9 Oceny dla Naturhouse

Naturhouse to sieć Centrów Dietetycznych, w których eksperci do spraw żywienia obejmą Cię kompleksową opieką, zapewniając idealny plan żywieniowy, dostosowany do Twoich potrzeb oraz naturalną suplementację. Zapoznaj się z aktualną ofertą zniżek i rabatów Naturhouse.

Rabaty w Naturhouse 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 12.04.2021
Adres Naturhouse
ul. Dostawcza 12A
93-231 Łódź

O Naturhouse

Firma Naturhouse jest w Polsce obecna od 2006 roku. Głównym założeniem działalności Naturehuose jest pomoc w walce z nadwagą i propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych w każdym wieku. Misja firmy to także edukacja w zakresie zdrowego żywienia i jego wpływu na wygląd, samopoczucie i stan organizmu. Centra Dietetyczne Naturhouse oferują opiekę specjalistów ds. żywienia, indywidualny plan dietetyczny oraz naturalną suplementację wspomagającą proces odchudzania. Firma poza pracą z klientami indywidualnymi, stara się również regularnie brać udział w kampaniach społecznych, związanych ze zdrowym stylem życia. Pod szyldem Naturhouse wydawane jest także czasopismo Peso Perfecto, podejmujące tematy diety, zdrowia i aktywności.

Promocje Naturhouse

Atrakcyjne okazje na pakiety dietetyczne, suplementy lub poszczególne kuracje pojawiają się w Naturehouse regularnie. Aby być na bieżąco śledź konto firmy na facebooku lub zapisz się do newslettera na stronie.

Kody Rabatowe na usługi Naturhouse

Jeśli udało Ci się znaleźć kod rabatowy do Centrów Dietetycznych Naturehouse, skontaktuj się z infolinią firmy i zapytaj, w jaki sposób możesz uzyskać zniżki na produkty i usługi Naturehouse.

Oferta Naturhouse

W Naturehouse masz pewność, że Twój dietetyczny plan żywieniowy zostanie ułożony przez eksperta, w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby i preferencje. Decydując się na zmianę sposobu odżywiania, będziesz miał także możliwość zakupienia naturalnych i bezpiecznych suplementów, które wspomogą Twój proces chudnięcia. Oprócz kuracji odchudzających, Naturehouse stara się pomagać klientom również w innych problemach, które mogą mieć związek z żywieniem. W Centrach Naturehouse możesz skorzystać z kuraci antycellulitowych, oczyszczających organizm, oczyszczających wątrobę, obniżających poziom złego cholesterolu, zwiększających masę ciała, wzmacniających organizm, wzmacniających naczynia krwionośne, hamujących apetyt na słodycze, poprawiających wygląd włosów, skóry i paznokci itp.

Centra dietetyczne Naturehouse

W Polsce znajduje się aż 341 punktów Naturehouse. Zlokalizuj najbliższy i umów się na wizytę. Na stronie naturhouse-polska.pl, w zakładce „Adresy Centrów NH” znajdziesz wygodną wyszukiwarkę, która pomoże Ci wybrać najdogodniejszy salon.

Obsługa klienta

Przed wizytą w centrum Naturhouse możesz skontaktować się z profesjonalnym dietetykem e-mailowo,wpisując swoje dane oraz miasto w tytule maila oraz wysyłając swoje zapytanie na adres: dietetyk@naturhouse-polska.com. Możesz także skontaktować się z infolinią firmy, dzwoniąc pod numer: 801 11 12 13