Rabaty w Neobus Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Neobus

Neobus

Tanie połączenia międzymiastowe

Wartość zniżki:
Tanie połączenia międzymiastowe

Ważne na:
✔️ na połączenia międzymiastowe ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN

Informacje o Neobus

Neobus
4.3 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Neobus

Każdy klient wybierając podróż autobusem liczy na komfort, a nade wszystko szybki dojazd w upragnione miejsce. Tego właśnie może się spodziewać wybierając firmę Neobus, która oferuje również wiele promocji, a także zdobycie kodów rabatowych w rezultacie przekładających się na niższą cenę biletów.

Rabaty w Neobus 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 16.04.2021

Dzisiejsze czasy można bardzo krótko opisać – ogromny postęp technologiczny. Z tego też powodu prym wiodą środki miejskie, czyli na przykład autobusy - pozostawiając w tyle unowocześnione samochody - dzięki którym można zaoszczędzić nerwów, czasu a nawet pieniędzy. Neobus to firma, która swoją działalność rozpoczęła w 1989 roku. Początkowo jednak była to firma, która zajmowała się jedynie handlem obwoźnym AGD, po to by w 2003 roku rozpocząć działalność o charakterze przewozowym.  Dziś słynie z przewożenia osób w różne zakątki Polski od Rzeszowa poprzez Warszawę  po Sanok i Krosno. Bo to właśnie stale powiększające się grono klientów sprawia, że tworzone są nowe linie, które są niezwykłym dla nich udogodnieniem . Dodatkowo oferujemy Neobus promocje, które z pewnością przełożą się na zadowolenie każdego klienta.

Promocje

Neobus promocje dba o swoich pasażerów zarówno w zakresie promocji, jak i okazji cenowych, dzięki którym w zaskakująco niskiej cenie mogą zarezerwować biletów obejmujących wybrane trasy. Poprzez baczne obserwowanie portali społecznościowych , które wiodą prym w obecnych czasach – Facebook  klient może natknąć się na informacje dotyczące obniżek cen, a nade wszystko kodach rabatowych. Równie korzystne jest sprawdzanie strony internetowej, na której można również znaleźć wiele rabatów na wybrane podróże autokarem.

Newsletter

Neobus promocje to również zapisać się do newslettera firmy, aby regularnie otrzymywać informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach oraz specjalnych promocjach przygotowanych dla klientów.  Dzięki niemu klient ma również szansę na otrzymanie dodatkowych kodów rabatowych.

A asortyment?

Podróżowanie autobusami od lat jest bardzo popularne, a zarazem wygodne.

W zapleczu firmy Neobus  znajdują się kierowcy posiadający ogromny bagaż doświadczenia, którzy są w stanie zapewnić klientom dobrą atmosferę podczas podróży, komfort oraz bezpieczeństwo. Oprócz wielu rabatów proponowanych klientom, mogą oni również spodziewać się udogodnień podczas podróży,  w których znajdują się między innymi zadbane toalety, widok których jest bardzo rzadki w innych środkach transportu. Postęp technologiczny, a co wraz z nim? Wi-fi będące podstawowym elementem autobusów firmy Neobus. Z myślą o klientach Neobus zadbał o ich wygodę – regulowane fotele, dzięki którym mała drzemka nie będzie powodem bolących pleców czy szyi. Dodatkowo pasażer będzie mógł cieszyć się przestronnym autobusem, a większa ilość bagażu nie będzie stanowiła żadnego problemu.

Zakres działań firmy obejmuje przewóz ludzi, którzy pragną w bezpieczny sposób dostać się z południa na środek Polski. Warto wspomnieć o wyposażeniu każdego autobusu – oprócz cech takich jak komfort czy przestronność, sprzęty są również nowoczesne oraz stale poddawana kontrolom.

Dodatkowo każdy klient Neobus jest objęty ubezpieczeniem NW. Zadowolenie klientów jest dla firmy dużym wyzwaniem i przynosi jej niezwykłą satysfakcję.

Zamówienie

Klient już dziś może poprzez oficjalną stronę internetową zamówić bilet, a zajmie mu to niewiele ponad 5 minut.

Kontakt

Wszelkie odpowiedzi na pytania klient uzyska pod numerem 17 27 60 195 lub 888 20 22 22. Możliwa jest również droga  elektroniczna – kontakt@neobus.pl