Rabaty w Nestle Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Nestle

Nestle

Produkty Nestle

Wartość zniżki:
Produkty Nestle

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci
Nestle

NESCAFÉ Dolce Gusto z programem recyklingu kapsułek

Wartość zniżki:
NESCAFÉ Dolce Gusto z programem recyklingu kapsułek

Ważne na:
✔️ NESCAFÉ Dolce Gusto ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso
KUP EKSPRES I ODBIERZ ZAPAS KAWY STORY COFFEE ZA PÓŁ CENY
Kody rabatowe w Lidl
Kody rabatowe w Lidl
Wielofunkcyjny robot kuchenny
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
Love your body! 20% rabatu

Informacje o Nestle

Nestle
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Nestle

Smacznie i zdrowo – to dwie cechy, które w pełni oddają kwintesencję smaku zawartą w produktach Nestle, a w połączeniu z promocjami, konkursami oraz zadowoleniem klienta – miejsce lidera w zakresie żywienia oraz zdrowia.

Rabaty w Nestle 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 16.04.2021
Adres Nestle Polska S.A
Ul. Domaniewka 32
02 - 672 Warszawa

O marce Nestle

Nestle to przede wszystkim wiodąca prym firma, która specjalizuje się w szczególnej mierze w zakresie żywienia, zdrowia oraz najważniejsze – dobrego samopoczucia. Celem firmy jest bycie uznanym liderem, który przyczynia się do jakości życia Polaków. Od początku istnienia na całym świecie, a mianowicie od 148 lat działalność skierowana jest ku przekonaniu, że powinna przynosić długotrwałe korzyści zarówno dla akcjonariuszy firmy Nestle, jak i społeczności,  których funkcjonują. W Nestle jakość wkracza daleko poza pojęcie produktu. Zaangażowanie w szeroki wachlarz aktywności, które wspierają społeczności lokalna oraz ochronę środowiska to czynniki wpływające na pozytywny wpływ na otaczający świat.

Promocje

Mówiąc o promocjach, warto wspomnieć o Nestle promocje, z których klient może skorzystać kupując różnorodne produkty będące marką Nestle. Słodycze, lody czy produkty zbożowe to idealny propozycje poprawy samopoczucia każdego dnia. To co je wyróżnia to przede wszystkim najwyższa jakość i wyjątkowe smaki idealnie wpisujące się w polskie gusta. W deserowej ofercie Nestle promocje znajdują się wyśmienite galaretki, kisiele, a nawet budynie, dzięki którym w kilka minut można wyczarować idealny podwieczorek.  Z myślą o rodzicach, klient może skorzystać z Nestle promocje, w których znajdzie Nestle Nutriton należące do grona liderów producent produktów dla niemowląt i małych dzieci. Podstawowym mottem, którym kieruje się firma Nestle jest – jedz smacznie, żyj zdrowo. To obietnica, która w połączeniu z niezliczoną liczbą wyprzedaży codziennie zdobywa nowych klientów.

Konkursy

Firma Nestle proponuje różnego rodzaju konkursy, dzięki którym wyłoniony zwycięzca otrzymujemy dogodną dla niego nagrodę. I tak na przykład zwycięzca konkursu żywieniowego dla studentów miał okazję wygrania grantu naukowego którego wartość sięgała 10 000 złotych. A blogerzy? Wystarczyło tylko przygotować przepis na potrawę zgodną ze strategią spożywania odpowiednich porcji produktów, a w zamian wygrana osoba mogła szczycić się wyjazdem do Mediolanu mającego na celu zwiedzanie różnorodnych atrakcji proponowanych przez miasto.

Asortyment

Jak na światową firmę przystało, Nestle w swoim asortymencie posiada 88 marek, które przekładają się na 1502 produkty. Klient może znaleźć na półkach produkty od marki Gerber poprzez Winiary, Nesquik po Princessa, Nałęczowianka oraz Lion. Kupujący ma do wyboru różnego rodzaju produkty żywnościowe, które idealnie zapełnią kuchenne szafki czy lodówkę. Odpowiednio palone ziarna kawy, które uwalniają wspaniałe aromaty i smaki – to specjalna oferta dla smakoszy kawy Nescafe proponowanej przez Nestle. Lody, słodycze czy desery z pewnością umilą dzień każdemu klientowi. Po kilku godzinach snu każdy organizm potrzebuje pożywnego posiłku. W ofercie firmy znajdują się różnego rodzaju płatki śniadaniowe, które w swojej zawartości posiadają między innymi witaminy, żelazo, wapń oraz pełne ziarno. Dodatkowo Zintegrowany System Zarządzania Jakością zapewnia bezpieczeństwo, a przede wszystkim najwyższą jakość produktów oraz opakowań. Każdego dnia firma Nestle zobowiązuje się do poprawy jakości życia konsumentów poprzez dostarczanie im produktów najwyższej jakości. Z tego względu nieustannie stara się sprostać zmieniający się potrzebom smakowym klientów. Cel firmy skupia się wokół udoskonalaniu starych produktów, dzięki którym powstały jest zarówno smaczny i zdrowy.

Kontakt

Aby odwiedzić buro Nestle warto sprawdzić na stronie internetowej adresy lokalnych biur. W celu skontaktowania się z firmą klient może wypełnić formularz kontaktowy, Wiadomości przesłane za jego pomocą, w zależności od wybranego tematu zostaną skierowana automatycznie do odpowiednich działów firmy.