Rabaty w Netflix Styczeń 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Netflix

Netflix

Pierwszy miesiąc za darmo na netflix.com

Wartość zniżki:
Pierwszy miesiąc za darmo

Ważne na:
✔️ Pierwszy miesiąc za darmo ✔️ Wszyscy klienci
Netflix

Setki filmów w Twoim domu

Wartość zniżki:
Setki filmów w Twoim domu

Ważne na:
✔️ na filmy online ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face
43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w E-Sporting
Kody rabatowe w E-Sporting
5% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Answear
Kody rabatowe w Answear
15% kod rabatowy na pierwsze zakupy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w SportowySklep.pl
Kody rabatowe w SportowySklep.pl
20% kod rabatowy na nową kolekcję
Kody rabatowe w MMSport
Kody rabatowe w MMSport
5% kod rabatowy na wszystkie nieprzecenione produkty
Kody rabatowe w Eastend
Kody rabatowe w Eastend
Do 80 zł rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Zimowy Cashback Sony do 2000 zł
Kody rabatowe w Puma
Kody rabatowe w Puma
Do 50% rabatu na PUMA

Informacje o Netflix

Netflix
3.9 z 5 gwiazdek 21 Oceny dla Netflix

Oglądaj premierowe odcinki Twoich ulubionych seriali. Zobacz najbardziej oczekiwane premiery kinowe, zanim zobaczą je inni. I płać za to mniej niż inni. Udostępniamy Ci kody rabatowe Netflix.com.

Rabaty w Netflix 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 21.01.2021
Adres Netflix International B.V
Keizersgracht 440
Amsterdam

Netflix.com to istniejąca od 1997 roku amerykańska platforma internetowa, działająca w oparciu o technologię streamingową. Obecnie największa na świecie platforma VOD, która udostępnia setki filmów, seriali czy bajek dla dzieci w niezwykle korzystnych cenach. Zajmuje się także produkcją najpopularniejszych seriali dramatycznych, takich jak „Orange Is the New Black”, „House of Cards”, „Narcos”, seriali animowanych (m.in. serie Lego Bionicle i Lego Friends) i młodzieżowych (m.in. „Richie Rich”) oraz koprodukcją („Chłopaki z baraków”, „Dochodzenie”).

Promocje Netflix

Aby być na bieżąco z ofertą promocyjną Netflix, wystarczy regularnie zaglądać na naszą stronę. Jeśli nie masz pewności, czy chcesz przez dłuższy czas korzystać z abonamentu, Netflix daje Ci 30 dni na przetestowanie usługi zupełnie za darmo. Jeśli po tym czasie (lub wcześniej) stwierdzisz, że nie interesuje Cię korzystanie z platformy, możesz zrezygnować w każdym momencie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.  Z Netflix dokładnie wiesz, za co płacisz i sam decydujesz, która opcja jest dla Ciebie najlepsza. Chcesz korzystać z Netflix i płacić jeszcze mniej? Po to właśnie są kody rabatowe Netflix. Nie zwlekaj, poznaj Netflix z jak najlepszej strony.

Jak wykorzystać kod rabatowy Netflix

Podczas zakładania konta na Netflix.com zauważysz okienko „Redeem Your Gift”, w którym znajdzie się miejsce na wpisanie aktualnego kodu rabatowego. Jeśli jesteś już użytkownikiem Netflix, pole, w które należy wpisać treść kodu odnajdziesz w panelu użytkownika. Upewnij się, że wpisany kod jest poprawny i kliknij „Redeem”. Twój kod rabatowy Netflix właśnie został aktywowany. Tanie oglądanie stało się faktem.

Co znajdziesz na Netflix.com

Właściwie postawione pytanie brzmiałoby raczej: „Czego nie znajdziesz na Netflix.com?” i bardzo trudno byłoby na nie odpowiedzieć. W ofercie znajduje się kilkaset filmów, seriali i bajek, a liczba ta stale rośnie. Do wyboru masz trzy pakiety abonamentowe: Basic, Standard i Premium (kosztują odpowiednio 7,99, 9,99 i 11,99 euro). Pamiętaj, że z usługi Netflix możesz korzystać nie tylko za pośrednictwem komputera, ale również smart TV, tabletu, smartfone’a czy nawet konsoli.

Czas i koszt dostawy

Wybierz z bogatej oferty Netflix.com najkorzystniejszy dla Ciebie pakiet, dokonaj płatności i zacznij oglądać zaledwie kilka sekund później. Tak to działa. Wszystkie transakcje księgowane są w czasie rzeczywistym. Od Netflix.com dostajesz to, co najlepsze.

Zwroty i reklamacje

Jeżeli masz zastrzeżenia co do działania usługi na którymkolwiek z urządzeń, na które jest ona dostępna, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, która dołoży wszelkich starań, aby rozwiązać problem. Jeżeli wykupiłeś jeden z pakietów, ale – z niezależnych od Ciebie przyczyn – nie możesz w pełni z niego korzystać, bądź pewien, że Netflix zwróci Ci pieniądze.

Obsługa Klienta Netflix.com

Netflix posiada własną aplikację (Netflix App) dostępną w systemach IOS i Android. Możesz dzięki niej bezpłatnie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta (w języku angielskim). Na stronie https://help.netflix.com/contactus dostępny jest także tekstowy Live Chat, za pośrednictwem którego możesz bezpośrednio porozmawiać z konsultantem (także w języku angielskim). W Netflix.com klientów obsługują wyłącznie kompetentne, odpowiednio przeszkolone i kulturalne osoby. Jeśli obawiasz się ewentualnej bariery językowej,  pamiętaj, że konsultant będzie wiedział, z jakiego kraju do niego piszesz i  na pewno weźmie to pod uwagę.