Łącznie 4 ocen

Netto Kod Rabatowy

Netto Screenshot

Oferty Netto

„Nie przegap już żadnej promocji Netto“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

słowa kluczowe do Netto

  1. Aktualnie dostępne Netto promocje
  2. Jak uzyskać Netto rabat ?
  3. Asortyment dostępny w sklepach sieci Netto
  4. Dostawa produktów marki Netto
  5. Zwrot produktów od Netto
  6. Kontakt z siecią marketów Netto

O sieci sklepów Netto

Netto to sieć sklepów wielobranżowych, oferujących różnorodny asortyment. Pierwszy sklep marki Netto w Polsce, pojawił się w Szczecinie już w 1995 roku. W kwietniu, 2003 roku zostało otwarte pierwsze centrum dystrybucyjne w pod szczecińskim Monciaku. W roku 2004, dokładniej w listopadzie, marka Netto uzyskała prestiżową nagrodę "Succes Story of The Year" która nadawana jest przez Ambasadę Królestwa Danii. Wyróżnienie zostało przekazane poprzez sukcesy, które zostały zanotowane w 80 sklepach, które w tamtym okresie prowadziła marka Netto, na terenie Polski. W styczniu 2015 roku, firma Netto po raz drugi znalazła się gronie "Diamentów Forbesa". Nagroda ta przyznawana jest dla najszybciej rozwijających się firm, na terenie Polski.

Aktualnie dostępne Netto promocje

Promocje w firmie Netto dostępne są w gazetkach, które możemy znaleźć na stronie internetowej firmy. Jest to najszybsza i najłatwiejsza droga, do znalezienia aktualnych promocje. Netto promocje znajdziemy również w gazetkach, dostępnych w sklepach sieci Netto, które również rozprowadzane są na terenie sklepów. Wszystkie gazetki Netto promocje zawierają aktualny spisz zniżek na asortymenty dostępne w sklepie. Gazetki i promocje wydawane są na określony czas, który znajdziemy w gazetce.

Jak uzyskać Netto rabat ?

Wystarczy udać się do sklepu, sprawdzić aktualną gazetkę, oraz znaleźć produkty objęte Netto rabat. Po wyborze odpowiedniego produktu, którym to jesteśmy zainteresowani, możemy wybrać go i przejść do kasy. Jeśli w danym momencie promocja nadal obowiązuje, Netto rabat zostanie nam poprawnie zaliczony, na nasz produkt.

Asortyment dostępny w sklepach sieci Netto

Asortyment sklepów Netto jest bardzo szeroki, albowiem rozpoczyna się on od podstawowych produktów spożywczych, przechodząc poprzez produkty codziennego użytku. W sklepie kupimy dla przykładu takie produkty jak: pieczywo, słodycze, owoce, warzywa, przyprawy, oraz wiele, wiele innych produktów spożywczych. Do naszej dyspozycji są również produkty codziennego użytku, takie jak kosmetyki, produkty pielęgnacyjne, narzędzia biurowe, oraz narzędzia domowe, przybory szkolne, oraz wiele innych, również przydatnych sprzętów na co dzień.

Dostawa produktów marki Netto

Aktualnie Netto nie oferuje zakupów przez internet, ani dowozu zakupów wykonanych w sieci marketów Netto.

Zwrot produktów od Netto

Bez problemu możemy dokonywać zwrotu produktów, które dokonaliśmy w sieci Netto, jeśli są one niezgodne z naszymi oczekiwaniami, bądź ich przydatność do spożycia została przekroczona, pomimo zakupu w danym dniu. Podstawą do naszego zwrotu jest oczywiście paragon, który należy mieć zachowany. W tym momencie, możemy dokonać zwrotu niepełnego, uszkodzonego, bądź niezgodne z opisem produktu w sieci Netto.

Kontakt z siecią marketów Netto

Sieć marketów Netto mieści się przy ulicy Motaniec 30, 73-108 Kobylanka. Telefon na infolinię: +48 91 46 99 999, oraz do naszej dyspozycji, również został oddany adres e-mail: netto@netto.pl na który możemy zgłaszać wszelkie pytania.

Netto: 4.5 na 5 punktów na podstawie ocen 4.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku