Rabaty w North Fish Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w North Fish

North Fish

50% rabatu w promocjach wieczornych

Wartość zniżki:
50%

Ważne na:
✔️ na promocje wieczorne ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso
KUP EKSPRES I ODBIERZ ZAPAS KAWY STORY COFFEE ZA PÓŁ CENY
Kody rabatowe w Lidl
Kody rabatowe w Lidl
Wielofunkcyjny robot kuchenny

Informacje o North Fish

North Fish
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla North Fish

Codzienne North Fish promocje dla miłośników szybkich dań rybnych. Zasmakuj kanapek z łososiem, dorszem, mintajem i innymi rybami taniej, dzięki naszemu portalowi!

Rabaty w North Fish 1
Największy rabat w North Fish 50%
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 12.04.2021
Adres North Food Polska S.A.
Al. Solidarności 36
25-323 Kielce

Znajdź przygotowane przez North Fish promocje

North Fish to sieć barów szybkiej obsługi, założona w roku 2002 w Polsce. Pierwszy lokal pojawił się w Kielcach, w Galerii Echo. W menu tego lokalu znajdziemy dania rybne oraz owoce morza. Z restauracjami North Fish często spotkamy się w galeriach handlowych w strefie food court. Na dzień dzisiejszy, sieć posiada kilkadziesiąt lokali w większych miastach Polski.

Aktualne North Fish promocje

Restauracja co jakiś czas wydaje tzw. fiszbony czyli North Fish promocje, dzięki którym za ulubione dania w North Fish zapłacimy mniej. Kupony te można otrzymać w strefie food court, lub posiadać je na swoim telefonie dzięki specjalnej aplikacji na smartfony. Na korzystne North Fish promocje mogą liczyć studenci, a wszystko to za sprawą promocji, w której za okazanie legitymacji studenckiej otrzymamy North Fish promocje w wysokości 20%. Z aktualną ofertą promocyjną restauracji możemy się zapoznać na stronie. Promocje pojawiają się bardzo często, codziennie możemy liczyć na lepsze ceny smacznych i zdrowych dań w North Fish.

Jak uzyskać North Fish zniżki?

Jeśli jesteśmy studentami, wystarczy tylko zjawić się w sieci restauracji, oraz skorzystać z opcji North Fish zniżki studenckiej, za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej. To właśnie ona daje nam opcję na skorzystanie z North Fish zniżki, na 10% w wypadku danego produktu, który kupujemy.

Bogata oferta dań i North Fish kupony rabatowe

Główną część menu w tej restauracji stanowią ryby oraz owoce morza. W ofercie znajdziemy dania z łososia norweskiego, tuńczyka, dorsza, miruny oraz mintaja, które również realizowane są przez North Fish kupony rabatowe. Danie jest zazwyczaj podawane w formie grillowanego filetu z ziemniakami i sałatką. W ofercie North Fish kupony rabatowe spotkamy się także z bogatym wyborem kanapek, tortilli oraz przekąsek. Spróbować możemy także przepysznej zupy rybnej ze szpinakiem. Do picia możemy wybrać jeden z orzeźwiających, pełnych witamin napojów smoothies

Dostawa produktów od firmy North Fish

Aktualnie firma proponuje jedynie jedzenie na miejscu. Firma nie prowadzi ani cateringów, ani innych form wysyłkowych, dla swoich dań. Wszystkie potrawy, możemy spożywać jedynie na miejscu.

Zwroty potraw w North Fish

Jeśli nasze danie nie spełnia naszych oczekiwań, przy pomocy paragonu możemy domagać się zwrotu kosztów poniesionych za danie, lub jego wymiany na danie poprawne (na przykład takie, które faktycznie zamawialiśmy). Zwroty wykonywane są bardzo szybko i zgodnie z naszymi wymaganiami.

Obsługa klienta w North Fish

Marka North Fish posiada swój oddział w Polsce, który funkcjonuje pod następującymi danymi teleadresowymi: NORTH FOOD POLSKA S.A.- Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce. Oprócz tego, firma oddaje do naszej dyspozycji numer kontaktowy: tel. +48 (41) 334 77 00, oraz formularz internetowy, który znajdziemy na stronie firmy. Warto zaznaczyć, iż obsługa klienta w North Fish działa bardzo sprawnie i jak na markę globalną, Polscy klienci mogą się czuć bardzo dobrze traktowani w kontakcie i reakcji samej firmy.