Rabaty w Novakid Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Novakid

Novakid

Angielski online dla dzieci w wieku 4-12 lat

Wartość zniżki:
Angielski online

Ważne na:
✔️ Angielski online ✔️ Wszyscy klienci
Novakid

Zainstaluj darmową aplikację

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci
Novakid

Zapisz się na bezpłatną lekcję języka angielskiego

Wartość zniżki:
Zapisz się na bezpłatną lekcję języka angielskiego

Ważne na:
✔️ na bezpłatną lekcję ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w EMP
Kody rabatowe w EMP
Buy 3 products and receive 15%

Informacje o Novakid

Novakid
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Novakid

Koniecznie wypróbuj kursy języka angielskiego online dla Twojego dziecka! Metoda nuaczania NovaKid to przede wszystkim konwersacje wjęzyku angielskim wspomagane pomocami wizualnymi oraz interaktywnymi grami edukacyjnymi. Wybierz odpowiedni kurs i skorzystaj z lekcji próbnej!

Rabaty w Novakid 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 20.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Novakid
548 Market St 8291
CA 94104 San Francisco

Pozwól swojemu dziecku rozwinąć skrzydła podczas nauki angielskiego w Novakid.

Znajomość języków obcych to w dzisiejszych czasach niemal konieczność. Swoboda porozumiewania się po angielsku gwarantuje większe możliwości na rynku pracy, zapewnia dostęp do materiałów edukacyjnych, umożliwia nawiązywanie nowych kontaktów oraz ułatwia podróżowanie. Jednak lekcje w szkole to zdecydowanie za mało! Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku najlepszy start w przyszłość, zainwestuj w indywidualne zajęcia online w Novakid.

Zapisz swoje dziecko na lekcję próbną

Chcesz, aby twoje dziecko rozpoczęło fascynującą przygodę z językiem angielskim? A może twoja pociecha radzi sobie tak dobrze, że zajęcia w szkole zaczęły ją nudzić? Doświadczeni lektorzy w Novakid dopasują rodzaj zajęć do wieku twojego malucha oraz do jego poziomu znajomości języka.

Native oraz near-native speakerzy chętnie poprowadzą zajęcia zarówno od podstaw, jak i na bardziej zaawansowanych etapach.

Nie jesteś pewien, jak ocenić umiejętności twojego dziecka? Pracownicy Novakid zrobią to za ciebie, fachowo i bezpłatnie. Nie wahaj się i zapisz swoją pociechę na darmową lekcję próbną.

Nauczyciel bezstresowo sprawdzi, co twój maluch już umie, a nad czym warto popracować. Przeprowadzi także pełne zajęcia, które pozwolą tobie i twojemu dziecko zapoznać się z nową formą lekcji oraz wykorzystywanymi w Novakid metodami pracy.

Udział w próbnych zajęciach do niczego nie zobowiązuje. Razem ze swoją pociechą przekonacie się, czy taki rodzaj nauki przypadnie wam do gustu i podejmiecie decyzję, co dalej.

Sprawdź przygotowane przez Novakid promocje

Chcesz zdobyć w Novakidm rabaty, zapisując swojego malucha na lekcje? Im większy pakiet wybierzesz i im więcej zajęć opłacisz, tym mniejsza będzie cena za godzinę lekcyjną! Jeśli np. Od razu zdecydujesz się na 40 lekcji, otrzymasz rabat aż 24% na wszystkie zajęcia.

Dodatkowo zniżki możesz uzyskać, polecając portal Novakid przyjaciołom. Wystarczy, że udostępnisz znajomemu kod promocyjny, przypisany do twojego konta. W ten sposób jako osoba rekomendująca otrzymasz 2 bezpłatne lekcje dla swojej pociechy, a twój przyjaciel odbierze aż 20% zniżki na swoje pierwsze zamówienie.

Pamiętaj również, że wybierając lekcje w Novakid nie musisz tracić czasu ani pieniędzy na dojazdy do szkoły czy lektora. To ogromna oszczędność w skali semestru!

Zastosuj w Novakid kupon rabatowy

Otrzymałeś od znajomego odpowiedni do Novakid kod promocyjny? A może udało ci się znaleźć opublikowany przez Novakid kupon rabatowy w mediach społecznościowych? Sprawdź, jak aktywować zniżki i zdobyć nawet 20% rabatu na pakiet lekcji dla twojego dziecka!

 1. Zarejestruj się na stronie, podając swoje dane oraz wprowadzając dane dzieci, które będą uczestniczyć w zajęciach (każdy zakupiony pakiet możesz rozdzielić np. pomiędzy rodzeństwo).
 2. Na swoim koncie odszukaj zakładkę “Doładowanie salda konta”.
 3. Wybierz z oferty interesującą cię ilość lekcji w pakiecie. Pamiętaj, że im większy pakiet wybierzesz, tym mniej zapłacisz za pojedyncze zajęcia.
 4. Przejdź do płatności i odszukaj pole, przeznaczone na honorowany w Novakid kod rabatowy.
 5. Wprowadź kod i zatwierdź zmiany, aby obniżyć cenę za zamawiany pakiet lekcji.

Jak wyglądają lekcje w Novakid?

Wszystkie lekcje w Novakid odbywają się online w trybie indywidualnym. Masz więc pewność, że certyfikowany lektor poświęca całą uwagę twojemu dziecku. Od pierwszych zajęć cała komunikacja prowadzona jest w języku angielskim przez native oraz near-native speakerów.

Aby ułatwić dzieciom oswojenie się z nowym językiem stosowana jest metoda reagowania całym ciałem - TPR (Total physical response), prezentacje multimedialne oraz liczne pomoce wizualne, dźwiękowe i inne.

Wszyscy lektorzy oprócz nienagannego akcentu mogą pochwalić się certyfikatami, upoważniającymi do prowadzenia zajęć online oraz zajęć z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym.

Lekcje przebiegają w przyjemnej atmosferze, a wiedza przekazywana jest poprzez zabawę, interaktywne gry oraz swobodne konwersacje. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, na stronie zostały udostępnione bezpłatne materiały, przykłady ćwiczeń oraz filmy z zajęć.

W serwisie możesz również zapoznać się ze szczegółowym programem nauczania i sprawdzić, czego dokładnie nauczy się twoja pociecha podczas każdych zajęć. Warto również skorzystać z darmowej lekcji próbnej i osobiście sprawdzić, czy twoje dziecko polubi naukę z Novakid.

Dlaczego warto wybrać Novakid?

Novakid to innowacyjne rozwiązanie w zakresie nauki angielskiego dla najmłodszych. Przekonaj się, co różni zajęcia w Novakid tradycyjnych lekcji.

 • Wszystkie zajęcia prowadzą certyfikowani native- oraz near-native speakerzy, posługujący się wyłącznie językiem angielskim.
 • Nauka lektora skupiona jest w 100% na uczniu.
 • Dziecko może uczestniczyć w lekcji bez wychodzenia z domu.
 • Harmonogram zajęć jest indywidualnie dopasowywany (możesz go zmieniać nawet co tydzień).
 • Na bieżąco możesz śledzić postępy swojego malucha, a nawet uczestniczyć w zajęciach.
 • Lekcje realizowane są zgodnie z programem odpowiadającym standardom CEFR, a po zakończeniu kursu twoje dziecko może uzyskać certyfikat.

Ile kosztują lekcje angielskiego w Novakid?

Ceny lekcji angielskiego w Novakid zaczynają się już od 22 zł za 25-minutowe zajęcia z near-native speakerem. Pamiętaj, że najwięcej zaoszczędzisz przy zakupie pakietu 40 lekcji, zapewniając tym samym swojemu dziecku przeskok na kolejny poziom.

Zwróć także uwagę, że decydując się na naukę z Novakid nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów - np. podręczników czy dojazdów.

Zyskasz również na czasie, dopasowując harmonogram zajęć dziecka do innych planów. Ponieważ wszystkie lekcje odbywają się zdalnie, możesz elastycznie ustalać z lektorem nieobecności i godziny spotkań (wystarczy, że poinformujesz wcześniej o zmianach), a wykupione godziny nie przepadają.

Pakiety nie mają terminu ważności, więc jeśli z jakiegoś powodu twoje dziecko zrobi sobie przerwę w nauce, będzie mogło później wrócić do zajęć. Niewykorzystane godziny możesz również przekazać innej osobie lub zdecydować się na ich zwrot i odzyskać pieniądze.

Obserwuj profile Novakid w mediach społecznościowych

Chcesz, aby twoje dziecko szybko i bezstresowo poznawało język angielski już od najmłodszych lat? Zależy ci na wykwalifikowanym lektorze z pasją? Pragniesz zapewnić swoim pociechom efektywne i przyjemne zajęcia, podczas których opanują podstawy języka obcego, przełamią barierę komunikacyjną i będą po prostu świetnie się bawić? Jeśli tak, Novakid jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie.

Aby dowiedzieć się więcej, polub profile firmy na Facebooku oraz Instagramie. Odkryj przygotowane przez ekspertów, pięknie ilustrowane materiały i poznaj metody, jakimi posługują się nauczyciele. Sprawdź także opinie rodziców, którzy zdecydowali się zapisać swoje dzieci na zajęcia i poznaj aktualnie dostępne w Novakid promocje.

Skontaktuj się

Masz pytania, dotyczące zajęć w Novakid? Chcesz dowiedzieć się więcej o zniżkach i płatnościach? Napisz e-mail na adres: bok@novakid.pl, zostaw wiadomość na stronie lub zadzwoń pod numer: +48 223 906 433. Pracownicy firmy czekają na twój telefon od poniedziałku do soboty w godzinach: 8:00 - 19:30.