Rabaty w OBI Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w OBI

OBI

Zawsze mocne okazje cenowe

Wartość zniżki:
Zawsze mocne okazje cenowe

Ważne na:
✔️ na wybrane produkty ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w 4home
Kody rabatowe w 4home 10% kod rabatowy na kategorię: Bielizna pościelowa
Kody rabatowe w Kosmetykomania
Kody rabatowe w Kosmetykomania 5% kod rabatowy na pierwsze zakupy przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Redro
Kody rabatowe w Redro 5% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w RTV Euro AGD
Kody rabatowe w RTV Euro AGD Do 6600 zł rabatu na wybrane produkty
Kody rabatowe w Gobli.pl
Kody rabatowe w Gobli.pl 10 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Mebline
Kody rabatowe w Mebline Kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Komfort
Kody rabatowe w Komfort 30% kod rabatowy na dywany
Kody rabatowe w Dutch House
Kody rabatowe w Dutch House 50 zł rabatu przy zapisie do newslettera

Informacje o OBI

OBI
5 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla OBI

Z OBI każdy remont będzie o wiele prostszy i tańszy. Masz ogród, chcesz umeblować mieszkanie? Nic prostszego! Skorzystaj ze zniżek i promocji, które zebraliśmy dla Ciebie!

Rabaty w OBI 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 19.09.2020
Adres OBI Sp. zo.o.
Al. Krakowska 102
Warszawa

Pozwól OBI urządzić swój dom i ogród!

OBI to niemiecka sieć marketów budowlanych, jej początek sięga roku 1970. Firma prowadzi działalność międzynarodową, markety tej sieci odwiedzimy w ponad 15 krajach w Europie, w tym Polsce. Na dzień dzisiejszy, firma posiada ponad pół tysiąca sklepów. Sieć należy do grupy Tengelmann Group. OBI jest drugą największą siecią sklepów budowlanych w Europie.

Atrakcyjne ceny OBI

Sieć marketów bardzo często udostępnia swoim klientom korzystną ofertę na aktualne pory roku. Na wiosnę spotkamy się z wieloma zniżkami w dziale ogrodowym. W lecie możemy liczyć na atrakcyjne promocje klimatyzatorów i wentylatorów. W zimie, taniej kupimy wszelkie instalacje i urządzenia grzewcze. Aby być na biężaco ze wszystkimi promocjami dostępnymi aktualnie w OBI, możemy zapisać się do newslettera na naszej stronie. Duże zniżki na materiały budowlane i narzędzia pozwolą nam zaoszczędzić pieniądze, które przeznaczymy na inny, dodatkowy cel, dzięki czemu nasze prace domowe i remonty okażą się dużo efektywniejsze.

OBI promocje - tak to robi

To aktualne hasło reklamowe marketu budowlanego OBI, w którym materiały i narzędzia kupimy w atrakcyjnych cenach dzięki częstym akcjom, czyli OBI promocje na asortyment najbardziej potrzebny w danym okresie roku. Sieć OBI to absolutna czołówka wśród marketów budowlanych w Europie, która wykonuje najczęściej OBI promocje, zapewniając klientom najlepsze ceny. Obecnie, na terenie Polski znajduje się kilkadziesiąt marketów, a firma wciąż planuje rozwijać swój zasięg promocji i zniżek.

Obi wyprzedaż – jak się załapać ?

Gazetka promocyjna jest bardzo dobrym źródłem informacji z którego znajdziemy wszystkie niezbędne nam dane, do uzyskania przez nas odpowiednich promocji. Aktualna OBI wyprzedaż będzie dostępna w gazetce zwykłej, lub internetowej. Aby uzyskać aktualną OBI wyprzedaż, wystarczy wejść na stronę internetową sklepu i sprawdzić gazetkę.

Asortyment marketu budowlanego i OBI wyprzedaże

W OBI znajdziemy wszystkie niezbędne materiały do budowy domu w atrakcyjnych cenach, dzięki OBIwyprzedaże. Do naszej dyspozycji oddane są narzędzia do niezbędnych remontów, przeróbek i wykończenia. Zaopatrzymy nasz dom w instalacje grzewcze, kominkowe lub też klimatyzację na gorące, letnie dni. W markecie Dzięki OBI wyprzedaże zaplanujemy tanie wykończenie każdego wnętrza w naszym mieszkaniu. W ogromnym dziale ogrodowym wybierzemy odpowiednie ogrodzenie, kostkę, rabatki i oczywiście interesującą nas zieleń. OBI to również akcesoria i narzędzia niezbędne przy majsterkowaniu, firma w swoim asortymencie posiada marki własne takie jak: LUX TOOLS i CMI.

Dowóz asortymentu sklepu OBI

Możemy również skorzystać z usługi transportowej, dzięki której zakupiony przez nas towar zostanie dostarczony do naszego domu przez pracowników marketu. Koszt tej usługi zależy od gabarytów zakupionych przez nas towarów.

Zwrot asortymentu zakupionego w OBI

Zwrot jest niezwykle prosty i przyjemny. Dowodem naszego zakupu jest paragon, na podstawie którego dokonamy zwrotu większości produktów dostępnych w sklepach OBI.

Kontakt ze sklepem OBI

OBI posiada własną infolinię, na którą możemy kierować się z naszymi zapytaniami. Telefon pod numerem 800 624 624, oraz skrzynka e-mail, dostępna pod adresem: info@obi.pl.