Rabaty w Oferia Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Oferia

Oferia

Znajdź wykonawcę lub zleć usługę

Wartość zniżki:
Znajdź wykonawcę lub zleć usługę

Ważne na:
✔️ na oferty dla zlecających i wykonawców usług ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Lampy
Kody rabatowe w Lampy
Zapisz się na newsletter i odbierz 40 zł rabatu
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w VidaXL
Kody rabatowe w VidaXL
10% rabatu na szklarnie, ogrodzenia, narzędzia ogrodnicze
Kody rabatowe w Electro
Kody rabatowe w Electro
Wiosenna eksplozja niskich cen

Informacje o Oferia

Oferia
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Oferia

Szukasz pracy? A może chcesz ją zlecić? Sprawdź promocje dla polecających i zleceniodawców w Oferia.pl. Codziennie czekają nowe oferty!

Rabaty w Oferia 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 12.04.2021
Adres Oferia
ul. Targowa 72
Warszawa

O portalu Oferia

Oferia jest serwisem internetowym dla pracowników i pracodawców. To idealny serwis, by szybko zyskać nowe kontakty. Został założony przez grupę Allegro, w kwietniu 2014 kupiony przez Leroy Merlin Polska.

Struktura serwisu Oferia

Oferia podzielony jest na dwie zasadnicze części: dla zlecających i dla wykonawców. W tej pierwszej dowiemy się między innymi, z zakładek, jak zlecać, jak zobaczyć, co zlecają inni oraz o programie DOM Leroy Merlin. W części dla wykonawców, ze zrozumiałych względów nieco bardziej rozbudowanej, znajdziemy rubryki: jak zdobywać zlecenia, zlecenia na e-mail, dołącz do wykonawców, dodaj usługę, cennik oraz klub Pro Leroy Merlin. W serwisie działa również bardzo dobrze zaprogramowana wyszukiwarka, a rejestrując się w gronie użytkowników Oferii zyskamy dostęp do wielu różnych funkcji. Możemy również zapisać się do Newslettera, dzięki czemu wszystkie najnowsze ogłoszenia będziemy otrzymywać na bieżąco na nasz adres e-mail. Już na starcie widzimy również informację, że dodając nowe zlecenie otrzymamy średnio propozycje dziewięciu wykonawców. Jest to bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę internetowe standardy.

Promocje Oferia

W serwisie Oferia dostępne są trzy rodzaje konta. Pakiet podstawowy jest bezpłatny, a możemy w nim dokupić w razie czego jednorazowy dostęp do danych zleceniodawcy lub dostęp do danych zleceniodawców. W ofercie premium aktywne są już Promocje Oferia, dzięki którym możemy zaoszczędzić 34% ceny wobec pakietu podstawowego. W ramach konta Premium otrzymujemy lepsze pozycjonowanie naszych wpisów, możliwość promowania jednocześnie trzech usług w danej kategorii, dostęp do danych zleceniodawców, możliwość stworzenia strony internetowej w kilka minut oraz wyróżnienie naszych wpisów i profilu specjalną etykietą. Ale jeszcze większe możliwości daje pakiet prestiż, w którym promocje Oferia sięgają aż 50%. Tam dostajemy od razu najwyższe pozycje w serwisie Oferia, możliwość promowania aż siedmiu usług w danej kategorii, dostęp do danych zleceniodawców, oryginalną, świetnie zaprojektowaną stronę internetową w kilka minut, możliwość wyboru jednego spośród wielu szablonów graficznych, swój własny adres www, możliwość nagrania wideoprezentacji oraz wyróznienie specjalną etykietą. Promocje Oferia są zatem bardzo atrakcyjne i warto wziąć je pod uwagę, jeśli zależy nam na wyrobieniu sobie mocnej pozycji na rynku pracowników/pracodawców.

Kod rabatowy Oferia

Portal udostępnia także specjalny kod rabatowy Oferia, który dodatkowo obniży cenę Twoich zakupów. Na górze tej strony możesz sprawdzić, jakie kody są aktualnie dostępne. Wybierz ten dla siebie i kliknij „Sprawdź kod”. Automatycznie zostaniesz przekierowany na oficjalną stronę Oferia, gdzie możesz zrobić zakupy wykorzystując kod.

Efektywnosć portalu

Zarówno pracownicy, jak i zleceniodawcy chwalą rzeczowość serwisu Oferia, dzięki któremu w bardzo szczegółowy sposób można ustalić specyfikę danej współpracy. Poza tym Oferia zapewnia bardzo dobry support dla zawodów popularnych w sieci, takich jak SEO, copywriting, programowanie, tworzenie stron internetowych obsługa CMS, grafika, tworzenie sklepów internetowych i inne. To świetna oferta dla freelancerów i ludzi kreatywnych.

Które konto wybrać?

Najlepszym sposobem na to, by dowiedzieć się, jakiego rodzaju konta w serwisie Oferia potrzebujemy, jest wciśnięcie hiperłącza z polecenia „aby dowiedzieć się więcej na temat wszystkich korzyści, zapoznaj się ze szczegółowym porównaniem kont”, które znajdziemy w zakładce „cennik”, tuż pod rozpiską podstawowych różnic pomiędzy trybami pracy serwisu Oferia. Warto wypróbować różnego rodzaju typy usług oferii (oczywiście zależnie od naszych możliwości finansowych), gdyż jest to świetna alternatywna ścieżka dla budowania swojej kariery. W przestrzeni internetu znajduje się bardzo wielu zadowolonych użytkowników serwisu Oferia, a na pewno też wciąż ich przybywa.