Rabaty w Ofin Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Ofin

Ofin

Szybka i wygodna pożyczka

Wartość zniżki:
Szybka i wygodna pożyczka

Ważne na:
✔️ na wszystko. Szczegóły oraz RRSO bezpośrednio na stronie. ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o Ofin

Ofin
4.8 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla Ofin

Brak gotówki w portfelu, a pojawił się niespodziewany wydatek? Warto skorzystać z bezpiecznej oferty proponowanej przez Ofin w pełni dopasowanej do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Rabaty w Ofin 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 16.04.2021
Adres Ferratum Bank p.l.c.
Level 6, High Street
1551 Sliema, MALTA

O Ofin.pl

Właścicielem marki Ofin.pl jest spółka Sfera-Finansów SA, wydawca grupy serwisów internetowych poświęconej tematyce związanej z finansami osobistymi. Dzięki porównywarce produktów bankowych sfera-finansow.pl, każdy użytkownik ma możliwość wyboru najbardziej korzystnego rozwiązania finansowego, dopasowanego ściśle do swoich potrzeb. W oparciu o dużą ilość poradników i artykułów o tematyce bankowej zamieszczonych na portalu banking-magazine.pl, firma ma możliwość uzyskania niezbędnej wiedzy z zakresu zarządzania finansami osobistymi. Podstawową działalnością spółki jest pośrednictwo w zakresie udzielania pożyczek pozabankowych. Ferratum Grupa jest jednym z największych w Europie dostawców oferujących krótkoterminowe pożyczki. W 2005 roku Grupa Ferratum była pierwszą firmą, która wprowadziła w Europie mobilne mikropożyczki, będąc obecnymi w 19 krajach na całym świecie, gdzie z usług skorzystało już ponad 1.500.000 zadowolonych Klientów.

Ofin wśród najlepszych pożyczek

Ranking chwilówek przeprowadzony przez Loan Magazine świadczy o rosnącej popularności pożyczek w Ofin pożyczki wśród polskiego społeczeństwa. Ten niewątpliwy sukces marka zawdzięcza przede wszystkim ofercie skrojonej dokładnie na miarę potrzeb klienta. Ofin pożyczki swoją  popularność zawdzięcza w dużej mierze niezwykle atrakcyjnej ofercie, w której znajduje się między innymi  darmowa pierwsza pożyczka dla nowych klientów. Ponadto Ofin postępuje zgodnie z Zasadami Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine i dokłada wszelkich starań, by współpraca z klientami przebiegała rzetelnie i uczciwie.

Problem ze spłatą pożyczki

W przypadku, gdy termin spłaty Ofin pożyczki dobiegł końca, a klient wciąż nie uregulował płatności warto skontaktować się z pożyczkodawcą i rozłożyć spłatę zadłużenia na raty. Wiele firm pożyczkowych podchodzi ze zrozumieniem do klienta, który zapomniał o przedłużeniu pożyczki bądź nie miał pieniędzy na jej uregulowanie. W takim wypadku niektóre instytucje finansowe są skłonne rozłożyć zadłużenie na raty, by ułatwić jego spłatę i tym samym nie wpędzać dłużnika w kłopoty związane z procesami windykacji.

Oferta Ofin

Podstawową działalnością spółki jest pośrednictwo w zakresie udzielania pożyczek pozabankowych. Firma specjalizuje się przede wszystkim w doborze dla  użytkowników odpowiedniej formy pożyczki bazując na aktualnych ofertach rynkowych świadcząc usługi sprzedaży online produktów finansowych dla partnerów. Nadrzędnym celem spółki jest tworzenie projektu Wirtualnego Doradcy Finansowego poprzez działanie grupy, gdzie w jednym miejscu skupiane są wszystkie dostępne oferty bankowe, pomagając w podjęciu trudnej decyzji, jaką niewątpliwie jest skorzystanie z danej usługi finansowej.

Kontakt

W celu uzyskania odpowiedzi na powstałe wątpliwości, pytania klient może skorzystać z czynnej całą dobę infolinii od poniedziałku do niedzieli pod numerem (22) 123 45 67. Możliwy jest również kontakt za pośrednictwem drogi elektronicznej oraz za pomocą wypełnienia formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej.