Rabaty w Ofix Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Ofix

Ofix

Do 50% rabatu na artykuły do biura

Wartość zniżki:
50%

Ważne na:
✔️ na wybrane produkty ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!

Informacje o Ofix

Ofix
5 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Ofix

Ofix.pl proponuje wysokiej jakości artykuły biurowe w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo klienci mogą liczyć na gratisy oraz szybką dostawę zamówionego produktu. Sprawdź dostępne w Ofix.pl promocje!

Rabaty w Ofix 1
Największy rabat w Ofix 50%
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 12.04.2021
Adres Ofix Lewandowski sp. j.
ul. Krzemowa 1, Złot
62-002 Suchy Las

O firmie Ofix.pl

Firma Ofix.pl została założona w 1986 roku i jest liderem sprzedaży artykułów biurowych w 47 krajach na całym świecie. Sklep posiada w swojej ofercie 7050 produktów.Ofix to również dostawca  artykułów spożywczych, higienicznych i chemicznych oraz materiałów do druku. "Żyjemy klientem" to  kluczowa wartość, na której firma opiera swoje codzienne działania. Jej wizją jest tworzenie lepszych warunków pracy dla każdego pracownika. A realizacja opiera się poprzez indywidualne doradztwo, kompleksowy asortyment i serwis wysokiej jakości. Ofix.pl posiada 21 lat doświadczenia w obsłudze Klientów biznesowych, a na swoim koncie posiada tysiące zadowolonych użytkowników.

Ofix.pl: Promocje na artykuły biurowe

Ofix.pl promocje to idealna propozycja również dla firm, które w atrakcyjnie niskiej cenie mogą wyposażyć swoje biuro wysokiej jakości artykułami biurowym. Firma przygotowała dla swoich klientów szereg promocji, a także gratisów. I tak na przykład  dzięki Ofix.pl promocje – kupując produkty firmy Pritt i Patex za minimum 50 złotych – klient otrzyma 2 opakowania wysokiej jakości proszku Persil 280g. W związku ze zbliżającym się małymi krokami nowym rokiem szkolnym, Ofix.pl promocje klienci mogą nabyć produkty szkolne o 15% taniej niż zazwyczaj. A dodatkowo taśmy Dalpo i Euro Tape również obejmie 15% obniżki.

Ofix.pl Motiv Club

Klienci mają również okazję zapisania się do specjalnego klubu, a przynależność do niego oferuje im wiele nagród. To idealna propozycja dla stałych klientów – za zakupy o wartości otrzymają 1 punkt na konto MotivClub. Zgromadzone punkty może wymienić na różnego rodzaju nagrody – od  półka na dokumenty, długopisy, aż po renomowane perfumy marki Giorgio Armani czy Dolce&Gabbana. I co najważniejsze – rejestracja trwa bardzo krótko.

Newsletter Ofix.pl

To ciekawa alternatywa, a za jej zapisanie się klient otrzyma już 10% rabatu na zakupy. Dodatkowo przynależność związana jest z otrzymywaniem informacji o promocjach, kuponach promocyjnych oraz nowościach.

Asortyment sklepu

Asortyment sklepu Ofix.pl to artykuły biurowe, spożywcze, higieniczne, a nawet chemiczne. Wysoka jakość wykonania oraz profesjonalizm to podstawowe cechy idealnie odzwierciedlające produkty znajdujące się na sklepowych półkach. Duża skala działania, staranność w doborze oferty oraz międzynarodowe marki produktów dają pewność, że ceny, które proponuje firma są zawsze na bardzo dobrym, konkurencyjnym poziomie. Produkty oznaczone etykietą, są gwarancją niezmiennej ceny. Dodatkowo w skład firmy wchodzą doświadczone osoby posiadające głowy pełne pomysłów – każdego dnia powstają koncepcje na wdrożenie nowych produktów.

Dostawa

Ofix.pl to gwarancja, że dostawa będzie w 100% kompletna, dotrze na czas i pod wskazany adres. Jeśli jeden z tych warunków nie będzie spełniony, zgodnie z programem dostawa na TIP-TOP – klient nie ponosi żadnych kosztów.

Za swoje zakupy klient zapłaci w najwygodniejszy dla siebie sposób: gotówką, przelewem bankowym, płatnościami elektronicznymi lub kartą kredytową. Zamówienie zostanie dostarczone przez kuriera, przy czym należy pamiętać o wspomnianym systemie TIP-TOP, ponieważ niespełnienie chociaż jednego wymienionego przez nas punktu, spowoduje, że klient nie poniesie żadnych kosztów za dostawę.

Przy odbiorze towaru Klient jest zobowiązany do sprawdzenia zgodności ilości oraz rodzaju towaru z zamówieniem, jak również do sprawdzenia stanu przesyłki, a zwłaszcza jej opakowania. Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny oraz zwrócić towar będący w stałej ofercie handlowej Sprzedającego bez podawania przyczyny w ciągu 10 dni roboczych od otrzymania zamówionego towaru. 

Kontakt

Na wszystkie pytania dotyczące zakupów klient uzyska odpowiedzi poprzez numer telefonu  801 800 801 lub 61 655 00 00. Możliwy jest również kontakt drogą elektroniczną pod adresem info@ofix.pl