Rabaty w OK System Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w OK System

OK System

Zainstaluj darmową aplikację

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Kup Canon Eos R5 z przedłużoną gwarancją do 3 lat
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!
Kody rabatowe w Answear
Kody rabatowe w Answear
Ubrania, obuwie, akcesoria marek premium w korzystnych cenach!
Kody rabatowe w VidaXL
Kody rabatowe w VidaXL
10% rabatu na szklarnie, ogrodzenia, narzędzia ogrodnicze

Informacje o OK System

OK System
1.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla OK System

Tutaj znajdziesz najnowsze OK System Promocje na atrakcyjne multikarnety. Sprawdź i wykorzystaj kod rabatowy, który obniży cenę Twoich zakupów. Ciesz się atrakcyjnymi rabatami!

Rabaty w OK System 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 20.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres OK System
ul. Tamka 38
Warszawa

Polska firma, która sprzedaje usługi zmierzające do poprawy kondycji fizycznej, a co za tym idzie i psychicznej. Umożliwia ona za pośrednictwem Multikarnetu skorzystanie z ośrodków sportu, rekreacji, kultury, rozrywki a ponadto salonów zdrowia i urody. Wszystkich obiektów biorących udział w projekcie aktualnie jest prawie 4500. Firma założyła działalność w 2006 roku, przez pierwsze 3 lata stawiała nacisk na budowanie sieci partnerów. W 2009 roku sprzedała pierwsze karnety na zajęcia sportowe skierowane przede wszystkim do firm. Od 2012 roku firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych kierując do nich ofertę zajęć w wielu polskich miastach. W ramach licznych promocji możemy liczyć na kod rabatowy Ok System, który obniży koszty naszego karnetu.

Kod rabatowy Ok System, promocje oraz zniżki

Często zakupić możemy multikarnety Ok system w tańszej ofercie na różnych stronach zniżkowych. Dzięki temu można w atrakcyjnych cenach wykupić Multikarnet odpowiadający naszym potrzebom. Możemy wybierać jak długo ma być ważny, ile razy w tygodniu chcemy z niego korzystać czy jakie miejsca chcielibyśmy odwiedzać. Tak rozległa możliwość wyboru pozwala na wybranie najlepszej opcji dostosowanej do naszych potrzeb. Inna promocja skierowana jest do posiadaczy karty Mastercard. Mogą oni liczyć na 10% rabatu w ramach kampanii Buy&Smile. Aktualnie również dla klientów Selgros obowiązuje rabat 22% na zakup 3miesięcznego karnetu. Każdy użytkownik przy rejestracji może wyrazić chęć otrzymywania newslettera z ofertami handlowymi, promocjami i nowościami w OK System.

Jak wykorzystać Ok System Promocje?

Kod rabatowy Ok System znajdziesz bez trudu na naszym portalu. Skopiuj go i wklej w odpowiednim miejscu na oficjalnej stronie OK System. W razie wątpliwości możesz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Ok Systemu. Na stronie OkSystem kody rabatowe naliczone są automatycznie po ich wpisaniu.

Na co obowiązuje multikarnet?

Za pomocą OK Systemu możemy zakupić szeroki wachlarz usług dla firm jak i indywidualnych użytkowników. Zacząć należy od rejestracji w serwisie, za pomocą, którego następnie możemy wykupić interesujący nas Multikarnet czyli promocje Ok System. Firma pozwala nam na sprawdzenie, jaki wybór mamy w interesującym nas mieście lub w jego okolicy. Możemy wybierać spośród zajęć z jogi, fitness, basenu, squasha, siłowni, treningów personalnych, porad żywieniowych, bilarda, kręgli, gokarty oraz kursów prowadzonych przez profesjonalnych trenerów, a także wielu innych aktywności.

Dostawa zamówienia 

Po zarejestrowaniu się w systemie, należy wybrać odpowiadający nam karnet, wykupić go, czyli uiścić za niego opłatę, a następnie przypisać go do osoby. Multikarnet jest aktywny po dacie, która została wybrana, pod warunkiem, że został opłacony oraz, że jest przypisany do konkretnej osoby. W Ok systemie członkowie nie otrzymują wersji drukowanej Multikarnetu.

Zwrot towaru

Reklamacje należy zgłosić najpóźniej 2 tygodnie od uszkodzenia w Biurze Obsługi Klienta pod adresem reklamacje@oksystem.pl lub telefonicznie +48 22 290 80 70. OKsystem jest otwarty na wszelkie uwagi i sugestie. 

Kontakt z firmą

Zakłócenia funkcjonowania serwisu należy zgłaszać pod adresem oksystem@oksystem.pl. W razie wątpliwości dotyczących kodów rabatowych OkSystemu możemy również skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta najlepiej telefonicznie +48 22 290 80 70.