Rabaty w Olimp Październik 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Olimp

Olimp

Do 20% rabatu na wyprzedaży

Wartość zniżki:
15%

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci
Olimp

Darmowa dostawa !

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa !

Ważne na:
✔️ na cały asortyment ✔️ Wszyscy klienci
Olimp

Sprawdź nowe promocje Olimp

Wartość zniżki:
atrakcyjna cena

Ważne na:
✔️ wybrane pozycje ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Reebok
Kody rabatowe w Reebok 15% rabatu za zapisanie się do newslettera
Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face 43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w E-lady
Kody rabatowe w E-lady 70% rabatu na ostatnie sztuki - nie przegap okazji!
Kody rabatowe w Kaja Sport
Kody rabatowe w Kaja Sport 8% kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w Edoti
Kody rabatowe w Edoti 15 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Renee
Kody rabatowe w Renee 15% kod rabatowy na pierwsze zakupy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Saleneo
Kody rabatowe w Saleneo 20 zł rabatu na pierwsze zakupy
Kody rabatowe w Streetstyle24
Kody rabatowe w Streetstyle24 30% kod rabatowy na cały asortyment

Informacje o Olimp

Olimp
3.8 z 5 gwiazdek 16 Oceny dla Olimp

Najnowsze Olimp kody rabatowe, dzięki którym taniej kupisz innowacyjne produkty.

Rabaty w Olimp 3
Największy rabat w Olimp 15%
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 29.09.2020
Adres F.H.U. DSO.pl s.c.
ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 5 lokal
06-400 Ciechanów

O sklepie Olimp

Firma Olimp, jest to firma mająca ogromne znaczenie dla  aktywnych osób. Powstała w 1991 roku i od tego momentu wyznacza trendy, nie tylko tworząc nowoczesne i skuteczne produkty, ale również oferując je w najbardziej odpowiednim opakowaniu.  Co najważniejsze, posiada nowoczesne zaplecze badawczo-rozwojowe i produkcyjne, które nieustannie rozwijane jest przez wysoko wykwalifikowaną, a raczej wyspecjalizowaną kadrę w zakresie biotechnologii, farmacji i technologii żywienia. OLIMP SPORT NUTRITION jest to marka znana i rozpoznawalna na całym świecie. 

Od innych firm produkty, a szczególnie ich proces wytwórczy odróżnia ogromna praktyka oraz wieloletnie doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i produkcji własnych, innowacyjnych, a przede wszystkim niepowtarzalnych receptur. OLIMP SPORT NUTRITION jest jedną z nielicznych firm, która produkuje suplementy diety i odżywki dla sportowców w warunkach farmaceutycznego standardu GMP posiadając wdrożone i certyfikowane w praktyce systemy zarządzania, jakością ISO 9001: 2008 oraz ISO, 22000: 2005 (czyli system zarządzania bezpieczeństwem żywności, powszechnie określanych, jako HACCP). Oznacza to, ze firma posiada wdrożony zintegrowany System Zarządzania Jakością.

Promocje

Firma prowadzi bardzo aktywne promocje Olimp stosując duże rabaty na poszczególne, wybrane produkty w czasie proponowanych wyprzedaży. Obecnie promocje Olimp oraz kody rabatowe Olimp o zróżnicowanym poziomie wysokości jest objętych ponad 50 produktów. Aby je znaleźć należy na stronie firmy wejść w zakładkę kody rabatowe Olimp. Tam także jest zamieszczona informacja na temat wyprzedażyBardzo ważny jest dla firmy newsletter. Po przesłaniu swojego adresu mail będziemy mieli przesyłane na maila informacje o nowych produktach najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Asortyment Firmy

Asortyment firmy jest bardzo zróżnicowany, a produkty niezbędne podczas aktywności fizycznej są pogrupowane w szereg działów: akcesoria treningowe, aminokwasy, batony, żele, glutamina, HMB, balsamy, kreatyna, staki keratynowe, książki, napoje czy odżywki, odchudzanie, suplementy, produkty energetyczne, odzież, witaminy oraz wiele innych, które znajdziemy na stronie. Śmiało możemy napisać, że każdy, kto w jakiś sposób jest aktywny fizycznie, niezależnie czy biega, czy pływa czy jeździ na rowerze znajdzie tutaj coś dla siebie. 

Dostawa produktów jest ograniczona do terytorium Polski i Unii Europejskiej i odbywa się pod adres przez nas, klientów wskazany. Koszt wysyłki jest uzależniony od wagi towarów. Dostawa zamówionych towarów odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmą kurierską, na stacje PKN Orlen lub do paczkomatów InPost, zgodnie z ich taryfami. W przypadku, kiedy wartość zamówienia przekracza 299 PLN koszt wysyłki wynosi 0 PLN. W przypadku odstąpienia od umowy, reklamacji oraz zwrotów system postępowania jest szczegółowo opisany w regulaminie sklepu i całkowicie zgodny z obowiązującym prawem.

Zasady korzystania ze sklepu

Warunkiem złożenia zamówienia jest założenie Konta Klienta poprzez dokonanie rejestracji korzystając z odnośnika "NOWY KLIENT” w zakładce "MOJE KONTO", wypełniając dane, określone w formularzu rejestracji w Sklepie, a następnie dokonując akceptacji Regulaminu oraz aktywacji Konta Klienta poprzez otwarcie linku przesłanego na podany adres mailowy Klienta. W celu zawarcia Umowy sprzedaży za pośrednictwem Sklepu należy wejść na stronę internetową, dokonać wyboru rodzaju i ilości Towaru przez Klienta oraz zalogować się. Następnie celem zawarcia Umowy Klient powinien dokonywać kolejnych wskazanych na stronie internetowej Sklepu czynności technicznych, zgodnie z treścią wyświetlanych Klientowi na stronie internetowej Sklepu komunikatów. 

W celu zapewnienia bezpieczeństwa przekazu komunikatów i danych, w związku ze świadczonymi w ramach Sklepu usługami, Sprzedawca podejmuje środki techniczne i organizacyjne odpowiednie do stopnia zagrożenia bezpieczeństwa świadczonych usług, w szczególności środki służące zapobieganiu pozyskiwania i modyfikacji przez osoby nieuprawnione danych osobowych przesyłanych w Internecie.

Kontakt

Kontakt z firmą bezpośrednio przez  stronę internetową, a także telefoniczny pod numerem 608 640 440.