4.0 od 5 gwiazdek

Łącznie 1 ocen

Olimpia Kod Rabatowy

Olimpia Screenshot

Oferty Olimpia

„Nie przegap już żadnej promocji Olimpia“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

słowa kluczowe do Olimpia

  1. Olimpia kody rabatowe na wymarzoną odzież
  2. Jak otrzymam i zrealizuję Olimpia kupony promocyjne?
  3. Zakupy w sklepie internetowym
  4. Wyprzedaże i okazje w Olimpia
  5. Koszty wysyłki i warunki dostawy
  6. Obsługa Klienta w Olimpia

Elegancka odzież dla kobiet i mężczyzn!

Olimpia to jedna z najstarszych łódzkich firm, pamiętająca czasy "Ziemi Obiecanej" - jej korzenie sięgają 1890 roku, kiedy to firma nazywała się "Maks Silberstein"i mieściła się przy ulicy Piotrkowskiej 242/250 w Łodzi. W 1974 roku z połączenia kilku zakładów powstała Olimpia, która dzięki jakości swoich produktów przetrwała zawirowania ustrojowe i zmiany na rynku. Obecnie marka kojarzona jest z kobietami eleganckimi, dla których nie ma mody bez designu i wysokiej jakości wyrobów dziewiarskich. Olimpia to marzenie dla każdej kobiety, która lubi się klasycznie ubierać. Kolekcje tej firmy są idealne dla pań pracujących w biurach czy w urzędach, w których to przywiązuje się uwagę do dress code.

Olimpia kody rabatowe na wymarzoną odzież

Kolekcje firmy Olimpia to stonowana elegancja, idealna na każdy dzień i na różne okazje. Marka oferuje bogaty wybór odzieży codziennej dla kobiet w różnym wieku. W e-sklepie można skompletować ubiór nie tylko do pracy. Poszczególne jego elementy mogą stanowić podstawę do rozmaitych stylizacji, które w rzeczy samej koncentrują się na wyglądzie bez zarzutu i bez prowokacji. Nie każdy zawód zezwala na odzieżowe szaleństwo - na różnego rodzaju swobodę mogą pozwolić sobie zazwyczaj zawody artystyczne czy wywodzące się z branży kreatywnej, ale w pozostałych przypadkach oczekuje się od zatrudnionych w firmie czy instytucji osób wyglądu, który jest spójny z wizerunkiem firmy i nie przynosi jej rozczarowań co do postrzegania pracowników przez kontrahentów. Olimpia to znakomita marka dla kobiet biznesu, które chcą się wyróżnić za pomocą starannie dobranego i ciekawego ubioru. Ceny wyrobów tej firmy nie należą do najniższych, dlatego też warto jest sięgnąć po Olimpia kody promocyjne, dzięki którym można się cieszyć większymi zakupami w e-sklepie.

Jak otrzymam i zrealizuję Olimpia kupony promocyjne?

Kupony.pl to witryna, która troszczy się o radość z zakupów dokonywanych przez internautów. To właśnie w Kupony.pl pobierzesz aktualne Olimpia kody zniżkowe i będziesz się cieszyć z korzystniejszej ceny dedykowanej dla twoich potrzeb. Pamiętaj by pobrać taki kod - wystarczy że go skopiujesz w wkleisz w bezpieczne miejsce lub od razu wykorzystasz podczas zakupów. Tego typu kody wklejasz zazwyczaj podczas podsumowania zakupów - sklepy mają rubryki przeznaczone na kody rabatowe. Musisz tylko pamiętać, że kody są terminowe - systemy sklepowe rozpoznają termin obowiązywania takiego kodu i nie przepuszczą go jeśli takowy stracił swoją ważność. Jeśli okaże się, że kod jest już nieważny, odwiedź ponownie Kupony.pl i sprawdź jaką kolejną niespodziankę przygotowała dla ciebie Olimpia.

Zakupy w sklepie internetowym

Olimpia to wyroby dziewiarskie. W e-sklepie można kupić ciekawe sukienki, spódnice, bluzki, swetry, kurtki i płaszcze, a także czapki i szaliki. Każda klientka, która chociaż raz w życiu miała styczność z marką, z przyjemnością do niej powraca. Olimpia to nie jest odzież, która jest na jeden sezon - ona po prostu wygląda atrakcyjnie zdecydowanie dłużej, dlatego też marka jest warta swojej ceny.

Wyprzedaże i okazje w Olimpia

W e-sklepie Olimpia można natrafić na wyprzedaże ciekawych fasonów odzieżowych z poprzednich kolekcji. Cena jest bardzo atrakcyjna, dlatego też warto jest skorzystać z takich opcji - Olimpia ma fasony ponadczasowe i bardzo trudno jest się zorientować, że dany fason nie pochodzi z aktualnej kolekcji. Dodatkowo warto jest sprawdzać zakładkę z okazjami - tutaj ceny są zabójczo niskie i aż trudno jest uwierzyć, że na tak wysoką jakość ktokolwiek może gwarantować takie cenowe hity. Wybór w okazjach nie jest duży, ale zawsze można upolować coś niebywale cennego.

Koszty wysyłki i warunki dostawy

Przy przedpłacie na konto lub płatnościach online koszt wysyłki wynosi 16 zł. Można zdecydować się na wysyłkę zamówienia za pobraniem - wtedy koszt wysyłki wynosi 23 zł. Jeśli wartość zamówienia przekroczy 200 zł, to wysyłka jest darmowa - pod warunkiem płatności przedpłatowej.

Obsługa Klienta w Olimpia

Klienci mogą kontaktować się z e-sklepem telefonicznie pod numerem 42 689 14 23 lub e-mailowo pod adresem online@olimpia.com.pl

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku