Rabaty w OpenCard Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w OpenCard

OpenCard

Odbierz darmową kartę zniżkową OpenCard

Wartość zniżki:
karta zniżkowa OpenCard

Ważne na:
✔️ kartę zniżkową OpenCard. Podaj numer telefonu i odbierz kartę za darmo ✔️ Nowi klienci
OpenCard

Pobierz aplikację mobilną OpenCard

Wartość zniżki:
aplikacja mobilna OpenCard

Ważne na:
✔️ aplikację mobilną OpenCard ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Odkryj na lato
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso
WYKORZYSTAJ KOD RABATOWY I ZYSKAJ 15% RABATU
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
Do 60% rabatu na ubrania damskie

Informacje o OpenCard

OpenCard
4.3 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla OpenCard

Open Card to specjalna karta zniżkowa, która po swojej aktywacji upoważnia cię do zniżek w setkach lokali gastronomicznych. Przygotuj się na jeszcze lepsze okazje cenowe dzięki Open Card kod rabatowy.

 

 

Rabaty w OpenCard 2
Rabaty dla nowych klientów 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 17.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres OpenCard Sp. z o.o.
Al. Józefa Piłsudskiego 34
35-001 Rzeszów

Jak działa Open Card?

Skorzystanie z Open Card jest banalne. Możesz wybrać, czy chcesz posiadać swoją kartę w formie tradycyjnej, plastikowej, czy wystarczy ci jedynie jej elektroniczna wersja na smartfonie. Masz możliwość wyboru jednej propozycji spośród kilku. Dzięki temu dostosujesz kartę do swoich potrzeb. Dzięki temu wybierzesz preferowany przez siebie rodzaj zniżek we wszystkich lokalach gastronomicznych, które współpracują z Open Card. Program rabatowy jest sprawdzonym rozwiązaniem, które zdążyło docenić już wielu klientów, a o samym programie rozpisywały się media branżowe i nie tylko. Zaufaj więc oszczędnościom!

Promocje Open Card

Open Card to program zniżkowy sam w sobie – koszt karty zwraca się już po 3-4 wyjściach do restauracji w miesiącu. Ale to nie koniec ofert. Oprócz tego na kartę obowiązują liczne promocje. Należy do nich na przykład oferta na 45 dni darmowego korzystania z karty. W tym czasie możesz ją przetestować i sprawdzić, czy jej zakup naprawdę jest opłacalny zwłaszcza, jeżeli lubisz z dużą grupą znajomych pójść coś zjeść. Dzięki tobie wszyscy zapłacą mniej.

Jak sprawdzić aktualne promocje?

Najprostszym sposobem na świeże informacje na temat promocyjnych ofert, jest skorzystanie z Open Card kod rabatowy. Wyszukaj tą markę na stronie Kupony.pl. Większość ofert promocyjnych nie wymaga nawet kopiowania kodu. Po prostu sprawdź ofertę promocyjną i z niej skorzystaj. Open Card kod rabatowy sam cię odnajdzie!

Oferta Open Card

Karta Open Card to 50% zniżki do restauracji na posiłki, we wszystkich punktach uczestniczących w programie. To również 30% zniżki na posiłki, napoje i alkohole we wszystkich restauracjach biorących udział w tej akcji. Wybrać możesz kartę plastikową lub elektroniczną, dostępną w telefonie komórkowym. Karta elektroniczna to dodatkowe funkcje, takie jak wyznaczanie trasy dojazdu do wybranego punktu, monitorowanie oszczędności, a także dodawanie opinii i recenzji dotyczących danych restauracji. Open Card swoją ofertę kieruje również w stronę właścicieli firm. Mają oni możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty, dzięki której pracownicy otrzymają swoje imienne karty pozwalające na oszczędności podczas obiadów firmowych. Oferta dotyczy także kart: Mistrz Karta i Kęs Karta, które stworzone zostały razem z liderem benefitów pozapłacowych UpBonus. Karty przedpłacone pozwalają na posługiwanie się nimi na podobnych zasadach, co kartą płatniczą. Open Card to 781 restauracji partnerskich w największych miastach Polski, takich jak Warszawa, Gdańsk, Rzeszów, Wrocław, Szczecin, Katowice i wiele innych.

Ważność karty

Karta Open Card dostępna jest w czterech okresach ważności: 12 miesięcy, 6 miesięcy, 3 miesiące i jeden miesiąc. Firmy mają prawo do wyboru innego okresu ważności. Po tym czasie karta przestaje być aktywna, chyba że zostanie ona ponownie zasilona, co pozwala na przedłużenie jej trwałości. Karta plastikowa wysyłana jest do adresata w przeciągu 14 dni od chwili złożenia zamówienia za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kartę tę należy aktywować na stronie internetowej Open Card.

Odstąpienie od umowy

Nabywcy karty Open Card nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy. Może on natomiast zrezygnować z dostępu do usługi w dowolnym czasie jej trwania.

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta Open Card otwarte jest od 8.00 do 16.00 w dni robocze, pod numerem telefonu 669 120 120. Pod tym numerem można uzyskać wszelkie informacje dotyczące sposobu korzystania z tego programu benefitów. Możesz również napisać wiadomość e-mail na adres poczty elektronicznej biuro@opencard.pl. Oddziały firmy znajdują się w Rzeszowie oraz Warszawie.