Rabaty w Oponeo Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Oponeo

Oponeo

Darmowa dostawa

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa

Ważne na:
✔️ Wszystkie zamówienia ✔️ Wszyscy klienci
Oponeo

Aktualne konkursy i promocje w Oponeo

Wartość zniżki:
konkursy i promocje

Ważne na:
✔️ konkursy i promocje ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o Oponeo

Oponeo
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Oponeo

Jeśli jesteś posiadaczem auta na pewno cenisz sobie dobre opony, a że trzeba je zmieniać przynajmniej dwa razy do roku, dobrze mieć fachową i sprawdzoną firmę, która zrobi to tanio i szybko. Sprawdź przygotowane przez Oponeo promocje i korzystaj ze świetnych cen ogumienia!

Rabaty w Oponeo 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 10.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Oponeo.pl S.A.
ul. Podleśna 17
Bydgoszcz

Oponeo.PL to sklep internetowy prowadzący sprzedaż produktów motoryzacyjnych, w tym głównie opon i felg. Firma rozpoczęła swoją działalność od roku 1999. Powstał wtedy branżowy portal oponiarski. W 2001 roku uruchomiono sklep internetowy. W obecnej postaci jako spółka akcyjna Oponeo działa od 2007 roku. Niedługo po tym, jako jedno z nielicznych polskich przedsiębiorstw, zyskało międzynarodowy rozgłos. Sklep prowadzi internetową sprzedaż opon i felg w Niemczech, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Austrii, Holandii, Irlandii, Turcji i Czechach. Oponeo.pl posiada własne centrum logistyczne, z którego dziennie wysyłanych jest do 15 tysięcy opon.

Ciekawe promocje

W Oponeo promocje są rozmaite, w zależności od firmy i modelu opony. Wyprzedaże sięgają od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. Ich cena w sklepie online jest obniżona automatycznie, więc nie trzeba wpisywać żadnych kodów. Firma prowadzi sprzedaż ratalną na dogodnych preferencjach, bez poręczycieli. Umowę kredytową można zawrzeć nawet w ciągu 15 minut. Klient ma możliwość zakupu towarów na kwotę do 50 tys. zł. Kredyt może być rozłożony nawet na 48 rat miesięcznych. W Oponeo promocje i konkursy dzielą się na kilka rodzajów. Niektóre są sezonowe, np. letnie lub zimowe. W innych, po zakupie opon, można wygrać z kolei nagrody niekoniecznie powiązane z profilem firmy, jak np. karnety na atrakcyjne koncerty czy wakacyjne vouchery. Warto przeglądać profil na Facebooku, gdyż zamieszczane są tam informacje na temat nowych konkursów.

Towar od najlepszych producentów

W sklepie oferowane są wyłącznie produkty najwyższej jakości, nie starsze niż 18 miesięcy od daty ich wyprodukowania. Do wyboru są opony samochodowe, motocyklowe i ciężarowe, zarówno letnie jak i zimowe. Firma współpracuje z najważniejszymi graczami w przemyśle oponiarskim: Bridgestone, Continental, Michelin, Pirelli czy Goodyear. Oprócz tego w sklepie można zakupić także felgi. W sklepie internetowym świetnie sprawdza się porównywarka cen. Można sprawdzić dostępność, rozmiar a także opinie o każdym oglądanym towarze. Pamiętajmy również, że w sklepie Oponeo promocje są oznaczone przy każdym produkcie.

Dostawa już po 24 godzinach

Dostawa zakupionych opon jest bezpłatna. Opony mogą być dostarczone bezpośrednio do wskazanego przez klienta serwisu. Na stronie Oponeo możemy przeczytać, że dostawa trwa zaledwie 24 godziny. Firma może wysłać 25 tys. opon dziennie.

Zwrot i wymiana

Klient ma pełne prawo zwrócić lub wymienić produkt w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny. Aby to zrobić, powinien zadzwonić pod numer: +48 52 341 88 98 lub napisać na adres: reklamacje@oponeo.pl nr zamówienia i nr telefonu (oraz opcjonalnie NIP). Następnie wypełnić i wysłać formularz zwrotu. Trzecim krokiem jest zwrot produktu. Można samemu zwrócić towar, lub skorzystać z usług kuriera Oponeo. W tym drugim przypadku trzeba zapłacić w zależności od wagi produktu, jednak nie mniej, niż 14 zł. Zwrot środków nastąpi w ciągu 4 dni.

Większy komfort korzystania z Biurem Obsługi Klienta

W Oponeo Biuro Obsługi Klienta podzielone jest na kilka mniejszych działów: Wybór i zakup opon, Wybór i zakup felg, Realizacja zamówienia, Zwrot i reklamacja, Współpraca z serwisami i Obsługa flot. Każdy dział ma własny numer kontaktowy. Można je przejrzeć pod adresem: www.oponeo.pl/firma/kontakt/obsluga-klienta. Daje to duży komfort korzystania z infolinii.