Rabaty w Opony.pl Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Opony.pl

Informacje o Opony.pl

Opony.pl
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Opony.pl

Jeżeli potrzebujesz nowych opon i liczysz na fachowe doradztwo, sklep Opony.pl to miejsce idealne dla ciebie. Dodatkowo możesz skorzystać z Opony.pl kody rabatowe, by za zakupione przedmioty zapłacić sporo mniej.

Rabaty w Opony.pl 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 20.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Opony.pl Sp. z o.o.
ul. Terasy 2
85-053 Bydgoszcz

O Opony.pl

Sklep internetowy Opony.pl to połączenie pasji do motoryzacji z chęcią pomocy klientom. Nic więc dziwnego, że według portalu skupiającego się na zbieraniu opinii o sklepach, 98% klientów jest zadowolonych z jakości obsługi sklepu Opony.pl. Doradcy klienta z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w ustaleniu najlepszego modelu opon do twojego samochodu. Dzięki temu nie musisz się denerwować niczym dodatkowym, a zakupy są bardzo proste. Pomocne artykuły dostępne na stronie sklepu jeszcze bardziej ułatwią wybór konkretnych produktów i odpowiedzą na wiele pytań związanych z motoryzacją i bezpieczeństwem na drodze.

Promocje

Opony.pl prowadzi szeroko zakrojone akcje promocyjne, w ramach których wybrane modele opon możesz zakupić sporo taniej. Szczególnie dotyczy to wszelkiego typu wyprzedaży posezonowych, w ramach których wybrane modele kupisz w jeszcze niższej cenie. To bardzo dobra informacja! Jeżeli dodasz jeszcze do tego skorzystanie z Opony.pl kody rabatowe, uda ci się uzyskać najlepszą cenę na rynku.

Proste oszczędności

Oszczędzanie przy użyciu kodów rabatowych jest bardzo proste. Wystarczy, że ze strony Kupony.pl skopiujesz wybrany przez siebie kod rabatowy, a następnie wkleisz go w oznakowane okienko swojego koszyka zakupowego. Następnie potwierdź chęć wykorzystania kodu i to wszystko. Już nic więcej nie musisz robić, a zniżka naliczy się automatycznie. Należność za twoje zakupy zmniejszy się. Tak więc korzystanie z Opony.pl kody rabatowe jest banalnie wręcz proste i może to zrobić każdy.

Asortyment sklepu

Sklep internetowy z oponami posiada w swoim asortymencie modele różnych, najbardziej uznanych marek. Dzięki temu kupując dany produkt możesz być pewien jego jakości i długowieczności. Do wyboru są opony do samochodów osobowych, terenowych, motocykli oraz samochodów dostawców. Różne rozmiary pozwalają na dopasowanie opon idealnie do swojego pojazdu. Dodatkowo sprzyja temu intuicyjna wyszukiwarka, która nie tylko wybierze opony zgodnie z podanym rozmiarem, ale także dopasuje je na podstawie podanego modelu samochodu. To bardzo proste i wygodne.

Dostawa do domu

Zamówione przez siebie opony otrzymasz wprost do swojego domu lub innego wybranego miejsca. Koszt dostawy w całości pokrywa sprzedający. Opony są wysyłane jedynie na terenie Polski.

Odstąpienie od umowy

Jeżeli otrzymany produkt nie spełnia twoich oczekiwań, masz prawo do odstąpienia od umowy kupna. Wolę taką musisz wyrazić w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Aby ten termin zachować, wystarczy przed jego wygaśnięciem wysłać specjalne oświadczenie poprzez pocztę elektroniczną lub pocztę tradycyjną. Wzór takiego oświadczenia otrzymasz w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia do realizacji. Opony nie mogą być wówczas używane i posiadać żadnych oznak zniszczenia.

Kontakt ze sklepem Opony.pl

Ze sklepem Opony.pl możesz skontaktować się na różne sposoby. Infolinia pod numerem 52 341 88 20 jest czynna od poniedziałku do piątku od 7.00 do 22.00 oraz od soboty do niedzieli od 8.00 do 20.00. Możesz również wysłać wiadomość e-mail na adres sklepu info@opony.pl. Na stronie internetowej sklepu dostępny jest formularz kontaktowy, który jeszcze bardziej usprawnia uzyskanie odpowiedzi. Profesjonalni doradcy klienta z pewnością pomogą w wyborze najlepszego modelu opon do twojego samochodu.