Łącznie 13 ocen

Optegra Kod Rabatowy

Optegra Screenshot
Optegra Logo

Promocje Promocja

Rabaty na zabiegi laserowej korekcji wady wzroku
ważny do do odwołania

  • ważne na zabiegi okulistyczne
  • Bez kwoty minimalnej
  • ważne dla wszystkich klientów
  • ważne do odwołania
użyty 917 razy

Oferty Optegra

„Nie przegap już żadnej promocji Optegra“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

słowa kluczowe do Optegra

  1. Promocje na zabiegi
  2. Optegra kody rabatowe – jak je wykorzystać
  3. Optegra wyleczyła wzrok setkom Polaków
  4. Umów się na wizytę
  5. Atesty i certyfikaty
  6. Kontakt         

Sprawdź przygotowane przez Optegra promocje i zobacz więcej dzięki operacji korekty wzroku.

Z usług kliniki okulistycznej Optegra zdecydowało się skorzystać już wiele osób, w tym również gwiazdy polskiej sceny. Dzięki temu możesz mieć pewność, że twój wzrok jest pozostawiony w najlepszych rękach. Klinika zajmuje się korekcją nawet dużych wad wzroku, wykonuje także zabiegi usuwające jaskrę, zaćmę i nie tylko. W jednym miejscu wyleczysz wszystkie problemy związane z narządem wzroku i wreszcie zaczniesz dobrze widzieć!

Promocje na zabiegi

Zabiegi wykonywane w klinice Optegra są niezbędne dla zdrowia i komfortu życia. Aby się o tym przekonać, skorzystaj z jednej z dostępnych promocji. Dzięki nim zapłacisz dużo mniej za potrzebną ci operację. Dodatkowo konsultacja przed zabiegiem jest darmowa. W ramach promocji możesz na przykład jeszcze taniej dokonać korekcji wzroku.

Optegra kody rabatowe – jak je wykorzystać

Dzięki Kupony.pl i dostępnych na stronie internetowej Optegra kody rabatowe, możesz zaoszczędzić na wykonywanym zabiegu poprawiającym jakość widzenia. Wystarczy, że sprawdzisz jakie obecne rabaty i promocje obowiązują w ramach działalności kliniki Optegra. Do niczego cię to nie zobowiązuje, niczym nie ryzykujesz. Po kliknięciu w odpowiednią promocję zostaniesz przeniesiony na stronę internetową kliniki, gdzie możesz zapoznać się ze szczegółowym regulaminem i umówić się na wizytę do specjalisty.

Optegra wyleczyła wzrok setkom Polaków

Działanie kliniki okulistycznej Optegra skupia się wokół wykonywania profesjonalnych zabiegów korekcyjnych, a także troski o leczenie zaćmy, jaskry i jeszcze wielu schorzeń, które wymagają interwencji chirurgicznej. Najwyższa jakość używanego sprzętu, współpraca tylko z najbardziej uznanymi specjalistami i nie tylko, to klucz do sukcesu kliniki. Dzięki temu w trakcie funkcjonowania Optegra, udało się pomóc setkom osób, którym znacznie poprawił się komfort widzenia. Używanie najnowszej technologii w służbie ludziom – to cele stojące przed kliniką. Oferta jest cały czas poszerzana w zgodzie z zapotrzebowaniem.

Umów się na wizytę

Klinika okulistyczna Optegra umożliwia umówienie się na konsultację ze specjalistą za pośrednictwem ich strony internetowej. Dzięki temu wszystko przebiega bardzo sprawnie, a ty możesz wybrać dla siebie najbardziej odpowiedni termin wizyty. Kliniki Optegra znajdują się w największych miastach Polski, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań oraz Szczecin. To właśnie tam wykonywane są zabiegi. Przed każdym zabiegiem pacjent przechodzi przez profesjonalną konsultację i są mu wykonywane wszelkie niezbędne badania, dzięki czemu wykonywany zabieg jest tak bezpieczny.

Atesty i certyfikaty

Optegra dba o każdego swojego klienta i każdemu umożliwia skorzystanie z profesjonalnego zabiegu. Lekarze okuliści, którzy współpracują z kliniką to renomowani fachowcy, którzy oprócz wybitnego wykształcenia mają na swoim koncie również szereg dodatkowych kursów i zdobytych kwalifikacji. Dzięki temu oddając się w ręce specjalistów masz pewność, że zabieg nie będzie związany z żadnym ryzykiem i wszystko będzie przeprowadzone zgodnie z najwyższą jakością sztuki medycznej. Sama klinika pochwalić się może licznymi certyfikatami nadanymi przez liczne organizacje związane z medycyną. To przyjazne miejsce, w którym każdy pacjent będzie czuł się dobrze.

Kontakt         

Z kliniką okulistyczną Optegra możesz się skontaktować dzwoniąc pod numer telefonu 222 466 122. Możesz również napisać wiadomość na adres e-mail kontakt@optegra.com.pl. W celu umówienia się na wizytę, wykorzystaj formularz kontaktowy dostępny na stronie kliniki.

Optegra: 4.6 na 5 punktów na podstawie ocen 13.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Optegra

Wygasły

500 zł za polecenie

Przejdź do sklepu
Wygasły

Korekcja wzroku metodą Lentivu® za 7299 zł

Przejdź do sklepu