Rabaty w Organic Farma Zdrowia Listopad 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Organic Farma Zdrowia

Organic Farma Zdrowia

Darmowa dostawa od 250 zł

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa
Minimalna wartość zamówienia:
250,00 zł

Ważne na:
✔️ wszystkie zamówienia do 28 kg i powyżej 250 zł ✔️ Wszyscy klienci
Organic Farma Zdrowia

Aktualna gazetka z promocjami miesiąca

Wartość zniżki:
gazetka z promocjami

Ważne na:
✔️ aktualną gazetkę ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w MK Cafe
Kody rabatowe w MK Cafe
10% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w KFC
Kody rabatowe w KFC
Kupony rabatowe do KFC
Kody rabatowe w E-Torty
Kody rabatowe w E-Torty
5% kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
20% kod rabatowy na wybrane produkty
Kody rabatowe w Biogo
Kody rabatowe w Biogo
10 zł rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Diabetyk24
Kody rabatowe w Diabetyk24
5% kod rabatowy przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w OpenCard
Kody rabatowe w OpenCard
50% zniżki w restauracji Pizzeria Da Grasso
Kody rabatowe w ApiMiodek
Kody rabatowe w ApiMiodek
Zestawy miodów nawet do 10% taniej

Informacje o Organic Farma Zdrowia

Organic Farma Zdrowia
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Organic Farma Zdrowia

Organic Farma Zdrowia oferuje ponad 4 tys. najwyższej jakości produktów spożywczych z każdej kategorii żywieniowej, także artykuły specjalistyczne, niezbędne w szczególnego rodzaju dietach np. bezglutenowej, wegańskiej itp. W sklepie internetowym znajdziemy certyfikowane artykuły ekologiczne, a ponadto eko-kosmetyki i środki czystości, oparte o składniki pochodzenia naturalnego. Na Kupony.pl dostępne są aktualne zniżki i kody rabatowe do wykorzystania w Organic Farma Zdrowia.

Rabaty w Organic Farma Zdrowia 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 21.11.2020
Adres ORGANIC Farma Zdrowia S.A.
ul. Głubczycka 11 lok.
02-417 Warszawa

Historia sklepu

Firma rozpoczęła swoją działalność w październiku 2003, jako sieć delikatesów spożywczych, pod nazwą Organic Market. Spółka Organic Farma Zdrowia, założona w roku 2006 wchłonęła istniejące sklepy oraz otworzyła własne placówki (obecnie 36 sklepów) w największych miastach w Polsce. Pod szyldem spółki powstały także delikatesy internetowe organic24.pl, oferujące naturalne produkty spożywcze oraz ekologiczne kosmetyki i środki piorąco-czyszczące. Firma Organic Farma Zdrowia jest partnerem dla ponad 100 dostawców, współpracuje z krajowymi i europejskimi producentami certyfikowanych produktów ekologicznych.

Promocje Organic Farma Zdrowia

Sklep internetowy Organic Farma Zdrowia regularnie proponuje klientom atrakcyjne promocje na wybrane produkty. Aktualnie dostępne zniżki można sprawdzić na stronie delikatesów w zakładce „Promocje”. Oferty przedstawione są w formie gazetki promocyjnej. Istnieje również możliwość skorzystania z darmowej dostawy zamówionych produktów na terenie całej Polski. Kody rabatowe dostępne są także w najnowszym numerze kwartalnika Dziecko Extra. Informacje o aktualnych rabatach i promocjach można otrzymywać regularnie, drogą mailową, po zapisaniu się do newslettera na stronie delikatesów.

Kody rabatowe Organic Farma Zdrowia

Kody rabatowe Organic Farma Zdrowia pozwalają na zakup produktów ekologicznych w  promocyjnych cenach. W Kupony.pl dostępne są wszystkie aktualne kody promocyjne Organic Farma Zdrowia. Dzięki kodom rabatowym otrzymasz zniżki na artykuły spożywcze, naturalne kosmetyki, suplementy diety oraz środki czystości niezbędne w gospodarstwie domowym.

Jak można zrealizować kod rabatowy Organic Farma Zdrowia?

Wystarczy znaleźć odpowiedni kod rabatowy na Kupony.pl, skopiować go i wkleić do „koszyka” na stronie e-sklepu, w białe pole, pod listą wybranych produktów. Następnie należy kliknąć „zatwierdź kod”, a cena zamówienia ulegnie obniżeniu.

Oferta Organic Farma Zdrowia

Sieć sklepów Organic Farma Zdrowia oferuje klientom szeroki wybór artykułów naturalnych i ekologicznych. W  asortymencie delikatesów znajdziemy różnorodne produkty spożywcze, dostosowane do specyficznych potrzeb osób przestrzegających diety wegańskiej, wegetariańskiej, bezglutenowej, bezcukrowej i innych. Większość produktów posiada lub oczekuje na certyfikaty ekologicznej żywności. Owoce i warzywa uprawiane są bez sztucznych nawozów i odżywek, produkty spożywcze nie zawierają sztucznych barwników i substancji konserwujących. Także kosmetyki, środki czystości, oraz suplementy diety bazują na naturalnych składnikach i wytwarzane są z troską o etykę pracy i produkcji. Strona sklepu oferuje wygodną wyszukiwarkę produktów, asortyment podzielony jest na kategorie, ułatwiającą odnalezienie wybranego artykułu.

Zamówienie  i dostawa

Zamówienia w sklepie internetowym Organic Farma Zdrowia można opłacić w serwisie PayU, lub za pobraniem. Dostawcą paczek jest firma kurierska UPS. Paczka o wadze do 24 kg to koszt 24 zł.  Zamówienia powyżej 200 zł. dostarczane są bezpłatnie. Zamówienia powyżej 24kg wysyłane są zazwyczaj w dwóch paczkach. W sytuacji, gdy wartość zamówionego towaru przekracza 200,00 PLN - jedna z paczek jest wysyłana gratis.

Zwroty

Klient, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres Sprzedawcy. Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w zakładce ,,Odstąpienie od umowy’’ oraz jest załączony do wiadomości e-mail z potwierdzeniem Zamówienia. W wypadku odstąpienia od umowy Klientowi zwracane są wszystkie otrzymane od niego płatności (nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych), w tym koszty dostawy.

Obsługa klienta

Odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące produktów, zamówień i płatności można uzyskać pod numerem telefonu 664-939-055 lub wysyając e-mail na adres: sklep@organic24.pl.