Rabaty w Origin Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Origin

Origin

Do 70% rabatu na produkty z wyprzedaży

Wartość zniżki:
70%

Ważne na:
✔️ wyprzedaż ✔️ Wszyscy klienci
Origin

Rabat 10% z abonamentem Premier

Wartość zniżki:
10%

Ważne na:
✔️ abonenci ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Kontri
Kody rabatowe w Kontri 15% kod rabatowy na nieprzecenione produkty
Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon 15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w PWN
Kody rabatowe w PWN Do 50% rabatu - Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay 20% kod rabatowy na wybrane produkty
Kody rabatowe w Inbook
Kody rabatowe w Inbook 10% kod rabatowy na wszystko
Kody rabatowe w Media Markt
Kody rabatowe w Media Markt 40 zł kod rabatowy przy zapisie do Klubu Media Markt
Kody rabatowe w Matras
Kody rabatowe w Matras 70% rabatu na wyprzedaży
Kody rabatowe w Empik
Kody rabatowe w Empik Do 45% rabatu na książki dla dzieci

Informacje o Origin

Origin
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Origin

Origin umożliwia rozmawianie ze swoimi znajomymi, sprawdzanie, w jakie grają gry, a także zapraszanie ich do wspólnej gry. To szereg promocji przygotowanych dla miłośników spędzania czasu przed komputerem.

Rabaty w Origin 2
Największy rabat w Origin 70%
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 16.09.2020
Adres Electronic Arts Inc.
209 Redwood Shores Parkway
Redwood City

Origin jest specjalną aplikacją związaną z portalem i sklepem na Origin, zaprojektowaną i zaprogramowaną przez EA Games. Aplikacja  łączy ze sobą kilka ważnych cech, które niewątpliwie mogą odpowiadać potencjalnym. graczom. Dzięki Origin klient nie tylko ma  możliwość zakupu i gry w cyfrowe wersje najlepszych gier po niższej cenie, ale także ma możliwość zbierania swojej biblioteczki pozycji od EA Games oraz Ubisoftu.

Promocje

W ramach Origin promocje powstała specjalną zakładka Gry za darmo, dzięki której klienci bez żadnych nakładów pieniężnych mogą pobrać odpowiednie dla siebie gry. To szeroka oferta, która stale jest poszerzana o nowe aplikacje. Nowości dla miłośników gier to jak nowa kolekcja w sklepie odzieżowym – każdy chce ją mieć. Już dzisiaj Origin promocje oferuje wersję próbne najnowszych gier wprowadzanych na wirtualne półki. The Sims 4 czy FIFA 16? To propozycja wersji próbnych z których skorzystać mogą klienci.

Wieści Origin

Miłośnicy strony internetowej Origin mogą na bieżąco śledzić pojawiające się artykuły. Mowa o specjalnej zakładce Wieści Origin, które obejmują wprowadzone przelewy internetowe, 5 najlepszych momentów z imprezy Star Wars czy też nowości gier które niebawem lub obecnie znajdują się na stronie internetowej i dostępne jest dla użytkowników.

Bezpieczeństwo konta

Bezpieczeństwo konta i danych osobowych jest niezmiernie ważne. Ze swojej strony Origin stosuje oczywiście najlepsze dostępne zabezpieczenia, aczkolwiek klient może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa swojego konta Origin poprzez używanie tak zwanego. silnego hasła i częste jego zmienianie. Hasło musi mieć od 8 do 16 znaków i zawierać co najmniej jedną małą literę, jedną wielką literę i jedną cyfrę.

Oferta

Origin umożliwia rozmawianie ze swoimi znajomymi, sprawdzanie, w jakie grają gry, a także zapraszanie ich do wspólnej gry. W Origin lista znajomych jest wspólna dla wszystkich platform. Użytkownicy komputerów PC mogą też w prosty sposób rozpocząć nadawanie swojej rozgrywki w Internecie. Transmisję będzie mógł obejrzeć każdy zainteresowany. Firma EA stawia na jakość oraz jaka największe zadowolenie klienta. Na stronie i aplikacji znajdziemy pozycje w kategoriach: akcja, gry zręcznościowe, gry przygodowe, gry walki, MMO, gry sieciowe, logiczne, wyścigi, RPG, strzelanki, symulacje oraz sportowe. Niemalże każda z nich opatrzona jest Origin promocje.

Zwrot

Klient może zwrócić pełne pobrane wersje gier EA oraz inne tytuły uczestniczących w programie zakupionych w Origin. Otrzyma pełny zwrot pieniędzy. Zwrotu można dokonać w ciągu 24 godzin od pierwszego uruchomienia gry, w ciągu siedmiu dni od daty zakupu lub siedmiu dni od daty premiery tytułu w przypadku zamówień w przedsprzedaży.

Kontakt

Problemy? Wątpliwości? Porady? W tym celu warto pokusić się o uzyskanie odpowiedzi za pośrednictwem kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną. W skuteczny sposób i szybki problemy z pewnością zostaną rozwikłane.