Rabaty w Orlen Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Orlen

Orlen

Najnowsze promocje!

Wartość zniżki:
Najnowsze promocje!

Ważne na:
✔️ dla zarejestrowanych uczestników programu lojalnościowego ✔️ Wszyscy klienci
Twoje ulubione produkty w super cenach
Twoje ulubione produkty w super cenach Sprawdź aktualne promocje!
Orlen

Pobierz darmową aplikację Orlen

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci
Orlen

Programy kartowe dla Firm

Wartość zniżki:
Programy kartowe dla Firm

Ważne na:
✔️ na bezgotówkowy zakup paliwa z kartami Orlen ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o Orlen

Orlen
4 z 5 gwiazdek 25 Oceny dla Orlen

PKN Orlen to największy w Polsce koncern paliwowo-energetyczny, o międzynarodowym zasięgu. Dzięki Orlen promocje, możesz zaoszczędzić w trakcie dokonywania tankowania paliwa na stajach benzynowych tej marki.

Rabaty w Orlen 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 16.04.2021
Adres PKN Orlen
Ul. Bielańska 12
00-085 Warszawa

Promocje Orlen dla każdego!

Marka Orlen jest obecna na polskim rynku paliwowym już od dziesięcioleci. Przez ten czas dała się poznać jako firma godna zaufania, bezpieczna dla kierowców i ich pojazdów. Rozbudowana sieć dystrybucji sprawia, że jest prawdziwy gigant polskiego rynku paliwowego. Nowoczesne, ekologiczne metody, troska o klienta i szereg ułatwień – to wyznaczniki cechujące stacje benzynowe marki Orlen. Warto z nich korzystać każdego dnia.

Koncern Orlen przygotował dla swoich klientów szereg promocji. Są to między innymi karty lojalnościowe, takie jak karta Vitay, które oferują rabaty na paliwo albo wymianę zebranych punktów na cenne nagrody. Są to także promocje lokalne, na przykład odbywająca się właśnie promocja „Lubię Płock”. Tego typu działania nie tylko zachęcają klientów do korzystania z usług Grupy Orlen, ale także budują świadomość marki, która obecnie jest najbardziej rozpoznawalną. Ze szczegółami promocji każdy klient może zaznajomić się bezpośrednio na stacji benzynowej lub na stronie internetowej PKN Orlen.

Chcesz oszczędzać podczas tankowania?

Jeżeli chcesz wiele zaoszczędzić podczas tankowania swojego samochodu lub dokonywania zakupów w sklepie stacji benzynowej, koniecznie wykorzystaj Orlen promocje. To doskonałe okazje, które umożliwiają oszczędności dużych sum pieniędzy. Sprawdź je wszystkie wykorzystując w tym celu stronę Kupony.pl. Po wyszukaniu hasła Orlen, uzyskasz dostęp do wszystkich aktualnych promocji, dzięki czemu będziesz dobrze poinformowany i zyskasz możliwość wykorzystania wszystkich ofert cenowych. Orlen promocje naprawdę cię zaskoczą.

Oferta Orlen

Marka Orlen to jakość sama w sobie, o czym codzienne przekonują się tysiące użytkowników produktów tej marki. Sprawdź sam, że Orlen proponuje ci nie tylko paliwo doskonałej jakości, ale również  szereg dodatkowych produktów. Firmowe stacje paliw są doskonale zaplanowane, by znaleźć się zawsze po drodze. Dodatkowo ich infrastruktura przystosowana jest do potrzeb wszystkich klientów. PKN Orlen jest obecnie właścicielem sześciu rafinerii: w Płocku, Trzebinii, Jedliczu oraz w Litvinovie i Kralupach na terenie Czech oraz w Możejkach na Litwie. Jest to również jedyny koncern produkujący polimery oraz monomery. Orlen zatrudnia w swoich strukturach blisko 20 000 osób. Stacje benzynowe marki znajdują się nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami, na przykład w Niemczech.

Sieć stacji benzynowych

Sieć stacji benzynowych dostosowana jest do potrzeb użytkowników. Firmowe stacje znajdziesz w największych miastach Polski, także przy najchętniej uczęszczanych drogach i autostradach. Dzięki temu zyskujesz pewność, że gdziekolwiek nie pojedziesz, zawsze będziesz mógł skorzystać z punktów dystrybucji paliwa, sklepów oraz barów firmowanych nazwą Orlen. To bardzo wygodne rozwiązanie, na którym zawsze możesz polegać.

Jakość wyrobów paliwowych

Jakość oferowanych przez PKN Orlen wyrobów paliwowych jest najwyższa, dlatego właśnie tej marce ufa tysiące kierowców każdego dnia. Doskonałe paliwo znakomicie wpłynie na długowieczność funkcjonowania twojego samochodu. PKN Orlen to firma, której zdecydowanie można zaufać. Nie zapomnij skorzystać z promocji.

Kontakt z firmą

Centrala firmy dostępna jest pod numerem 24 256 00 00 lub 24 365 00 00. W sprawie promocji zadzwoń pod numer 801 167 536 lub 502 167 536. Opinie o funkcjonowaniu poszczególnych stacji paliw można przekazać poprzez formularz kontaktowy albo dzwoniąc pod numer 801 167 536 lub 502 167 536.  Informacje w sprawie programu Vitay udostępniane są pod numerem 801 167 536 albo za pośrednictwem formularza kontaktowego udostępnionego na stronie internetowej marki.