Rabaty w OtherTees Styczeń 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w OtherTees

OtherTees

Darmowa dostawa

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa
Minimalna wartość zamówienia:
180,00 zł

Ważne na:
✔️ cały asortyment ✔️ Wszyscy klienci
OtherTees

Sprawdź nowe promocje

Wartość zniżki:
atrakcyjna cena

Ważne na:
✔️ wybrane pozycje ✔️ Wszyscy klienci
OtherTees

Wyprzedaż koszulek!

Wartość zniżki:
Wyprzedaż koszulek!

Ważne na:
✔️ na wybrane produkty ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face
43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w E-Sporting
Kody rabatowe w E-Sporting
5% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Answear
Kody rabatowe w Answear
15% kod rabatowy na pierwsze zakupy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w SportowySklep.pl
Kody rabatowe w SportowySklep.pl
20% kod rabatowy na nową kolekcję
Kody rabatowe w MMSport
Kody rabatowe w MMSport
5% kod rabatowy na wszystkie nieprzecenione produkty
Kody rabatowe w Eastend
Kody rabatowe w Eastend
Do 80 zł rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Zimowy Cashback Sony do 2000 zł
Kody rabatowe w Puma
Kody rabatowe w Puma
Do 50% rabatu na PUMA

Informacje o OtherTees

OtherTees
4.8 z 5 gwiazdek 8 Oceny dla OtherTees

OtherTees to sklep, który oferuje swym klientom różnego rodzaju produkty – od ubrań, przez figurki, kubki i inne rzeczy codziennego użytku. Asortyment firmy łączy jedna charakterystyczna cecha – duża liczba wzorów do wyboru; tylko od klienta zależy, który z nich znajdzie się na zakupionym towarze. Na poniższej stronie znajdują się promocje i rabaty, z których można skorzystać odwiedzając sklep OtherTees.

Rabaty w OtherTees 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 23.01.2021
Adres OtherTees
ul. Orła Białego 2
Kostrzyn nad Odrą

O marce OtherTees

OtherTees to młoda polska firma, która od kilku lat coraz śmielej wchodzi w świat wielkiego biznesu. Przedsiębiorstwo powstało w kwietniu 2011 roku; OtherTees nie ogranicza się do rynku krajowego – oferuje swoje produkty klientom z całego świata. Sukces sklepu nie byłby możliwy bez oryginalnego pomysłu – firma sprzedaje głównie koszulki i bluzy z motywami nawiązującymi do najbardziej popularnych gier, komiksów czy seriali. OtherTees wprowadziło również innowacyjny system sprzedaży; większość koszulek jest dostępna w sklepie jedynie przez 48 godzin, co oznacza, że prawdziwi fani popkultury powinni jak najczęściej odwiedzać stronę sklepu. W innym wypadku może ominąć ich coś, na co naprawdę długo czekali!

OtherTees: promocje, czyli coś, na co czekają wszyscy fani

Osoby, które na co dzień interesują się szeroko pojętą popkulturą (lub są fanami jednego konkretnego tytułu – gry, komiksu, filmu) na pewno zastanawiają się, czy w OtherTees promocje są w ogóle możliwe. Ze względu na specyfikę sklepu wszelkiego rodzaju rabaty i zniżki nie występują w klasycznej formie; duży wpływ ma na to krótka dostępność niemal każdego produktu. Mimo, że w przypadku OtherTees promocje są raczej nieosiągalne, firma proponuje swoim klientom zapisanie się do cotygodniowego newslettera, w którym są informowani o nowościach i ewentualnych niespodziankach dla czytelników tygodnika.

Co oferuje nam OtherTees?

Firma skupia się nie tyle na samych produktach, ile na wzorach i motywach, które są na nich nanoszone. To właśnie grafiki przyciągają klientów; na bluzkach, bluzach, kubkach, figurkach czy nawet bieliźnie znajdują się postacie z najsłynniejszych gier, komiksów czy filmów w historii, a także wszelkiego rodzaju motywy, które będą czytelne dla każdego prawdziwego geeka. Warto zaznaczyć, że grafiki na produkty OtherTees może tworzyć właściwie każdy – wystarczy, że podpisze z właścicielami specjalną umowę i zaprojektuje motyw, który będzie spełniał odpowiednie wymogi (m.in. kolorystyczne). Producenci na swej stronie zamieścili dokładną specyfikację koszulek, na które nanoszone są grafiki; sam proces odbywa się metodą sitodruku, a w niektórych przypadkach – metodą DTG. Asortyment OtherTees jest wyjątkowy jeszcze z jednego powodu; niemal każdy produkt dostępny w sklepie znika po 48 godzinach, co oznacza, że potencjalni klienci muszą na bieżąco obserwować ofertę firmy.

Dostawa w OtherTees

Jak wygląda kwestia dostawy w przypadku OtherTees? Z racji tego, że sklep obsługuje nie tylko krajowy rynek, ale również międzynarodowy, paczka może zostać wysłana do każdego kraju na świecie. Koszt dostawy jest zależny od kraju adresata; w przypadku Polski ceny rozpoczynają się od 6 zł (paczki są wysyłane Pocztą Polską lub InPostem); ceny w przypadku mieszkańców pozostałych państw europejskich rozpoczynają się od 5 dolarów/3,75 euro lub 3,1 funtów. Dokładny koszt dostawy zostanie wyświetlony po wybraniu odpowiedniej opcji (shipping). Czas dostawy jest dłuższy niż w innych sklepach, ponieważ zamówiona koszulka musi najpierw trafić do drukarni; produkt jest gotowy po 10-15 dniach, jeśli jest to koszulka limitowana. Po wysłaniu paczka może trafić do adresata a) po 1-5 dniach w przypadku Polski, b) po 3-10 dniach w przypadku pozostałych krajów europejskich c) po kilku tygodniach, jeśli chodzi o inne państwa.

Czy możliwe są zwroty?

Firma OtherTees akceptuje zwroty – towar może zostać zwrócony w ciągu 14 dni, jeśli nie był prany lub używany. Firma zachęca jednak do wcześniejszego skontaktowania się z nimi w celu poznania przyczyny zwrotu.

Kontakt z firmą

OtherTees zachęca przede wszystkim do kontaktu e-mailowego – osoba, która ma jakiekolwiek pytania dotyczące sklepu i jego asortymentu może przesłać wiadomość.