Rabaty w Ozoneo Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Ozoneo

Ozoneo

Dostawa bezpłatna

Wartość zniżki:
dostawa bezpłatna
Minimalna wartość zamówienia:
300,00 zł

Ważne na:
✔️ Wszystkie zamówienia ✔️ Wszyscy klienci
Ozoneo

Sprawdź nowe promocje

Wartość zniżki:
atrakcyjna cena

Ważne na:
✔️ wybrane pozycje ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren

Informacje o Ozoneo

Ozoneo
5 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Ozoneo

Ozoneo.pl dostarcza rozwiązania pozwalające cieszyć się oczyszczonym, świeżym ale przede wszystkim zdrowym powietrzem we własnym otoczeniu. Wysoka jakość w niskiej cenie.

Rabaty w Ozoneo 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 10.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Ozoneo
ul. Libelta 1a/2
61-706 Poznań

Oszczędzaj, kupując nawilżacze powietrza oraz jonizatory wody.

Ozoneo jest firmą zajmującą się szeroko pojętą problematyką czystego i zdrowego powietrza. W dzisiejszych czasach nabiera to szczególnego znaczenia, bo w jakim zanieczyszczonym środowisku żyjemy, to każdy z nas doskonale wie. Ozoneo.pl dostarcza rozwiązania pozwalające cieszyć się oczyszczonym, świeżym ale przede wszystkim zdrowym powietrzem we własnym otoczeniu - w domu, biurze, samochodzie. Oferta obejmuje urządzenia zarówno do użytku codziennego przez klientów indywidualnych, jak również rozwiązania profesjonalne - przeznaczone dla odbiorców biznesowych.

Ozoneo Promocje

Promocje to nieodłączny element sklepu Ozoneo. I tak na przykład, dzięki Ozoneo promocje, klient może nabyć jonizator wody wraz z miernikiem i książka za jedyne 1699 złotych. Wysokiej jakości sprzęt przekłada się na zadowolenie klienta, a także jego zdrowie.

Program partnerski

Ozoneo zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do udziału w programie partnerskim. Warto zostać  promotorem i propagować zdrowe i czyste powietrze. Swoją ofertę firma kieruje szczególnie do właścicieli  stron internetowych, blogerów, serwisy branżowe, fora internetowe, webmasterów stron komercyjnych. Dzięki rozbudowanym narzędziom każdy jeśli tylko chce może zająć się promocją serwisu. Również osoby nie posiadające własnej strony mogą rozpocząć współpracę w zakresie  programu partnerskiego. Ozoneo oferuje bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Newsletter

Niesamowitą promocją jest również zapisanie się do newslettera. Dzięki niemu nie tylko klient będzie miał możliwość otrzymywania na bieżąco aktualnych promocji, ale także otrzyma atrakcyjne korzyści które czekają na niego.

Asortyment na raty

Ozoneo oferuje również zakup urządzeń z  oferty w dogodnym systemie ratalnym. Firm za współpracuje w tym zakresie z Santander Consumer Bankiem. Ponadto dopełnieniem jest rozszerzenie standardowej gwarancji produktowej. Gwarancja door-to-door oznacza że w czasie trwania okresu gwarancyjnego w razie wystąpienia jakichkolwiek kłopotów z zakupionym sprzętem masz zapewniony całkowicie bezpłatny jego odbiór z miejsca wskazanego przez Ciebie.

Oferta

Z urządzeń Ozoneo  chwilę obecną korzystają firmy z takich branż jak: motoryzacja, hotelarstwo, gastronomia, medycyna czy salony kosmetyczne, a także setki zadowolonych klientów indywidualnych którzy z urządzeń korzystają bezpośrednio u siebie w domu czy nam przykład w samochodzie. To co wyróżnia  firmę to pełen serwis gwarancyjny jak również pogwarancyjny.

Kontakt

Wszelkie wątpliwości oraz odpowiedzi na pytania klient uzyska pod numerem info@ozoneo.plod poniedziałku do piątku lub elektronicznie info@ozoneo.pl