Rabaty w Paczuszka.com Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Paczuszka.com

Paczuszka.com

Wysyłka paczek w niskich cenach

Wartość zniżki:
Wysyłka paczek w niskich cenach

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w FotoJoker Cewe
Kody rabatowe w FotoJoker Cewe 50 zł kod rabatowy na fotoksiążkę XL
Kody rabatowe w Medicast
Kody rabatowe w Medicast 5% kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon 15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w Newchic
Kody rabatowe w Newchic Do 95% rabatu na Flash Deals
Kody rabatowe w NEO24
Kody rabatowe w NEO24 50 zł rabatu za każde wydane 500 zł na IT
Kody rabatowe w Banggood.com
Kody rabatowe w Banggood.com 10% kod rabatowy na produkty do ochrony zdrowia
Kody rabatowe w Tchibo
Kody rabatowe w Tchibo 10% kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Papierowo
Kody rabatowe w Papierowo 10 zł kod rabatowy na zakupy

Informacje o Paczuszka.com

Paczuszka.com
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Paczuszka.com

Wysyłaj tanie przesyłki na terenie Polski oraz Europy i odkrywaj promocje Paczuszka.com. Wykorzystuj kody rabatowe Paczuszka.com, by obniżyć cenę swoich przesyłek krajowych i międzynarodowych.

Rabaty w Paczuszka.com 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 28.09.2020
Adres GRUPA PORTALOWA BARTOSZ KACZMAREK
Ul. Św. Wawrzyńca 7
62-045 Pniewy

O Paczuszka.com

Paczuszka.com to nowoczesny broker kurierski, który oferuje pośrednictwo pomiędzy swoimi Klientami, a renomowanymi, cenionymi na rynku przewoźnikami. Dzięki współpracy z firmami DHL oraz GLS zapewnia swoim Klientom najwyższą jakość wykonywanych usług. Z jego pomocą możesz nadać zarówno przesyłki mniejsze, jak i te duże, nietypowe, o niestandardowych gabarytach i wymagające transportu paletowego. Wszystko w wyjątkowo konkurencyjnych cenach – dużo niższych niż te, które znasz z tradycyjnych cenników.

Promocje Paczuszka.com

Dzięki temu, że firma dostarcza bardzo duże ilości przesyłek, jest w stanie zaoferować swoim Klientom niezwykle atrakcyjne promocje Paczuszka.com oraz rabaty na usługi kurierskie. Możesz mieć pewność, że są to ceny najniższe z możliwych. Wszystko przy zachowaniu najwyższej jakości wykonywanych usług oraz absolutnej terminowości dostaw.

W jaki sposób wykorzystać kody rabatowe Paczuszka.com

Aby jeszcze bardziej obniżyć cenę nadawanej przesyłki, oszczędzaj wykorzystując specjalne kody rabatowe Paczuszka.com, które zebraliśmy na naszej stronie. To wyjątkowo prosty sposób. Przekonasz się o tym w kilkanaście sekund. Wybierz kod rabatowy, który planujesz wykorzystać i kliknij w button „Sprawdź promocję”, który przekieruje Cię bezpośrednio na stronę Paczuszka.com. Wybierz rodzaj dostawy, określ parametry przesyłki, którą zamierzasz nadać i wpisz treść kodu w odpowiednie okienko (będzie dobrze oznaczone i widoczne). Upewnij się, że nie zawiera błędów, potwierdź i sfinalizuj składanie swojego zamówienia. Twój rabat  natychmiast stanie się aktywny, a cena, jaką zobaczysz jeszcze bardziej atrakcyjna.

Co oferuje Paczuszka.com swoim klientom

Oferta doręczania przesyłek Paczuszka.com skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. To wyjątkowo przejrzysty, prosty oraz intuicyjny system zamawiania usług kurierskich – cały proces trwa nieco ponad minutę! Paczuszka.com daje Ci możliwość wysłania przesyłki, paczki bądź palety o dowolnych gabarytach do niemal wszystkich krajów Europy i gwarantuje najwyższą jakość swoich usług oraz ich terminowość. Twoja przesyłka dotrze w nienaruszonym stanie pod wskazany adres. Dodatkowo możesz skorzystać z opcji darmowego ubezpieczenia przesyłki na kwotę do 500 PLN (dotyczy usług firmy DHL).  Masz również możliwość dokupienia dodatkowego ubezpieczenia dużych przesyłek paletowych na kwotę do 50 000 PLN. Przejazd kuriera do Klienta także pozostaje darmowy.

Czas i koszt dostawy

Paczuszka.com oferuje prosty, przejrzysty cennik bez żadnych ukrytych kosztów, dzięki któremu od razu wiesz, ile dokładnie zapłacisz, a przy potwierdzaniu zamówienia nie spotka Cię niemiła niespodzianka. Szczegółowe koszty dostaw do poszczególnych krajów znajdziesz na stronie internetowej. Paczuszka.com dokłada wszelkich starań, by przesyłki docierały do odbiorców jak najszybciej. Przeważająca większość z nich (ponad 99%) dostarczana jest następnego dnia roboczego po nadaniu.

Odstąpienie od umowy i reklamacje

Możesz odstąpić od umowy zawartej z firmą Paczuszka.com w terminie 14 dni od momentu jej zawarcia. W tym celu konieczne będzie złożenie pisemnego oświadczenia oraz kontakt z konsultantem, który po kolei opowie Ci, na czym będzie polegała procedura. W przypadku reklamacji, pierwszym krokiem również powinien być kontakt z obsługą sklepu.

Obsługa Klienta Paczuszka.com

Z myślą o Klientach Paczuszka.com pod numerem 883 722 954 została stworzona specjalna, dedykowana infolinia. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w ciągu kilku sekund możesz skontaktować się z Działem Obsługi Klienta i uzyskać odpowiedzi od konsultanta. Możliwy jest także kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (biuro@paczuszka.com).

Opcja dodatkowa: Śledzenie przesyłki

Po zamówieniu usługi kurierskiej z pewnością chciałbyś wiedzieć, gdzie i na jakim etapie doręczenia znajduje się aktualnie Twoja przesyłka. Z pomocą przychodzi specjalna usługa od Paczuszka.com, czyli system śledzenia. Klienci mogą na bieżąco monitorować drogę, jaką przebywa nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z usługi wystarczy wpisać otrzymany wcześniej numer przesyłki w odpowiednim miejscu na stronie.