Rabaty w Pan Wybierak Listopad 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Pan Wybierak

Pan Wybierak

Vectra: Internet 300 Mb/s 4 miesiące za 50% ceny

Wartość zniżki:
50%
Ważne do:
31.12.2020

Ważne na:
✔️ Internet 300 Mb/s ✔️ Wszyscy klienci
Pan Wybierak

Nowa rozrywka— Internet MAX 300 Mb/s za 0 zł

Wartość zniżki:
Nowa rozrywka
Ważne do:
31.12.2020

Ważne na:
✔️ Internet MAX 300 Mb/s 3 miesiące ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w MK Cafe
Kody rabatowe w MK Cafe
10% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w home.pl
ekskluzywne Kody rabatowe w home.pl
Kod rabatowy na domeny .org
Kody rabatowe w Kaspersky
Kody rabatowe w Kaspersky
40 zł kod rabatowy na licencję Kaspersky Total Security
Kody rabatowe w AVG
Kody rabatowe w AVG
10% rabatu na dowolny program
Kody rabatowe w Futurehost
Kody rabatowe w Futurehost
Domena za 0zł
Kody rabatowe w A2Mobile
Kody rabatowe w A2Mobile
Przenieś swój numer i nie płać przez pierwsze 31 dni
Kody rabatowe w One.com
Kody rabatowe w One.com
Tylko 9,99 zł miesięcznie na website i email hosting
Kody rabatowe w Multimedia.pl
Kody rabatowe w Multimedia.pl
50% RABATU NA INTERNET PRZEZ PIERWSZE 4 MIESIĄCE W MULTIMEDIA

Informacje o Pan Wybierak

Pan Wybierak
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Pan Wybierak

Do tej pory na polskim rynku nie było kompletnego narzędzia, które ułatwiłoby proces poszukiwania najkorzystniejszej oferty usług telekomunikacyjnych. Pan Wybierak powstał z myślą o klientach,, dzięki któremu mogą dokonać świadomego wyboru operatorów telekomunikacyjnych.

Rabaty w Pan Wybierak 2
Największy rabat w Pan Wybierak 50%
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 26.11.2020
Adres Panwybierak.pl Sp. z o.o.
Al. Solidarności 115 lok.
00-140 Warszawa

Sprawdź ofertę i promocje w sklepie Pan Wybierak

PanWybierak.pl  to portal internetowy, który gromadzi w jednym miejscu oferty większych i mniejszych operatorów telekomunikacyjnych. Oferty przedstawiane są w czytelny sposób dając tym samym użytkownikom możliwość świadomego wyboru, co najbardziej odpowiada ich potrzebom. Analizie podlega kilkadziesiąt parametrów oferty telekomunikacyjnej co pozwala na obiektywną ocenę. Nie jest to więc zwykła porównywarka cenowa, lecz technologicznie zaawansowane źródło wiedzy.

Promocje

Skoro duża ilość ofert to nie sposób pominąć Pan Wybierak promocje, które są niezwykle atrakcyjna propozycja dla klientów. I tak na przykład ostatnimi czasy mogli skorzystać z Pan Wybierak promocje obejmująca zrefinansowanie Opłat Abonamentowych co setnej osobie, która dokona zamówienia, a następnie zakupu usług lub produktów oferowanych w ramach Serwisu panwybierak.pl. To idealna propozycja dla klientów, a jej celem jest zachęcanie Konsumentów do korzystania z usług oferowanych przez Serwis panwybierak.pl oraz zwiększenie aktywności w jego obszarze. Pan Wybierak promocje to możliwość wyboru najlepszej dla sobie oferty bez wychodzenia z domu.

Jak działa Pan Wybierak?

Pan Wybierak to nowoczesne narzędzie które jest pomostem łączącym operatorów sieci telekomunikacyjnych z konsumentami. Jest to narzędzie dedykowane użytkownikom, którzy są zainteresowani zakupem oferty odpowiedniej do ich potrzeb.

Algorytm porównywarki działa następująco: każdemu parametrowi w obrębie danego typu usług przypisywana jest ocena. Parametrowi o najniższej wartości liczbowej przypisywana jest wartość 1, a z kolei temu o najwyższej wartości liczbowej przypisana jest wartość 99. Wartości punktowe parametrów wszystkich prezentowanych ofert umieszczane są w tak ustanowionej skali. Pan Wybierak został nagrodzony Laurem Konsumenta "Odkrycie roku 2016" za innowacyjność oraz prokonsumenckie podejście.

Kontakt

Pan Wybierak to proste i przejrzyste narzędzie, które w czytelny sposób prezentuje oferty operatorów telekomunikacyjnych i pomaga dokonać wyboru oferty w oparciu o zadane przez użytkownika kryteria. Na wszystkie pytania dotyczące zakupów klient uzyska odpowiedzi od poniedziałku do piątku dzwoniąc na numer +48221223292 lub drogą elektroniczną