Rabaty w Party Camp Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Party Camp

Party Camp

WYJAZDY STUDENCKIE I OBOZY

Wartość zniżki:
super oferta

Ważne na:
✔️ WYJAZDY STUDENCKIE ✔️ Wszyscy klienci
Party Camp

Aktualne oferty w Party Camp

Wartość zniżki:
Aktualne oferty

Ważne na:
✔️ Aktualne oferty ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN

Informacje o Party Camp

Party Camp
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Party Camp

Na Kupony.pl znajdziesz codziennie wyjątkowe promocje i kody rabatowe na wycieczki z Party Camp. Niezwykła zabawa i niskie ceny na Twoją podróż marzeń. Sprawdź już dziś, gdzie możesz się wybrać i jak dużo możesz zaoszczędzić.

Rabaty w Party Camp 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres PC GROUP Sp. z o.o.
Lęborska 3b
Gdańsk

Historia Party Camp

Firma Party Camp działa od 2006 r., a w 2013 r. rozpoczęła współpracę z Rapsody Travel, dzięki czemu jeszcze bardziej rozszerzyła swoją ofertę. Do tej pory w wyjazdach udział wzięło ponad 20 000 osób. Filozofia marki to wycieczki pełne niezapomnianych przeżyć, wspaniałej zabawy i całodobowej integracji z ludźmi z całego świata. Dodatkowo razem z Party Camp możesz się wybrać na znakomite festiwale muzyczne.

Promocje Party Camp – niezapomniane i oszczędne wyjazdy

Party Camp ma niezwykle bogatą ofertę wyjazdów. Dodatkowo ze względu na liczne promocje możesz je zrealizować naprawdę tanio. Wiele ofert zawiera fakultatywne rozrywki, przez co możesz decydować, jak dokładnie będzie wyglądać Twój wakacyjny lub sylwestrowy wypad, a ponadto sam ustalasz cenę, którą chcesz zapłacić. Wiele ofert możesz także kupić w promocji Last Minute, gdzie ceny spadają nawet o 50%. Podobne zniżki można otrzymać w czasie promocji First Minute. Pamiętaj jednak, żeby ich wypatrywać na bieżąco, bo specjalne, zniżkowe ceny dostępne są często jedynie przez kilka dni.

Kody rabatowe Party Camp - baw się prawie za darmo

Mówiąc o promocjach na organizowane przez Party Camp wycieczki nie można zapomnieć o kodach rabatowych. Dostępne są one na naszym portalu Kupony.pl. Kody pozwolą Ci zaoszczędzić nieraz niemal 100 zł na wycieczki różnego typu. Dlatego odwiedzaj nas codziennie i sprawdzaj, jakie promocje Party Camp mamy przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Jak wyjechać taniej z kodem rabatowym Party Camp?

Gdy znajdziesz już interesujący Cię kod na stronie Kupony.pl, kliknij w przycisk „Sprawdź kod”. Zostaniesz wtedy przeniesiony na stronę Party Camp, gdzie będziesz mógł wybrać wycieczkę dla siebie. Teraz wystarczy kliknąć „Rezerwuję” i wypełnić potrzebne dane. Ostatnim krokiem zatwierdzania rezerwacji jest podanie kodu rabatowego, który uprawnia Cię do określonej zniżki.

Wycieczki z Party Camp

Wakacje, zima czy festiwal muzyczny – razem z Party Camp możesz wyjechać na wycieczkę o każdej porze roku. Firma oferuje wyjazdy na Sylwestra, zimowe wypady w góry, wakacyjne szaleństwo nad morzem, majówkowy weekend czy zabawę podczas festiwalu Ultra Music Festival lub FRESH Island Festival. 

Koszty rezerwacji

Po dokonaniu rezerwacji w ciągu 2 dni należy uiścić zadatek, który potwierdzi naszą chęć uczestniczenia w wycieczce. Kwota zadatku jest różna w przypadku różnych imprez i jest ona określona w regulaminie każdego wyjazdu.

Rezygnacja z rezerwacji

W przypadku rezygnacji z rezerwacji musisz przesłać wiadomość do Party Camp drogą elektroniczną lub tradycyjną. Pamiętaj jednak, że wg regulaminu będziesz zobowiązany pokryć część, a czasem nawet całość kosztów, na które opiewa wycieczka.

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Numer kontaktowy do Biura Obsługi Klienta znajduje się na samej górze strony. W zakładce „O nas” można znaleźć także namiary na wszystkich pracowników Party Camp.