Rabaty w Paymento Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Paymento

Paymento

Atrakcyjna oferta rozwiązań płatniczych

Wartość zniżki:
Atrakcyjna oferta rozwiązań płatniczych

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Incredit
Kody rabatowe w Incredit
Nowa oferta 4 za 3! Czyli 4 rata bez kosztów

Informacje o Paymento

Paymento
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Paymento

Tylko na Kupony.pl znajdziesz aktualne kody rabatowe PAYMENTO dzięki, którym twoja firma zaoszczędzi znaczne środki finansowe. Wykorzystaj wszystkie możliwości, jakie oferuje Ci serwis internetowy PAYMENTO i płać za wszystkie transakcje mniej niż do tej pory.

Rabaty w Paymento 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 16.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Paymento
ul. Szkolna 43
Tychy

Firma PAYMENTO powstała w 2012r, wychodząc naprzeciw potrzebom prężnie rozwijającego się rynku transakcji e-commerce. Swoje usługi PAYMENTO kieruje do firm, którym oferuje nowoczesne rozwiązania płatnicze oraz finansowe. Celem firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług, a także zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim stronom transakcji oraz pełnej elastyczności. PAYMENTO dostarcza usługi z zakresu obsługi transakcji internetowych, analiz, audytów, certyfikacji PCI DSS oraz innych usług związanych z płatnościami w sieci. Serwis PAYMENTO współpracuje z klientami z całego świata.

PAYMENTO – tańsze funkcjonowanie Twojej firmy

Serwis internetowy PAYMENTO to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm, które dokonują jakichkolwiek transakcji finansowych w internecie. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją działalność, czy też twoja firma jest obecna na rynku od wielu lat, zniżki PAYMENTO pozwolą ci zaoszczędzić środki finansowe oraz zacząć korzystać z zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Firma oferuje zaawansowane usługi z zakresu płatności internetowych oraz terminali POS. Zniżki PAYMENTO umożliwią ci korzystanie ze wszystkich usług w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kod rabatowy PAYMENTO

PAYMENTO współpracuje z tysiącami firm z całego świata, co najlepiej świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez tą firmę. Jeśli dokonujesz płatności i transakcji w internecie wykorzystaj kod rabatowy PAYMENTO, aby samemu sprawdzić oferowane przez firmę usługi. Wystarczy, że podasz kilka niezbędnych informacji o twojej firmie oraz o usługach, których potrzebujesz, a serwis przygotuje ofertę na miarę twoich potrzeb. Kody rabatowe PAYMENTO sprawią, że cała usługa będzie o wiele tańsza, dzięki temu zaoszczędzisz dodatkowe środki.

Paymento – zniżka na Facebooku

Firma PAYMENTO jest obecna na wielu portalach społecznościowych, na których klienci mogą na bieżąco poznawać nowe usługi firmy. Jeśli jesteś zainteresowany nowoczesnymi rozwiązaniami dla transakcji w internecie, koniecznie zapoznaj się z tym, co oferuje PAYMENTO. Kody rabatowe z Facebooka oraz innych portali pozwolą ci obniżyć cenę pierwszych usług. Pamiętaj, że wszystkie zniżki PAYMENTO znajdziesz również w naszym serwisie.

Jak wykorzystać kody rabatowe ?

Zapoznaj się dokładnie z ofertą PAYMENTO a następnie wybierz usługi dla swojej firmy, które chcesz kupić. Wpisz kod rabatowy na samym końcu, przed zatwierdzeniem zamówienia. Jeśli podpisujesz umowę z przedstawicielem PAYMENTO, kod rabatowy podaj przed podpisaniem umowy.

PAYMENTO – nowoczesne usługi B2C

PAYMENTO oferuje kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie e-commerce, min:

  • Obsługę płatności online z wykorzystaniem kart płatniczych
  • E-transfery i Pay By Link
  • Alternatywne formy płatności
  • Przenośne terminale płatnicze
  • Systemy oceny ryzyka transakcji

Klienci zainteresowani ofertą PAYMENTO mogą wypełnić na stronie firmy krótki formularz, dzięki któremu system dobierze dla nich odpowiednie usługi.

Współpraca z PAYMENTO

Jeśli jesteś zainteresowany rozwiązaniami tej firmy, zarejestruj swoje konto i postępuj zgodnie ze wszystkimi wskazówkami. Wszystkie usługi będą wykonywane zgodnie z zawartą wcześniej umowy. Zawsze możesz kontaktować się z przedstawicielem PAYMENTO, który krok po kroku przeprowadzi cię przez cały proces.

Reklamacje

Zawsze masz prawo do bycia niezadowolonym ze świadczonych usług. W takiej sytuacji skontaktuj się z biurem obsługi PAYMENTO i ustal wszystkie szczegóły przerwania współpracy lub jej dalszego przebiegu.

Kontakt z PAYMENTO

W przypadku pytań i wątpliwości najlepiej kontaktować się z obsługą firmy PAYMENTO za pośrednictwem e-maila, wysyłając wiadomości na adres: bok@paymento.pl