Rabaty w Pedigree Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Pedigree

Informacje o Pedigree

Pedigree
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Pedigree

Pedigree to nie tylko doskonała karma dla psów, ale także troska o zdrowie i witalność Twojego pupila. Pedigree regularnie organizuje akcje charytatywne na rzecz psów, przeglądy dentystyczne dla czworonogów, oraz oferuje atrakcyjne rabaty na swoje produkty. Na Kupony.pl możesz sprawdzić aktualne promocje oraz trzymać kody rabatowe Pedigree.

Rabaty w Pedigree 0
Ostatnia aktualizacja 12.04.2021
Adres Pedigree
Kożuszki-Parcel 42
Sochaczew

Marka Pedigree powstała w 1935 roku w Anglii, jako część firmy Mars. W Polsce Pedigree działa od 1992 roku. Hasłem przewodnim firmy jest motto „Psy górą”, które stawia psy w centrum uwagi. Produkty marki to karmy i przysmaki dla czworonożnych pupili, przygotowywane ze szczególną troską o zdrowie i bezpieczeństwo psów, oraz dostarczanie im wszystkich niezbędnych w diecie elementów. Produkcja karmy Pedigree odbywa się w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki o odżywianiu. Marka Pedigree nieustannie poszerza swoją ofertę i wzbogaca asortyment o nowe produkty. Innowacyjną przekąską marki Pedigreee jest „Pedigree DentaStix”, pomagająca dbać o właściwą higienę psich zębów. Marka jest także znana z zaangażowania w rozmaite akcje charytatywne na rzecz zwierząt. W ramach akcji „Kupując – pomagasz”, za każdy kupiony produkt Pedigree, firma przekazuje jeden posiłek dla schroniska dla zwierząt. Pedigree angażuje się także w akcję promowania adopcji bezdomnych psów: „Psadoptuj”, czy w akcję profilaktyczną „Miesiąc Zdrowych Zębów”.

Promocje Pedigree

Pedigree proponuje właścicielom psów zniżki, nagrody i darmowe próbki produktów, za udział w licznych akcjach. Np. zabierając swojego psa na przegląd stomatologiczny w jednej z klinik partnerskich programu „Miesiąc Zdrowych Zębów” - otrzymasz przysmak „Denta Stix” w prezencie. Nagrody, takie jak miesięczny zapas karmy Pedigree, czekają także na uczestników programu „Wiem Jak Karmić”, promującego wiedzę o zdrowym żywieniu czworonogów oraz na laureatów cyklicznych konkursów na zdjęcia psów.

Wykorzystuj kody rabatowe Pedigree i uszczęśliwiaj swojego psa

Przy zakupie produktów Pedigree w sklepie internetowym krakvet.pl, wpisz kod „pdgrfb” aby otrzymać rabat. Innych kodów rabatowych szukaj w wyszukiwarce Promoszop, a następnie kopiuj je i wykorzystuj podczas zakupów karmy i przysmaków dla swojego psa.

Oferta Pedigree

Pedigree oferuje klientom i ich pupilom szereg produktów dla dorosłych psów i szczeniąt. W asortymencie znajdziemy karmę suchą i mokrą w puszkach i saszetkach, oraz przekąski, takie jak „Pedigree Denta Stix”, czy „Pedigree Markies”. Wśród produktów Pedigree znajdziemy zbilansowany pokarm najwyższej jakości, zawierający błonnik, wyselekcjonowane oleje, witaminy i minerały. Karmy Pedigree to także szeroka gama smaków do wyboru, dzięki czemu posiłki Twojego psa nie staną się nudne.

Obsługa klienta

Z marką Pedigree możesz skontaktować się za pomocą formularza, dostępnego na stronie internetowej, w zakładce „Kontakt”.