Rabaty w Pepco Styczeń 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Pepco

Pepco

Pobierz darmową aplikację Pepco

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja Pepco

Ważne na:
✔️ darmową aplikację Pepco ✔️ Wszyscy klienci
Pepco

Elektroniczne karty podarunkowe

Wartość zniżki:
Elektroniczne karty podarunkowe

Ważne na:
✔️ karty podarunkowe dla doładowania kont internetowych światowych marek, takich jak: paysafecard, Google Play, Spotify, Netflix, Microsoft Xbox, Sony PlayStation, Allegro, Amazon, Wargaming, Steam, Nintendo, cda.pl. ✔️ Wszyscy klienci
Pepco

Aktualna gazetka z promocjami PEPCO

Wartość zniżki:
Gazetka z promocjami

Ważne na:
✔️ gazetkę aktualną z promocjami ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Bialcon
Kody rabatowe w Bialcon
30 zł kod rabatowy przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face
43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w CHANGE LINGERIE
Kody rabatowe w CHANGE LINGERIE
15% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Etam
Kody rabatowe w Etam
10% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Tally Weijl
Kody rabatowe w Tally Weijl
10% kod rabatowy na kolejne zakupy przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Ania Kruk
Kody rabatowe w Ania Kruk
20 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w E-Sporting
Kody rabatowe w E-Sporting
5% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Answear
Kody rabatowe w Answear
15% kod rabatowy na pierwsze zakupy za zapis do newslettera

Informacje o Pepco

Pepco
4 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Pepco

Pepco to sklep, w którym możesz ubrać całą rodzinę, a także kupić wszystkie artykuły, które są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Sprawdż wszystki zniżki i promocje, które dla Ciebie zebraliśmy!

Rabaty w Pepco 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 18.01.2021
Adres PEPCO Poland sp. z o.o
ul. Strzeszyńska 73A
60-479 Poznań

O marce Pepco

Pepco to sieć marketów odzieżowo-przemysłowych działająca na terenie Polski. Firma pojawiła się w roku 1999 i była oddziałem innej, brytyjskiej firmy Brown&Jackson LTD. 5 lat później, sieć marketów przejęła firma Pepkor z RPA. Na dzień dzisiejszy, sieć liczy ponad 650 sklepów na terenie Polski i wciąż planuje rozszerzanie działalności w naszym kraju.

Aktualne Pepco promocje

Jedną z głównym przyczyn, dla których market odzieżowo-przemysłowy Pepco jest tak chętnie odwiedzany to bardzo atrakcyjne ceny i częste Pepco promocje na artykuły sezonowe. Sklep często organizuje również wyprzedaż, dzięki czemu dobrej jakości odzież kupimy jeszcze taniej. Wszystkie Pepco promocje można zobaczyć w gazetce reklamowej, dostępnej także w wersji elektronicznej na stronie internetowej. Aby być na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi wyprzedażami w sieci Pepco, na stronie internetowej można się zapisać do newslettera, dzięki czemu, o wszystkich aktualnościach zostaniemy powiadomieni drogą mailową.

Jak załapać się na Pepco wyprzedaż?

Jedyne co wystarczy zrobić, to sprawdzić gazetkę i udać się do sklepu, aby spotkać dany produkt w odpowiedniej cenie. Pamiętajmy, że Pepco wyprzedaż jest zawsze określona czasowo, przez co musimy w odpowiednim momencie udać się do sklepu, aby trafić na produkty w Pepco wyprzedaż.

Pepco i jego asortyment

W sieci Pepco, możemy znaleźć wiele, praktycznych porad odnośnie wyboru odpowiedniej odzieży lub udanego prezentu dla bliskiej osoby. Znajdziemy również wiele ciekawych artykułów na temat odpowiedniego wystroju naszego mieszkania, a także niezbędnych przedmiotów, które zawsze marto mieć pod ręką w różnych okolicznościach. Niestety, na stronie internetowej Pepco nie zrobimy zakupów online, czy ta funkcja zostanie kiedyś wprowadzona? Na dzień dzisiejszy firma nie planuje takich rozwiązań.

Dostawa produktów sieci Pepco

Sieć Pepco oferuje nam dostawę naszych produktów, których zakupu dokonujemy przez stronę internetową. Wszystko wygodnie i szybko tak, abyśmy mogli cieszyć się zakupionym asortymentem w szybkim czasie realizacji.

Zwrot produktów w sieci Pepco

Jeśli zakupiony przez nas towar posiada mankamenty, lub po prostu nie przypadnie nam do gustu, możemy go zwrócić w przeciągu 30 dni od zakupu. Towar zostanie wymieniony na nowy lub otrzymamy zwrot gotówki. Oczywiście wyjątkiem od tej zasady są artykuły z widocznymi śladami użytkowania, a także towary osobistego użytku takie jak bielizna.

Kontakty do obsługi

Sekretariat Pepco dostępny jest pod adresem e-mail:  biuro@pepco.eu, oraz pod numerem telefonu +48 61 6684 300. Jeśli natomiast chodzi o dział opinii klientów na temat Pepco, funkcjonuje on pod adresem: klient@pepco.eu, oraz numerem telefonu +48 61 62 88 999. Wszystkie niezbędne opinie i uwagi możemy składać w powyższe miejsca, od godziny 8:30 do 15:30.