Rabaty w PGNiG Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w PGNiG

PGNiG

Przejdź na Ekofakturę: płatności za gaz w eBOK

Wartość zniżki:
EKOfaktura

Ważne na:
✔️ klientów PGNiG. Wystarczy, że zalogujesz się do eBOK, wyrazisz zgodę na otrzymywanie EKOfaktur i zaakceptujesz regulamin. W każdej chwili masz możliwość powrotu do faktur drukowanych. ✔️ Stali klienci
PGNiG

PGNiG: oferty paliwa gazowego dla domu i dla biznesu

Wartość zniżki:
oferty paliwa gazowego

Ważne na:
✔️ oferty paliwa gazowego ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Archon
Kody rabatowe w Archon
400 zł rabatu na każdy projekt domu
Kody rabatowe w Lampy
Kody rabatowe w Lampy
Zapisz się na newsletter i odbierz 40 zł rabatu
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Odkryj na lato
Kody rabatowe w Tauron
Kody rabatowe w Tauron
Kupując min. dwie palety ekogroszku, kolejne kupujesz 30zł taniej
Kody rabatowe w Electro
Kody rabatowe w Electro
Electrozujaco niskie ceny
Kody rabatowe w Komfort
Kody rabatowe w Komfort
-10% na podłogi drewniane w KOMFORT!

Informacje o PGNiG

PGNiG
3.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla PGNiG

Sprawdź na naszej stronie ofertę promocyjną przygotowaną przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazowe i oszczędzaj! PGNiG to oferta zarówno dla domu jak i dla firm!

Rabaty w PGNiG 2
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 16.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA
ul. M. Kasprzaka 25
01-224 Warszawa

Poznaj ofertę PGNiG dla domu i obniż swoje rachunki za gaz i energię elektryczną.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób możesz obniżyć rachunki za dostawy prądu i gazu do swojego domu - teraz masz gotowe rozwiązanie. Zamawiając usługi PGNiG w atrakcyjnych pakietach, możesz zaoszczędzić! Wykorzystaj dostępne w PGNiG promocje i wybierz najlepszą ofertę dla siebie! Poznaj atrakcyjne propozycje dla domu i dla firmy. Zamów wysokiej jakości usługi i już nigdy nie przepłacaj!

Przygotowane przez PGNiG promocje i atrakcyjne pakiety usług

Aby zmniejszyć swoje rachunki za prąd i gaz, wykorzystaj przygotowane przezPGNiG promocje i okazje. Zaproponowana przez PGNiG promocja PIG, czyli oferta łączona na prąd i gaz, błyskawicznie stała się hitem sprzedażowym. Ty też zamów pakiet PiG do swojego domu i zyskaj najtańszy prąd na rynku oraz gwarancję stałej ceny przez cały rok. Zerowa opłata handlowa oraz umowa na czas nieokreślony to gwarancja wygody i uczciwości świadczonych usług. Możesz wybrać również ofertę GAZEK - Przyjazny Gaz i wykorzystać w PGNiG promocję na rok bez abonamentu. GAZEK to rozwiązanie oszczędne i przyjazne dla środowiska, a także dla twojego portfela. Skontaktuj się telefonicznie z konsultantem PGNiG, aby dobrać najlepsze pakiety i usługi do twoich potrzeb. Zapytaj również o aktualnie dostępne w PGNiG rabaty i zniżki.

Jeśli prowadzisz własny biznes możesz także skorzystać z atrakcyjnej oferty dla małych i średnich firm, gwarantującej stałą niską cenę gazu. Wykorzystując przygotowaną przez PGNiG promocję “Stale niska cena” możesz zaoszczędzić nawet do 2190 zł, a przy tym jesteś całkowicie zabezpieczony przed wahaniami cen na rynku gazu. Podpisując umowę z PGNiG masz gwarancję stałej niskiej ceny nawet przez 24 miesiące!

Co zyskujesz wybierając ofertę GAZEK - Przyjazny Gaz?

Przygotowane przez PGNiG okazje, pozwalają ci zaoszczędzić na dostawach gazu do twojego domu. Decydując się na pakiet GAZEK - Przyjazny Gaz możesz otrzymać od PGNiG zwrot równowartości 6 lub nawet 12 miesięcy abonamentu w formie bonusu. Na czym polega gwarantowany przez PGNiG bonus? Pieniądze nie są wypłacane, tylko traktowane jako nadpłata na twoim rachunku. Czyli innymi słowy, zmniejszają rachunek wystawiony już po okresie promocyjnym. Pamiętaj, że podpisując umowę z pewnym i cenionym sprzedawcą gazu masz gwarancję bezpieczeństwa, komfortu i najlepszej ceny na rynku. Aby zamówić usługę, skontaktuj się z Biurem Obsługi klienta telefonicznie, wybierz się do punktu stacjonarnego lub zostaw na stronie pgnig.pl dane do kontaktu. Pamiętaj, aby zapytać konsultanta czy są aktualnie dostępne w PGNiG promocje i zniżki na dostawy mediów do twojego domu oraz czy są przygotowywane przez PGNiG kupony rabatowe, pozwalające obniżyć twoje rachunki.

Dowiedz się więcej o PGNiG SA

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA to niekwestionowany lider na rynku gazu ziemnego w Polsce. Historia firmy sięga roku 1982. Od początku swojego istnienia spółka zajmuje się pozyskiwaniem (wydobyciem i importem), magazynowaniem oraz dystrubucją gazu ziemnego, ropy naftowej oraz wykorzystywaniem tych paliw do produkcji ciepła i energii elektrycznej. Misją PGNiG jest odpowiedzialne i efektywne dostarczanie innowacyjnych rozwiązań energetycznych dla domu i biznesu. Aktualnie PGNiG kładzie również duży nacisk na wsparcie sportu i aktywnie wspiera Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Spółka od 2010 roku jest Sponsorem Strategicznym Polskiej Piłki Ręcznej, wspierając drużyny zarówno kobiet jak i mężczyzn i sponsorując seniorskie i juniorskie reprezentacje Polski.

Poznaj program "Przełącz się na gaz" i odbierz od PGNiG rabat na projekt instalacji gazowej

PGNiG oferuje klientom kompleksową usługę zmiany dotychczasowego źródła ogrzewania twojego domu na ekologiczne ogrzewanie gazowe. Wykorzystaj wraz z PGNiG dotacje do wymiany pieców i dowiedz się, ile będzie cię kosztować całość inwestycji. PGNiG zapewni ci pomoc i wsparcie na każdym etapie zmiany instalacji - zarówno przy kompletowaniu niezbędnych dokumentów dla Urzędu Miasta czy Gminy, jak i przy rozpisaniu kosztów inwestycji oraz we wszelkich trudnościach technicznych. Przełączając się na gaz w ramach programu otrzymasz także od PGNiG rabat na projekt instalacji oraz zyskasz darmowy przegląd urządzeń po roku użytkowania. Przeczytaj na stronie pgnig.pl o szczegółach programu i sprawdź, dlaczego opłaca się przełączyć ogrzewanie na gaz.

Poznaj zalety zasilania pojazdu CNG

Oferowany przez PGNiG gaz CNG, czyli sprzężony gaz ziemny to doskonała alternatywa dla standardowych paliw płynnych. CNG nadaje się do zasilania zarówno pojazdów osobowych i dostawczych, jak i komunikacji miejskiej, a także wózków widłowych i innych urządzeń specjalnych. Koszt eksploatacji pojazdów zasilanych CNG jest nawet dwukrotnie niższy niż korzystania z aut elektrycznych czy hybrydowych, a do tego takie rozwiązanie gwarantuje znaczącą oszczedność w emisji toksycznych spalin. Na stronie pgnig.pl sprawdzisz aktualnie obowiązujące ceny CNG oraz zlokalizujesz najbliższe stacje tankowania.

Przygotowane przez PGNiG wsparcie dla Powstańców Warszawskich.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo to firma silnie związana z historią Polski i zaangażowana w rozmaite akcje pomocy dla naszych bohaterów. W ramach wsparcia dla Powstańców Warszawskich PGNiG uruchomiła program wsparcia "Rachunek wdzięczności". Każda osoba, która była uczestnikiem Powstania Warszawskiego i posiada aktualną, zawartą z PGNiG umowę na dostarczanie paliwa gazowego, po dostarczeniu odpowiednich dokumentów otrzyma 900 złotych rocznie na rachunki za gaz. Dokumenty można pobrać ze strony lub zamówić telefonicznie, a następnie wysłać pocztą pod wskazany adres lub wypełnić w dowolnym Biurze Obsługi Klienta PGNiG.

Oszczędzaj energię i pieniądze z PGNiG

Na stronie PGNiG możesz przeczytać obszerne poradniki, dotyczące oszczędzania energii w twoim domu. Przeczytaj proste i praktyczne porady i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić. Dowiedz się jak dobrać instalację gazową i grzewczą, poznaj nowe zasady rozliczana zużycia gazu ziemnego oraz przeczytaj o nieuczciwych praktykach stosowanych przez konkurencję PGNiG, aby nie dać się wykorzystać oszustom.

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się z Telefonicznym Centrum Obsługi Klienta PGNiG, zadzwoń pod numer (22) 637 46 04. Wykwalifikowani konsultanci są do twoich usług od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 19:00. Możesz także zostawić swój numer telefonu, wpisując go w odpowiednie okno na stronie PGNiG i poczekać na kontakt ze strony pracownika obsługi. Do twojej dyspozycji jest także formularz kontaktowy, oraz internetowe Biuro Obsługi Klienta e-Bok, które umożlwia ci przekazanie odczytu gazomierz online, sprawdzenie terminu płatności wystawionych faktur, elektroniczne płatności, zamawianie nowych produktów i usług oraz wiele innych.