Rabaty w PKO Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w PKO

PKO

Pobierz darmową aplikację IKO

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja IKO

Ważne na:
✔️ aplikację IKO ✔️ Wszyscy klienci
PKO

Pożyczki online od 12,05%

Wartość zniżki:
Pożyczki online od 12,05%

Ważne na:
✔️ pożyczki online w iPKO lub w IKO ✔️ Wszyscy klienci
PKO

Otwórz Konto za Zero na selfie

Wartość zniżki:
Konto za Zero na selfie

Ważne na:
✔️ konto na selfie w aplikacji IKO dla osób od 18 roku życia ✔️ Wszyscy klienci

Informacje o PKO

PKO
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla PKO

Interesują Cię PKO rabaty? Sprawdź jakie promocje zostały aktualnie udostępnione na naszym portalu i znajdź zniżkę dla siebie!

Rabaty w PKO 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 09.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres PKO Bank Polski Spółka Akcyjna - Centrala
ul. Puławska 15
02-515 Warszawa

O PKO Bank Polski SA

Firma pod nazwą PKO BP to jeden z nielicznych na ten moment, Polskich banków z całym kapitałem, ulokowany na terenie naszego kraju. PKO Bank Polski został założony w 1919 roku, jako Pocztowa Kasa Oszczędności. Od  2004 roku spółka ta, jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a od 2009 jest uznawana za największy bank uniwersalny na terytorium Polski. Aktualnym prezesem spółki jest Zbigniew Jagiełło, który od 2009 roku pełni ową funkcję. W 2014 roku bank PKO Bank Polski, został wyrózniony 623 pozycją w rankingu największych przedsiębiorstw na świecie. Wyróżnienie to zostało wydane w zestawieniu Global 2000 w magazynie Forbes.

PKO promocje na kredyty telefoniczne

Szukasz telefonu na bardzo fajny kredyt ? PKO oferuje aktualnie jako jedyny bank, ofertę kredytową, skierowaną do użytkowników telefonów komórkowych. Wybierając PKO promocje "RAZ, DWA, TRZY… NOWY TELEFON MASZ TY" możesz stać się posiadaczem jednego, z trzech modeli telefonów komórkowych. Modele wchodzące w skład PKO promocje to Samsung Galaxy J3, Samsung Galaxy A510 czy Samsung Galaxy S7. Jest więc w czym wybierać. Wybierz swój wymarzony telefon i ciesz się nim, dzięki PKO BP.

Jak uzyskać PKO rabaty na telefony ?

Na górze tej strony znajdziesz atrakcyjny kod rabatowy PKO. Dzięki temu kodowi, uzyskasz interesujące Cię PKO rabaty na jeden z powyższych telefonów komórkowych. Wybierz swój telefon, następnie zapłać za niego kartą PKO banku Polskiego. Po trzech dniach od zakupu, zadzwoń na numer 801 124 365 w celu uzyskania oferty kredytowej, oraz rozłożenia płatności za telefon w ramach PKO raty na telefon, na okres 12, lub 24 miesięcy.

Asortyment usług banku PKO

Bank PKO jest potężny, dlatego w swoim zakresie ma do zaoferowania niezwykle dużo usług i kont, które możmey założyć. W skład oferty banku PKO wchodzą konta osobiste, konta oszczędnościowe, konta walutowe, konta dla dzieci i młodzieży, karty do konta, limity na konta, ubezpieczenia i oczywiście kredyty, które stanowią bardzo łakomy kąsek dla klientów, którzy poszukują stabilnego banku z dobrymi warunkami kredytowymi. Bank PKO taki właśnie jest, choć posiada większe restrykcje, niż banki z gorszymi ofertami kredytowymi. Dzięki bankowi PKO, możemy również przeprowadzać inwestycje, albowiem bank posiada swoje atrakcyjne oferty lokat.

Dostawa usług związanych z bankiem PKO

Bank PKO dostarcza pełną dokumentację w momencie, kiedy dokonujemy zakupu, lub zamówienia danej usługi, przy pomocy internetu.

Zwrot zamówionych usług lub kart

Zwrot zamówionych usług jest możliwy do 14 dni roboczych, od podpisania umowy, bez względu na to, co to jest za umowa. Możemy zwracać również kredyty, jeśli zostały przez nas zaciągnięte w powyższym terminie.

Kontakt z bankiem PKO

Aby uzyskać niezbędne dla nas informacje do banku, została uruchomiona infolinia 800 302 302. Serwis telefoniczny iPKO funkcjonuje również pod numerem 800 302 302. Dla klientów korporacyjnych, został przygotowany specjalny numer: 801 36 36 36.