Rabaty w PKP Intercity Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w PKP Intercity

PKP Intercity

Zainstaluj darmową aplikację PKP Intercity

Wartość zniżki:
BEZPŁATNA

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN

Informacje o PKP Intercity

PKP Intercity
4.3 z 5 gwiazdek 87 Oceny dla PKP Intercity

Aktualne promocje na przejazdy PKP Intercity. Atrakcyjne kupony i kody rabatowe, dzięki którym możesz podróżować komfortowymi pociągami po kraju i zagranicy znacznie taniej niż w standardowej taryfie. Mnóstwo ofert specjalnych, zniżek i bieżąca informacja o rozkładzie jazdy. Podróżuj tanio i komfortowo!

Rabaty w PKP Intercity 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres PKP Intercity
ul. Żelazna 59a
Warszawa

Firma rozpoczęła działalność we wrześniu 2001 roku. Obecnie zatrudnia ponad 8 tysięcy osób, a centrala mieści się w Warszawie. Podróżując pociągami tej spółki warto wykorzystać PKP Intercity kupony rabatowe i korzystać z wielu atrakcyjnych ulg i zniżek.

Promocje, kupony i kody rabatowe PKP Intercity oraz okazyjne bilety

Komfortowa podróż wcale nie musi kosztować drogo, pod warunkiem, że wiesz jak wykorzystać w PKP Intercity kupony rabatowe i korzystać z obowiązujących ulg ustawowych, które obejmują uczniów, studentów, nauczycieli, osoby niepełnosprawne oraz pracowników służb mundurowych. Do skorzystania z ulgi uprawnia odpowiedni dokument stwierdzający przynależność do którejś z tych grup. Na specjalne zniżki i promocje PKP Intercity mogą liczyć również seniorzy i organizatorzy przejazdów grupowych. Opiekun 10-osobowej grupy otrzymuje bilet całkowicie gratis, a uczestnicy podróżują taniej. Bardzo atrakcyjne są także bilety relacyjne, dzięki którym na wybranych trasach można podróżować nawet do 65 procent taniej. Warto dowiedzieć się, jak działają kody rabatowe PKP Intercity lub skorzystać z oferty "Wcześniej", która pozwala nabyć bilet nawet do 15 procent taniej niż w ofercie podstawowej, jeżeli znasz datę podróży z wyprzedzeniem. Ciekawą opcją dla osób często podróżujących na konkretnej trasie jest bilet abonamentowy. Zamawiając go w kasie w cenie 5 przejazdów otrzymujesz dodatkowo 2 przejazdy za darmo.

Rezerwacje w PKP Intercity

Rezerwacji biletu i miejscówki dokonujesz w kasie lub poprzez stronę internetową. Równocześnie możesz wykorzystać w PKP Intercity kupony rabatowe, które obniżą cenę zamawianego bilety. Cennik biletów oraz zasady, na jakich działają kody rabatowe PKP Intercity poznasz na stronie. Możesz podróżować po kraju i za granicę pociągami Express InterCity, Express lub TLK, a umiejętnie wykorzystując dostępne promocje PKP Intercity, przekonasz się, że komfortowa podróż wcale nie musi być droga.

Jak zrealizuję kod rabatowy kuponu PKP Intercity

Aktualne informacje dotyczące tego, jak działają kody rabatowe PKP Intercity i jakie są aktualnie obowiązujące promocje PKP Intercity znajdziesz u góry strony. Ze wszystkimi szczegółami ofert specjalnych, zniżek i ulg możesz zapoznać się kontaktując się z infolinią PKP Intercity.

Dokonywanie rezerwacji w PKP Intercity

Rezerwacji biletu dokonujesz bezpośrednio w kasie lub drogą internetową, płacąc cenę wskazaną w obowiązującej taryfie, chyba, że zdecydujesz się wykorzystać w PKP Intercity kupony rabatowe, dzięki którym za przejazd zapłacisz mniej.

Rezygnacja z podróży w PKP Intercity

Reklamacje dotyczące opóźnień pociągów w komunikacji krajowej i międzynarodowej możesz wnieść w ciągu dwóch miesięcy. bez trudu możesz też zwrócić bilet, nawet po odjeździe pociągu, jeżeli bilet zachowa ważność. Jeżeli oddasz bilet do pół godziny przed odjazdem pociągu, tracisz jedynie 10 procent.

Obsługa Klienta w PKP Intercity

Jeżeli chcesz poznać oferty specjalne i atrakcyjne promocje PKP Intercity, skontaktuj się z infolinią lub skorzystaj z możliwości zadania pytania bezpośrednio na stronie internetowej.