Rabaty w Polisa Życie Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Polisa Życie

Polisa Życie

Oferty nowoczesnych produktów ubezpieczeniowych dla każdego

Wartość zniżki:
Oferty nowoczesnych produktów

Ważne na:
✔️ ubezpieczenia grupowe i zbiorowe, ubezpieczenia indywidualne, ubezpieczenia dla dzieci i młodzieży ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Incredit
Kody rabatowe w Incredit
Nowa oferta 4 za 3! Czyli 4 rata bez kosztów

Informacje o Polisa Życie

Polisa Życie
4.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Polisa Życie

Polisa Życie to ubezpieczenie, do którego dostęp możesz mieć przez całą dobę, niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz. Dzięki Polisa Życie kod rabatowy, masz okazję do wykupienia ubezpieczenia na jeszcze bardziej korzystnych zasadach.

Rabaty w Polisa Życie 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 17.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Polisa-Życie Towarzystwo Ubezpieczeniowe
Aleje Jerozolimskie 162A
Warszawa

Promocyjne oferty ubezpieczeniowe

Polisa Życie to marka, która na rynku jest obecna już od bardzo wielu lat. Dokładnie zainicjowanie działalności tego Towarzystwa Ubezpieczeniowego nastąpiło w 1995 roku. Od roku 2012, firma należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, co stało się tylko przyczynkiem do coraz to bardziej intensywnego rozwoju. Grupa jest wiodącym ubezpieczycielem na rynkach Europy Wschodniej, co najlepiej świadczy o olbrzymim zaufaniu, jakim obdarzyli ją klienci.

W ramach działalności Towarzystwa Ubezpieczeniowego nie brakuje oczywiście bardzo atrakcyjnych ofert, które umożliwiają podpisanie umowy dotyczącej ubezpieczenia na preferencyjnych zasadach. Dzięki dynamicznemu rozwojowi całej spółki, jej klienci mogą liczyć na wciąż lepsze propozycje atrakcyjnych ubezpieczeń. Śledź stronę internetową firmy lub skontaktuj się bezpośrednio z jej agentem, by otrzymać informację o bieżących ofertach specjalnych. Nie zapomnij również wykorzystać kodów rabatowych w Polisa Życie.

Wykorzystaj Polisa Życie kody rabatowe

Aby skorzystać z jeszcze tańszego ubezpieczenia, koniecznie skopiuj kod rabatowy dostępny na stronie Kupony.pl. Dzięki kuponom dowiesz się o obowiązujących promocjach, być może uda ci się także obniżyć należność za swoje ubezpieczenie bez zmiany jego zakresu i zasad.

Czym jest Polisa Życie?

Polisa Życie to ubezpieczenia, dzięki którym możesz zabezpieczyć całą swoją rodzinę od następstw różnych wypadków losowych. Z pewnością warto skorzystać z jej usług, bo cenowe propozycje towarzystwa Polisa-Życie są naprawdę bardzo atrakcyjne. Dzięki dostępowi do serwisu, możesz na bieżąco kontrolować zawarte przez siebie umowy, a także w łatwiejszy sposób zgłaszać na przykład szkodę do jakiej już doszło. To bardzo duża wygoda, która z pewnością się opłaci. Ubezpieczenia na życie, od następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenia motoryzacyjne, dzieci i młodzieży, podróżne – tak duży wybór oferuje Towarzystwo Ubezpieczeniowe Polisa-Życie. Korzystanie z Polisa Życie jest bardzo proste, wręcz intuicyjne. Należy jedynie posiadać swój numer klienta oraz hasło, by zalogować się do serwisu.

Sieć sprzedaży

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Polisa-Życie posiada własną sieć sprzedaży, dzięki której każdy może zaznajomić się ze szczegółami oferty ubezpieczeniowej, a także zawrzeć korzystną umowę. Do wyboru są zarówno Regionalne Biura Handlowe, jak również przedstawicielstwa oraz agenci terenowi, z którymi można umówić się w wybranym przez siebie, wygodnym miejscu. Na terenie Polski firma posiada 16 Regionalnych Biur Handlowych oraz 36 Przedstawicielstw. Dzięki temu w każdym województwie znajduje się kompetentna osoba, która pomoże w doborze odpowiedniego wariantu ubezpieczenia.

Rezygnacja z ubezpieczenia

Każdy klient ma prawo do rezygnacji z podpisanej umowy ubezpieczeniowej bez żadnych następstw, w stosownym terminie, który każdorazowo podawany jest w podpisywanych dokumentach. Przy zakupie ubezpieczenia klient otrzymuje także jego Ogólne Warunki.

Kontakt z obsługą klienta

Z pracownikami Towarzystwa Ubezpieczeniowego Polisa-Życie można skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na adres bok@polisa-zycie.pl. Na stronie internetowej firmy można także odnaleźć dane kontaktowe do przedstawicieli terenowych spółki. W innych sprawach możesz także napisać wiadomość na adres sekretariat@polisa-zycie.pl lub marketing@polisa-zycie.pl. System Polisa24 jest czynny całodobowo i zabezpieczony w odpowiedni sposób, by nikt niepowołany nie mógł z niego korzystać.