Rabaty w Polomarket Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Polomarket

Polomarket

Codzienne promocje !

Wartość zniżki:
33%

Ważne na:
✔️ na wybrane produkty ✔️ Wszyscy klienci
Polomarket

Pobierz darmową aplikację

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci
Polomarket

Gazetka promocyjna Polomarket

Wartość zniżki:
Gazetka promocyjna

Ważne na:
✔️ Gazetka promocyjna ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso
Ekspres do kawy w limitowanej edycji!

Informacje o Polomarket

Polomarket
3.5 z 5 gwiazdek 2 Oceny dla Polomarket

Wysoka jakość, stale pojawiające się promocję, produkty codziennego użytku to propozycja Polomarket, który w trosce o swoich klientów nieustannie poszerza swój asortyment.

Rabaty w Polomarket 3
Największy rabat w Polomarket 33%
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 10.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres POLOmarket Sp. z o.o.
Giebnia 20
Pakość

POLOmarket to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Sieć została założona w 1997 roku. Zaczynała od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to blisko 280 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. Jest ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza je ponad 8,6 mln klientów w całym kraju. Sklepy POLOmarket są przestronne, towar na półkach tak ustawiony, aby każdy klient bez problemu mógł odszukać to, co zamierza kupić. Klienci znajdują wszystko to, co jest potrzebne do codziennego  prowadzenia gospodarstwa domowego.

Promocje

Teraz kiedy większość rozkoszuje się tą wyczekiwaną porą roku, do pełni szczęścia wystarczy zaopatrzyć się w potrzebne produkty, dzięki którym będzie można celebrować spotkania z przyjaciółmi i ładować akumulatory na kolejne miesiące. W tym celu, Polomarket promocje zaplanował wyjątkową ofertę obejmującą produkty w najbardziej możliwie niskich cenach.  To dzięki nim klient ma szansę zaoszczędzić. Dodatkowo ma szansę nabyć produkty charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz świeżością.

Specjalnie sporządzona zakładka na stronie internetowej posiada niezbędne artykuły dotyczące wyprzedaży mających miejsce w danych okresie. I tak nas przykład w związku z Polomarket promocje możemy oszczędzić kupując kapustę biała, miod nektarowy wielokwiatowy czy kawę mieloną. Wciąż trwające lato okres, którym prym wiodą zimne, orzeźwiające napoje. Polomarket promocje oferuje również piwo Żywiec , które idealnie sprawdzi się w letnie dni.  Każdy klient może spodziewać się szerokiego asortymentu,  który cechuje się różnorodnością produktów w zaskakująco przystępnych cenach.

Bony towarowe

Bony towarowe to doskonały sposób na udane zakupy i świetny pomysł na niebanalny świąteczny prezent. To szczególna oferta zwłaszcza dla firm, które pragną obdarować lub nagrodzić swoich pracowników przed świętami.

Newsletter

W trosce o dobro klienta Polomarket stale przygotowuje dla niego odpowiednie promocje. Zapisując się do newslettera klient na bieżąco może dowiedzieć się o aktualnie wprowadzonych rabatach na różnego rodzaju produkty. To nie tylko wygoda, ale nade wszystko oszczędność czasu. Dodatkowo klient może liczyć na wiadomości dotyczące najnowszych produktów zamieszczonych na półkach sklepu.

Asortyment

Asortyment sklepu jest bardzo zróżnicowany. Klient może znaleźć w nim najwyższej jakości produkty. Misja Polomarket jest być ulubionym sklepem milionów Polaków. Pracownicy chcą być pewni, że zakupy w POLOmarkecie przebiegają w wyjątkowo przyjaznej atmosferze. Tworzy ją profesjonalny personel oraz starannie zaplanowany układ sklepów, ułatwiający wygodne zakupy. Firma dokłada wszelkich starań, aby zakupy w sklepach były komfortowe, a oferta dopasowana do różnych potrzeb klientów. W sklepach POLOmarket szeroki wybór artykułów ułatwia codzienne zakupy, ale Polomarket placówki są także doskonałym miejscem na cotygodniowe, duże, rodzinne zakupy.

Kontakt

W  przypadku pytań warto skontaktować się z Polomarket od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu +48 52 35 99 000. Możliwy jest również kontakt elektroniczny