Rabaty w Pracuj.pl Styczeń 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Pracuj.pl

Pracuj.pl

Pobierz darmową aplikację

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci
Pracuj.pl

Znajdź pracę w Twoim mieście

Wartość zniżki:
Znajdź pracę w Twoim mieście

Ważne na:
✔️ na oferty pracy w różnych miastach ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Waterman
Kody rabatowe w Waterman
8% kod rabatowy na pióra wieczne
Kody rabatowe w Salon Parker
Kody rabatowe w Salon Parker
9% kod rabatowy na akcesoria Parker
Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Nauka dla wszystkich: Kursy już od 43.99 zł
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Zobacz karnawałowe inspiracje na Allegro

Informacje o Pracuj.pl

Pracuj.pl
5 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Pracuj.pl

Pracuj.pl to portal zarówno dla poszukujących zatrudnienia jak i dla zainteresowanych nowymi pracownikami firm. Skorzystaj z najnowszych promocji i dodaj ogłoszenie w obniżonej cenie.

Rabaty w Pracuj.pl 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 19.01.2021
Adres Grupa Pracuj sp. z o.o.
ul. Prosta 68
00 - 838 Warszawa

Zastanawiasz się nad zmianą pracy? Sprawdź tysiące ofert na Pracuj.pl i znajdź tę wymarzoną!

Twoja obecna praca przestała dawać ci satysfakcję? Szukasz nowych wyzwań i wyższego wynagrodzenia? A może dopiero zaczynasz swoją karierę i szukasz zajęcia, które pozwoli ci nabrać doświadczenia i rozwinąć umiejętności? Niezależnie od tego, jaka jest twoja motywacja, na Pracuj.pl znajdziesz tysiące propozycji, odpowiadających twoim kwalifikacjom. Znajdziesz tu oferty renomowanych korporacji oraz mniejszych, rodzinnych przedsiębiorstw, a także szereg praktycznych narzędzi, które ułatwią ci podjęcie decyzji. A może to ty szukasz kompetentnego pracownika? Jeśli tak, wykorzystaj dostępne na Pracuj.pl promocje dla przedsiębiorców i odszukaj brakujące ogniwo do swojego zespołu!

Daj sobie szansę na lepszą pracę

Pracuj.pl to serwis, w którym za darmo możesz przeglądać tysiące ofert pracy i aplikować na interesujące cię stanowiska. Stworzysz tu idealne CV, korzystając z bezpłatnych szablonów, przygotowanych przez profesjonalnych rekruterów, porównasz swoje zarobki z innymi i znajdziesz wartościowe porady, dotyczące poszukiwania nowego zajęcia. Codziennie zobaczysz tu także nowe propozycje pracy w twoim mieście oraz w interesującej cię branży. Aby nie tracić czasu możesz również zapisać się na powiadomienia, dotyczące nowych ofert, pasujących do podanych przez ciebie kryteriów. Jeśli dodatkowo wyrazisz zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych, na twój e-mail będą trafiać przygotowane przez Pracuj.pl kody rabatowe, informacje o promocjach oraz zaproszenia do udziału w konkursach z nagrodami.

Szukasz pracownika? Odkryj dostępne na Pracuj.pl promocje dla firm!

Masz firmę i potrzebujesz nowych pracowników do swojego zespołu? Szukasz wykwalifikowanych specjalistów do pracy przy kolejnym projekcie? Wykorzystaj przygotowane promocje dla przedsiębiorców i nawiąż kontakt z najlepszymi kandydatami! Jeśli chcesz dodać swoje pierwsze ogłoszenie, przysługuje ci na rabat dla nowych klientów. Za opublikowanie treści w serwisie zapłacisz jedynie 199 zł, czyli aż o 70% taniej! Dostępna na Pracuj.pl zniżka dla firm pozwoli ci niewielkim kosztem znaleźć odpowiednią osobę na wybrane stanowisko, a opracowany przez specjalistów system poleceń uczyni żmudny proces rekrutacji szybkim i efektywnym. Chcesz wystawić więcej ogłoszeń? Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta Biznesowego i zapytaj o rabaty, oferowane przy większych zamówieniach. Zadzwoń w tym celu pod numer: (+48) 22 37 37 606, lub wyślij wiadomość na adres: dlafirm@pracuj.pl.

Jak znaleźć idealnego kandydata na Pracuj.pl?

Wystawienie ogłoszenia o pracę na Pracuj.pl to jeszcze nie wszystko. Jeśli chcesz szybko i efektywnie wytypować najlepszych kandydatów, skorzystaj z dodatkowych opcji dla firm. Wyróżnij swoją ofertę, wybierając kilkukrotne podbicie ogłoszenia, dodając status “superoferta” lub rozszerzając poszukiwania na inne regiony. Dzięki temu więcej chętnych odpowie na twoją propozycję. W selekcji pomogą ci takie narzędzia jak filtrowanie, ocenianie czy podział rekrutacji na etapy. Składając zamówienie w serwisie, pamiętaj, aby wykorzystać aktualnie dostępne na Pracuj.pl rabaty. Dzięki nim opublikujesz ogłoszenie nawet o 70% taniej lub rozszerzysz swój pakiet usług o przydatne opcje.

Wykorzystaj praktyczne narzędzia online

Na Pracuj.pl czeka na ciebie szereg funkcjonalnych narzędzi, które pozwolą ci podejmować najlepsze zawodowe decyzje. Dzięki raportowi o zarobkach będziesz mógł porównać swoją obecną sytuację finansową z innymi pracownikami na podobnych stanowiskach. Przekonaj się, czy twoje zarobki są adekwatne do doświadczenia i kompetencji.

Jeśli chcesz przekonać się, ile będzie wynosić wypłata “na rękę” u konkretnego pracodawcy, wykorzystaj wygodny kalkulator wynagrodzeń. Nie tylko obliczysz tu stawki brutto i netto, ale także porównasz kwotę wynagrodzenia przy poszczególnych rodzajach umowy.

W procesie poszukiwania pracy niezwykle ważne jest także przygotowanie odpowiedniego CV. To, co w nim umieścisz może zadecydować o zaproszeniu cię na rozmowę kwalifikacyjną lub odrzuceniu twojej kandydatury. Na Pracuj.pl do twojej dyspozycji jest prosty i intuicyjny kreator profesjonalnych CV. Dzięki niemu, całkowicie za darmo i w kilku krokach stworzysz skuteczne CV, do którego wgląd będą mieli pracodawcy zarejestrowanie na Pracuj.pl (możesz je także pobrać na swój komputer i samodzielnie rozsyłać do rekruterów). Wybierz jeden z 10 przejrzystych szablonów i opisz krótko swoje doświadczenie. Z czasem będziesz mógł oczywiście wprowadzać zmiany do swojego profilu i uzupełniać CV o kolejne treści.

Poznaj technologie Pracuj.pl

Serwis Pracuj.pl korzysta z innowacyjnych metod dopasowywania profili kandydatów do odpowiadających im ofert pracy. Dzięki zastosowaniu technologii Pracuj Select rekruterzy otrzymują dostęp do profili rekomendowanych kandydatów, a poszukujący pracy otrzymują propozycje, zgodne z ich wykształceniem, zainteresowaniami i doświadczeniem. Oczywiście użytkownicy Pracuj.pl mogą samodzielnie zarządzać poleceniami i zadecydować, dla kogo będzie widocznych ich profil. Jeśli nie chcesz, żeby twój aktualny pracodawca mógł cię zobaczyć na Pracuj.pl, po prostu wyklucz z rekomendacji swoją obecną firmę.

Znajdź lepszą pracę dzięki wskazówkom profesjonalnych rekruterów

Na Pracuj.pl znajdziesz również porady, które ułatwią ci rozwój twoje kariery. Z przygotowanych przez specjalistów artykułów dowiesz się między innymi jak odpowiadać na podchwytliwe pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jakich błędów unikać podczas spotkania z rekruterem, a także o tym, jak budować dobre relacje z szefem i współpracownikami. Przeczytasz teksty, które pomogą ci lepiej zarządzać swoim czasem, dowiesz się, które umiejętności są teraz szczególnie cenione na rynku pracy i poznasz sposoby efektywnego wyznaczania celów. Dzięki tym praktycznym wskazówkom weźmiesz karierę w swoje ręce i pokierujesz nią dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś!

Obserwuj Pracuj.pl w social mediach

Na rynku pracy to szczególnie ważne, aby trzymać rękę na pulsie! Szukaj aktywnie i obserwuj najciekawsze oferty, pojawiające się w serwisie. Nie zapomnij również polubić Pracuj.pl w mediach społecznościowych. Śledząc profile na Facebooku, Instagramie i YouTube zawsze będziesz na bieżąco! Znajdziesz tu potężną dawkę motywacji, wiele praktycznych wskazówek oraz poznasz nowe narzędzia do poszukiwania pracy. Zobaczysz także relacje z wydarzeń przygotowywanych przez Pracuj.pl w największych polskich miastach. Dowiesz się również o organizowanych przez portal konkursach dla użytkowników. Warto brać w nich udział, ponieważ wśród nagród pojawiają się atrakcyjne gadżety, rowery czy bony upominkowe na 1000 zł. Obserwując treści udostępniane w social mediach masz również szansę zdobyć publikowane przez Pracuj.pl kody rabatowe i publikować taniej własne ogłoszenia.

Skontaktuj się

Masz pytania lub uwagi, dotyczące funkcjonowania portalu Pracuj.pl? Odszukaj na stronie formularz kontaktowy i wyślij wiadomość do pracowników serwisu lub napisz e-mail na adres: biuro@pracuj.pl. Możesz również zadzwonić pod numer: (22) 373 73 00 w godzinach pracy biura (od 9:00 do 17:00 w dni robocze).