Rabaty w Proama Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Proama

Proama

Ubezpieczenie samochodu w super cenie

Wartość zniżki:
Ubezpieczenie samochodu w super cenie

Ważne na:
✔️ na ubezpieczenie samochodu ✔️ Wszyscy klienci
Proama

70% zniżki na OC/AC

Wartość zniżki:
70%

Ważne na:
✔️ na ubezpieczenia Proama przysługuje: przy zakupie ubezpieczenia OC - po 6 latach bezszkodowej jazdy, a przy zakupie pakietu ubezpieczenia OC i AC - po 4 latach bezszkodowej jazdy ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Szybka gotówka
Kody rabatowe w Szybka gotówka 30% kod rabatowy na prowizję od pożyczki
Kody rabatowe w Zalando Lounge
Kody rabatowe w Zalando Lounge Do 75% rabatu na odzież damską
Kody rabatowe w Lendon
Kody rabatowe w Lendon Weź pożyczkę i zgarnij 50 zł na zakupy w Biedronce
Kody rabatowe w CUK
Kody rabatowe w CUK 50% zniżki na ochronę dzieci i młodzieży
Kody rabatowe w NetCredit
Kody rabatowe w NetCredit Weź darmową pożyczkę i wygraj laptopa lub tablet
Kody rabatowe w Inteligo
Kody rabatowe w Inteligo Bon turystyczny: 500 zł dla dzieci do 18. roku ży

Informacje o Proama

Proama
4.8 z 5 gwiazdek 4 Oceny dla Proama

Myślisz o ubezpieczeniu swojego życia, życia ludzi Tobie bliskich, a być może zbudowałeś dom i chcesz czuć, że jesteś zabezpieczony przed wszelkimi złośliwościami losu? Sprawdż co oferuje Proama!

Rabaty w Proama 2
Największy rabat w Proama 70%
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 19.09.2020
Adres Proama
ul. Szeligowskiego 6
20-883 Lublin

Proama to firma, która weszła w skład Polskiej spółki akcyjnej Groupama w 2011 roku. Jest to firma, która zajmuje się prowadzeniem różnych form ubezpieczeń, zapewniając swoim klientom przystępne warunki ubezpieczeniowe. Atutami firmy są osobiści doradcy finansowi, oraz możliwość uzyskania aż 70% zniżki na ubezpieczenie samochodowe. Polski oddział Proama skupia na sobie ponad 600 specjalistów, którzy współpracująz ponad 20 tysiącami osób na terenie całego kraju. W roku 2015 firma Proama może szczycić się zlikwidowaniem ponad 60 tysięcy szkód! Warto wspomnieć, iż grupa Proama uzyskała tytuł "Gwiazda Jakości Obsługi 2014".

Proama kod rabatowy i jego warunki

Uzyskując swojego własnego osobistego doradcę, będziemy mogli przedyskutować nasze potrzeby oraz wszelkiego rodzaju warunki uzyskania promocyjnej oferty. Proama kod rabatowy przyznawany jest wszystkim osobom, które dokonają zakupu danej usługi ubezpieczeniowej, przy pomocy internetu. Jeśli zdecydujemy się na internetowe rozwiązanie, Proama kod rabatowy, zapewni nam 10% tańsze ubezpieczenie, niż gdybyśmy dokonali zakupu tego samego wariantu w lokalnej placówce. Jak widać, oferta bez wychodzenia z domu jest o wiele bardziej atrakcyjna.

Co zrobić, aby uzyskać Proama kod promocyjny ?

To bardzo proste! Wystarczy wejść na stronę internetową firmy Proama, oraz wybrać swój własny wariant, przez internet. W tym momencie Proama kod promocyjny zostanie nam przyznany bez najmniejszego problemu, albowiem 10% jest odliczane od każdego zamówienia, wykonanego przez internet. Tym sposobem, uzyskujemy Proama kod promocyjny, za pomocą internetu.

Co to Proama zniżki ?

Proama to firma, która oferuje szereg rozwiązań ubezpieczeniowych. W skład jej usług wchodzą ubezpieczenia OC i AC, oraz ubezpieczenia mieszkaniowe. To główne z produktów, które znajdziemy na stronie internetowej Proama zniżki. Oprócz tego, firma ta proponuje ubezpieczenia dla małych i średnich firm, oraz ubezpieczenia osobowe. Dzięki firmie Proama, będziemy mogli uzyskiwać ubezpieczenia na własne życie, bądź życie najbliższych. Proama daje nam do dyspozycji bowiem takie warianty jak: Wsparcie Dziecka, Assistance Rowerowe, Assistance Domowe, Ubezpieczenie NNW, Pomoc Prawna, Ubezpieczenie Na Wypadek Powodzi, OC w życiu prywatnym oraz ubezpieczenie na stłuczenie przedmiotów szklanych. Proama to firma kompletna, która zapewnia najszerszy wachlarz usług ubezpieczeniowych.

Dostawa produktów Proama

Tak, firma Proama dostarcza do naszego domu wszystkie niezbędne dokumenty, poświadczające o posiadaniu przez nas danej polisy. Dokumentacja dochodzi w przeciągu 3 dni roboczych.

Zwroty ubezpieczeń 

Mamy możliwość odejścia od każdej umowy, którą podpisaliśmy z firmą Proama, w terminie do 14 dni roboczych, od momentu podpisania naszej umowy. 

Proama – kontakt do firmy

Proama oferuje nam jedynie kontakt poprzez infolinię, pod numerem: 815 815 815 – numer jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 18:00.