Rabaty w Profemed Styczeń 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Profemed

Profemed

Atrakcyjna oferta przychodni

Wartość zniżki:
Atrakcyjna oferta przychodni

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Biogo
Kody rabatowe w Biogo
10 zł rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Zobacz karnawałowe inspiracje na Allegro
Kody rabatowe w Bulk Powders
Kody rabatowe w Bulk Powders
Shaker gratis

Informacje o Profemed

Profemed
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Profemed

PROFEMED to sieć specjalistycznych przychodni przeznaczonych dla osób, które nie mają wykupionego stałego abonamentu medycznego. Wykorzystując PROFEMED kody rabatowe, możesz bardzo wiele zaoszczędzić.

Rabaty w Profemed 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 15.01.2021

Sieć tych przychodni powstała na podbudowach wzorca lidera na rynku prywatnej opieki medycznej w Polsce – Grupy LUX MED. Dzięki temu odwiedzając jedną z placówek tej instytucji, a nawet już podczas umawiania się na wizytę, zostaniesz pozytywnie zaskoczony dbałością o każdy szczegół. Godzina wizyty zostanie dopasowana do twoich preferencji, a lekarz poświęci ci wystarczającą ilość czasu. Wszystko to w schludnie urządzonym otoczeniu. Pracownicy tej przychodni pozostają do twojej dyspozycji. Poczuj się jak pod właściwą opieką.

Promocje Profemed

Sieć przychodni Profemed organizuje cykliczne promocje na swoje usługi. Dzięki temu masz możliwość odbycia wizyty u lekarza wskazanej specjalności lub wykonania badania jeszcze taniej. Możesz na przykład skorzystać z ulgi nawet 30% na zabiegi NUTRI SOLUTIONS. Dodatkowo sprawdź ofertę Kupony.pl i PROFEMED kody rabatowe.

Wszystkie promocje w jednym miejscu

Jeżeli planujesz konsultacje lub zabiegi w ramach PROFEMED, koniecznie zaglądaj na stronę Kupony.pl. Ukazują się tam aktualnie obowiązujące promocje, dzięki którym możesz sporo zaoszczędzić. W większości przypadków nie jest nawet potrzebny specjalny PROFEMED kod rabatowy, a jedynie wiedza na temat trwania aktualnej akcji promocyjnej.

Oferta Profemed

Zespół Profemed tworzą lekarze kilkudziesięciu specjalności, wśród nich: alergolodzy, dermatolodzy, endokrynolodzy, fizjoterapeuci, ginekolodzy, gastroenterolodzy, interniści, kardiolodzy, kosmetolodzy, laryngolodzy, lekarze medycyny estetycznej, nefrolodzy, ortopedzi, stomatolodzy i urolodzy. Wszyscy oni są specjalistami w swoich dziedzinach, mają wybitne doświadczenie, a często również tytuł profesora lub doktora nauk medycznych. Dzięki temu zyskujesz pewność, że podejście lekarza do ciebie i twoich problemów będzie jak najbardziej fachowe, ale niepozbawione empatii. Lekarz podczas wizyty poświęca swojemu pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile jest niezbędne do postawienia właściwej diagnozy i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. W razie pytań, pracownicy PROFIMED chętnie na nie odpowiedzą. Dostaniesz skierowanie na wszelkie niezbędne badania. Profesjonalizm lekarzy objawia się chociażby w podejściu do zagadnień estetycznych. Zarówno stomatolodzy, jak i lekarze medycyny estetycznej zadbają o twój piękny wygląd i dobre samopoczucie.

Skorzystaj z usług PROFEMED

Aby skorzystać z obsługi placówki PROFEMED umów się na wizytę za pośrednictwem jednego z kanałów komunikacji. Przychodnie sieci znajdują się w największych miastach Polski, takich jak Warszawa, Poznań, Kraków i Gdańsk.

Siła to empatia

Wyróżnikiem sieci przychodni PROFEMED, jest niezwykła empatia współpracujących z nią lekarzy. Jeżeli dodać do tego krótki czas oczekiwania na wizytę i dogodne jej godziny oraz konkurencyjne ceny usług, zyskujesz pewność, że opieka PROFEMED jest dla ciebie najlepsza zwłaszcza, jeżeli nie chcesz być objęty abonamentem medycznym.

Szybki kontakt w celu umówienia wizyty

PROFEMED oferuje infolinię, która czynna jest w poniedziałek i wtorek między godziną 7.00 a 20.00, od środy do piątku między 8.00 a 20.00, natomiast w soboty od 8.00 do 16.00 pod numerem 22 33 22 844. W celu kontaktu skorzystaj również z formularza dostępnego na stronie internetowej sieci przychodni. By umówić się do lekarza specjalisty, zadzwoń pod numer podany na stronie internetowej lub napisz wiadomość na adres cc_profemed@luxmed.pl. Aby skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej napisz wiadomość na adres estetyczna@profemed.pl. Kontakt do stomatologów jest możliwy pod adresem cc_profemed@luxmed.pl, natomiast ze specjalistami od sportu i rehabilitacji pod adresem rehabilitacja@profemed.pl.