Rabaty w Profit24 Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Profit24

Profit24

40% rabatu na książki w dziale Medycyna

Wartość zniżki:
40%

Ważne na:
✔️ na książki w dziale Medycyna ✔️ Wszyscy klienci
Profit24

40% rabatu na książki dla dzieci

Wartość zniżki:
40%

Ważne na:
✔️ na wybrane książki dla dzieci ✔️ Wszyscy klienci
Profit24

30% rabatu na książki prawnicze

Wartość zniżki:
30%

Ważne na:
✔️ na wybrane książki z działu prawnego ✔️ Wszyscy klienci
Profit24

30% rabatu na reportaże

Wartość zniżki:
30%

Ważne na:
✔️ na literaturę faktu i reportaże ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w VidaXL
Kody rabatowe w VidaXL
10% rabatu na szklarnie, ogrodzenia, narzędzia ogrodnicze
Kody rabatowe w Egmont
Kody rabatowe w Egmont
- 20% na czasopisma przy zakupie 3szt
Kody rabatowe w GUESS
Kody rabatowe w GUESS
Butelka na wodę na siłownię gratis
Kody rabatowe w Publio
Kody rabatowe w Publio
600 bestsellerów
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
Love your body! 20% rabatu

Informacje o Profit24

Profit24
4.9 z 5 gwiazdek 17 Oceny dla Profit24

Książki to ogromne narzędzie wiedzy, dzięki której może zagłębić swoją bujną wyobraźnię. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, Profit24 oferuje im różnego rodzaju książki należące do rozmaitych gatunków. Mogą oni liczyć także na niskie ceny.

Rabaty w Profit24 4
Największy rabat w Profit24 40%
Rabaty dla stałych klientów 4
Ostatnia aktualizacja 16.04.2021
Adres PROFIT M Sp. z o.o., Sp. j.
ul. Annopol 4a, Hala
03-236 Warszawa

Kod rabatowy w sklepie internetowym

Profit24 to sklep internetowy sprzedający kulturę, rozrywkę i wiedzę. Dysponuje szeroką ofertą wydawniczą. Ambicją sklepu jest działanie zawsze ponad normę – proponując lepsze oferty, bardziej zaangażowany zespół i atrakcyjniejsze ceny niż inne sklepy. Szeroki asortyment książek należących do różnorodnych gatunków przekłada się za zadowolenie każdego miłośnika literatury, który ma wysoki asortyment na wyciągnięcie ręki.

Książki to ogromne narzędzie wiedzy, dzięki której może zagłębić swoją bujną wyobraźnię. Profit24 z myślą o swoich stałych oraz przyszłych klientach stworzył Profit24 kod rabatowy. To idealna alternatywa, aby zasilić swoją bibliotekę o nowa literaturę która wyszła z ręki najpopularniejszych pisarzy, takich jak Tess Geritsen, J.K Rowling czy Dan Brown. Profit24 kod rabatowy to wspaniały pomysł, aby w promocyjnej cenie nabyć książki, które zasila domową biblioteczke. Chłodne, zimowe wieczory to idealna okazja aby przeczytać książkę pod ciepłym kocem w zaciszu mieszkania. Wszelkie upusty, rabaty, promocje naliczane są od cen katalogowych obowiązujących na platformie w domenie profit24.pl, chyba, że zastrzeżenia danej akcji mówią inaczej.

Nowości w sklepie internetowym

Kolejna, równie interesująca oferta toteż skupia się wokół atrakcyjnej oferty dla klientów. To dzięki nim pasjonaci literatury mogą natknąć się na nowości serwowane przez Profit24. To książki które niedawno ujrzały światło dzienne a już cieszą się duża popularnością miłośników książek.

Newsletter

Newsletter to niezbędny element, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem. O każdej porze użytkownik może zapisać się do newslettera, który daje możliwość otrzymywania informacji o promocjach, kodach  rabatowych i dodatkowo klienta ma szansę otrzymać kody rabatowe prosto do skrzynki mailowej. Zapisanie się do niego no sprawia żadnego problemu. Wystarczy podać adres e-mail aby móc cieszyć się korzyściami płynącymi z newslettera.

Asortyment dostępny online

Asortymentem księgarni internetowej Profit jest cała gama książek, które zaliczyć możemy do wszystkich gatunków. Fantasy, thriller czy horror to kilka kategorii wśród których może przebierać klient. To idealna okazja dla miłośników czytania książek. Stale poszerzające się asortyment sprawia że nieustannie na wirtualnych półkach pojawiają się książki wychodząc spod pióra polskich, jak i zagranicznych autorów. Ponadto klienci mają do dyspozycji wybór książek i materiałów niezbędnych do nauki języka obcego czy też innych przedmiotów naukowych.

Dostawa Twojego zamówienia

Czas dostawy uzależniony jest od wyboru formy płatności za zamówiony towar. Możliwe sposoby i czas dostawy: kurier, paczka z odbiorem w placówce pocztowej czy też paczkomaty. Księgarnia internetowa profit24.pl nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie zrealizowanego zamówienia lub opóźnienia w dostawie, wynikające z błędnego lub niedokładnego podania adresu przez Klienta. Klient może składać Usługodawcy reklamacje dotyczące działania profit24.pl, korzystania z profit24.pl jak również dostarczonych towarów. W przypadku uznania reklamacji, reklamowany towar zostanie wymieniony na wolny od wad, a w przypadku niedostępności danego towaru, Usługodawca dokona zwrotu równowartości ceny zrealizowanego zamówienia lub zaoferuje towar komplementarny/zastępczy.

Kontakt

Obsługa sklepu internetowego czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:30 pod numerem telefonu 602 582 903. Możliwe jest również wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie sklepu Profit24.