Rabaty w Promedica Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Promedica

Promedica

Sprawdź polecane oferty pracy dla opiekunek

Wartość zniżki:
oferty pracy dla opiekunek

Ważne na:
✔️ polecane oferty pracy dla opiekunek ✔️ Wszyscy klienci
Promedica

Oferty pracy w Niemczech i Anglii

Wartość zniżki:
Oferty pracy w Niemczech i Anglii

Ważne na:
✔️ na oferty pracy w Niemczech i Anglii: zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w EMP
Kody rabatowe w EMP
15% rabatu na akcesoria
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare

Informacje o Promedica

Promedica
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Promedica

Promedica to stale rozwijającą się firma świadcząca usługi opiekuńcze na terenie Polski, jak i Europy. To gwarancja pobytu za granicą, wysokiego wynagrodzenia oraz bezpieczeństwa. Dodatkowo klienci mogą liczyć na różnorodne bonusy oferowane przez firmę Promedica.

Rabaty w Promedica 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 09.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Promedica Care Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa

O agencji Promedica24

Promedica24 to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych. Źródłem sukcesu jest szeroki zakres oferowanych usług, który pozwala sprostać wszelkim potrzebom klientów. Promedica oferuje usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Polski, Niemiec i Anglii. W ich imieniu poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Już ponad 26 000 Opiekunek i Opiekunów zdecydowało się podjąć pracę za granicą, obdarzając firmę swoim zaufaniem. Już od 12 lat z dumą Promedica wyznacza standardy w branży, konsekwentnie realizując swoją misję.

Letni bonus Promedica

Letni bonus Promedica to idealna okazja dla potencjalnych opiekunów, którzy wstępując w szeregi firmy w okresie letnim mogą są korzystać z darmowej wypłaty w wysokości 300 euro. To specjalna oferta, a bonus Promedica daje wiele możliwości nowym opiekunom osób starszych. Procedura jest bardzo prosta. Aby wykorzystać bonus Promedica wystarczy podpisać umowę do 31 sierpnia by móc cieszyć się dodatkową kwotą 300 euro.

Szkolenia językowe i kursy dla opiekunek

Promedica dba o stałe podnoszenie kwalifikacji  opiekunów, z tego też względu stale powstają szkolenia językowe i kompleksowe szkolenia z opieki nad osobą niesamodzielną. To właśnie dla osób pragnących podjąć pracę jako opiekun osób starszych, stworzona została Akademia Promedica24. W ramach tego opiekunki mogą liczyć między innymi na szkolenia w zakresie opieki nad osobami starszymi i niesamodzielnymi, szkolenia z języka niemieckiego.

Oferta Promedica

Jako lider na rynku usług opiekuńczych firma Promedica dokłada wszelkich starań, aby świadczone przez nich usługi były na najwyższym poziomie. Zespół Promedica24 tworzą wykwalifikowane opiekunki oraz doświadczeni konsultanci i rekruterzy, posiadający szeroką wiedzę z zakresu: procedur i standardów usług opiekuńczych czy też warunków zatrudnienia w poszczególnych krajach. W ciągu roku Promedica przechodzi pozytywnie liczne audyty wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez instytucje certyfikujące. Nastawienie na jakość i ciągłą pracę nad doskonaleniem kompetencji  pracowników zapewnia  bardzo dobrą organizację wewnętrzną oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Jak zostać opiekunką w Promedica?

Aby zostać opiekunką osob starszych w Niiemczech lub Anglii możliwy jest kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się nas stronie internetowej. Podczas rozmowy, konsultant przedstawi firmę, opisze wymagania i omówi zasady zatrudnienia na stanowisku opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech lub Anglii. Zapyta również o szczegóły dotyczące doświadczenia w opiece oraz sprawdzi znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Jeżeli rozmowa telefoniczna wypadnie pomyślnie, klient otrzyma zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do wybranego przez niego oddziału Promedica. Spotkanie zwykle trwa ok. 3 godziny i kończy się podpisaniem umowy. 

Kontakt

Wszelkie odpowiedzi na pytania klient uzyska pod numerem 22 250 55 00 od poniedziałku do piątku  lub elektronicznie –  praca@promedica24.pl