4.2 od 5 gwiazdek

Łącznie 16 ocen

Provident Kod Rabatowy

Provident Screenshot

Provident TOP Oferta Polecane przez Agnieszka

Provident Logo

4 x 0zł Promocja

Pożyczka za darmo na 4 miesiące
ważny do do odwołania

 • ważne dla nowych klientów na pożyczkę na 4 miesiące, przy RRSO 0%, dotyczy pożyczek od 500 do 1500 zł
 • Minimalna kwota 500,00 zł
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 3 razy

Aktualne kupony rabatowe Provident & oferty

Provident Logo

Okazja Promocja

Pożyczka Samoobsługowa online
ważny do do odwołania

 • ważne na pożyczki od 300 do 15 000 zł
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 32 razy

Oferty Provident

„Nie przegap już żadnej promocji Provident“

Prosimy o potwierdzenie warunków Polityki Prywatności

Dziękujemy za zapisanie się do naszego alarmu kuponowego!

Podobne kupony rabatowe

Vivus Logo

0% RRSO Promocja

Pierwsza pożyczka do 3000 zł z rrso 0%!
ważny do do odwołania

 • ważne na pierwsz pożyczkę do 3000zł z rrso 0%, przy spłacie do 30 dni
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 11 razy
Filarum Logo

Okazja Oferta

Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo
ważny do do odwołania

 • ważne na pierwszą pożyczkę
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 7 razy
Bank Millenium Logo

Okazja Oferta

Korzyści z kontem 360 stopni
ważny do do odwołania

 • ważne na Konto 360°
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 1 razy
AASA Polska Logo

Okazja Promocja

Najlepsze pożyczki ratalne
ważny do do odwołania

 • ważne na wszystko. Szczegóły oraz RRSO bezpośrednio na stronie.
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 6 razy
TotalMoney.pl Logo

Okazja Oferta

Najlepszy kredyt gotówkowy dla Ciebie!
ważny do do odwołania

 • ważne na wszystko
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 1 razy
Credit Agricole Logo

Sprawdź! Oferta

Przenieś konto i zyskaj 200 zł
ważny do 31.07.2018

 • ważne za przeniesienie konta
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do 31.07.2018
użyty 6 razy
Ekspres Kasa Logo

Raty Oferta

Pożyczka do 10 000 zł!
ważny do do odwołania

 • ważne na pożyczkę na raty dla stałych Klientów do 10 000 zł. RRSO: 103 %
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • 1
 • ważne do odwołania
użyty 4 razy
Eurobank Logo

Sprawdź! Oferta

Atrakcyjna pożyczka energooszczędna do 120 000 zł
ważny do do odwołania

 • ważne na pożyczkę energooszczędną
 • Brak minimalnej kwoty zamówienia
 • ważne dla wszystkich klientów
 • ważne do odwołania
użyty 2 razy
 1. Provident rabaty i oferty specjalne
 2. Poznaj firmę Provident
 3. Produkty finansowe Provident
 4. Znajdź kanał Provident na YouTube i dowiedz się więcej
 5. Skorzystaj z wygodnego kalkulatora pożyczek
 6. Elastyczne zasady
 7. Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń
 8. Bezpieczne pożyczki online
 9. Możliwość odstąpienia od umowy
 10. Kontakt

Zrealizuj swoje plany już dziś, dzięki produktom finansowym Provident.

Nie musisz odkładać spełniania marzeń na później. Weź pożyczkę na dowolny cel i ciesz się dogodnymi warunkami spłaty, dostosowanymi do twoich potrzeb. Wykorzystaj dostępne w Provident promocje i specjalne propozycje dla nowych klientów. Odbierz kwotę która cię interesuje przy minimum formalności i maksimum bezpieczeństwa.

Provident logo

Provident rabaty i oferty specjalne

Provident oferuje klientom szereg zniżek i udogodnień. Spośród bogatej oferty pożyczek możesz wybrać tę, która najlepiej odpowiada twoim potrzebom. Skorzystaj z Pożyczki Wynajmowanej, którą spłacisz w 5 miesięcznych, niskich ratach, albo zdecyduj się na szybką Pożyczkę Samoobsługową i zrealizuj wszystkie formalności online. Pamiętaj, że w Provident promocje i oferty specjalne pozwalają ci dostosować pożyczkę do swoich planów. Sam zdecyduj ile i na jak długo chcesz pożyczyć. Firma udziela pożyczek na dowolny cel - możesz wybrać się na wymarzone wakacje, wyprawić niezapomniane święta, pokryć wydatki związane z remontem i zrealizować wszystkie długo odkładane plany.

Poznaj firmę Provident

Provident to zaufana organizacja z ponad 20 letnim doświadczeniem w realizacji szybkich i bezpiecznych pożyczek krótkoterminowych na cele konsumpcyjne. Od 1997 roku z oferty Provident skorzystały już ponad 4 miliony klientów w Polsce. Firma działa z sukcesami także na rynkach zagranicznych.

Tym, co wyróżnia Provident na polskim rynku usług finansowych jest przede wszystkim indywidualne podejście do klientów. W trosce o ich wygodę, umowy są zawierane w domu klienta lub przez internet, a oferty dopasowywane do jego aktualnych potrzeb i możliwości. Provident zapewnia swoim klientom przejrzyste zasady - brak ukrytych kosztów i dodatkowych opłat. Wszystkie warunki spłaty pożyczki przedstawiane są podczas procesu aplikowania online lub w bezpośredniej rozmowie z doradcą klienta.

Cały model biznesowy Provident opiera się na zaufaniu, uczciwości i odpowiedzialności. Poziom satysfakcji z jakości obsługi wynosi wśród klientów Provident ponad 90%. Firma stawia również na prostotę i minimum formalności. Decyzja kredytowa zapada już w kilka chwil po wypełnieniu formularza. Systematycznie pojawiają się też w Provident promocje. Dzięki nim produkty finansowe są jeszcze bardziej atrakcyjne, raty niższe, a warunki spłaty bardziej elastyczne. Provident jest laureatem wielu prestiżowych nagród branżowych i konsumenckich, w tym między innymi nagrody Etyczna Firma przyznanej przez Puls Biznesu czy Finansowa Marka Roku przyznanej przez Gazetę Finansową.

Produkty finansowe Provident

W Provident promocje i specjalne oferty pojawiają się regularnie. Wykorzystaj dostępne w Provident okazje, by zdobyć sumę, której potrzebujesz. Do wyboru masz Pożyczkę Samoobsługową (cały proces odbywa się przez internet) oraz Pożyczkę Dopasowaną (zapewniającą obsługę wykwalifikowanego doradcy klienta, wybór pomiędzy ratą tygodniową lub miesięczną oraz pomiędzy obsługą domową, a przelewem), a także szereg innych usług, przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Możesz wybrać również Pożyczkę Wynajmowaną na kwotę od 500 do 4000 zł, aby zrealizować swoje plany lub pokryć niespodziewane wydatki.

Za każdy pożyczony 1000 zł zapłacisz miesięcznie tylko 50 zł kosztów, a pożyczoną kwotę możesz oddać dopiero po pięciu miesiącach. Wszystkie pożyczki realizowane są przez Provident błyskawicznie. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymujesz praktycznie od razu po wypełnieniu wniosku online (potrzebne będą do tego dane z dowodu osobistego, a w niektórych wypadkach również zaświadczenie o zarobkach). Po przejściu procesów aplikacji i weryfikacji otrzymasz wpłatę pieniędzy na konto nawet w ciągu 15 minut.

provident pożyczka samoobsługowa

Znajdź kanał Provident na YouTube i dowiedz się więcej

Jeśli interesuje cię oferta firmy Provident i poszukujesz dodatkowych informacji, odwiedź kanał na YouTube poświęcony pożyczkom. Znajdziesz tam porady ekspertów, wiadomości na temat funkcjonowania firmy na rynku oraz aktualnie obowiązujące w Provident promocje. Dowiesz się również o akcjach społecznych i charytatywnych wspieranych przez firmę, a także obejrzysz najnowsze kampanie reklamowe.

Skorzystaj z wygodnego kalkulatora pożyczek

Jeśli chcesz szybko obliczyć, ile będzie wynosiła całkowita suma do zapłaty, przy interesującej cię kwocie pożyczki, skorzystaj z prostego w obsłudze narzędzia, jakim jest Kalkulator Pożyczki online, dostępny na stronie Provident.pl. Dzięki niemu dostosujesz rodzaj pożyczki i wysokość raty do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Wystarczy, że podasz interesującą cię kwotę pożyczki, aby obliczyć odsetki. Intuicyjny interfejs pozwoli ci też wybrać optymalne rozwiązanie - raty spłacane miesięcznie, tygodniowo, przelewem lub z obsługą domową. Zaznacz swoje preferencje i wybierz okres spłaty odpowiadający twoim możliwościom finansowym. Korzystając z usługi Kalkulatora możesz przetestować różne opcje i wybrać najdogodniejszą dla siebie. Zyskujesz również pewność warunków spłaty i całkowitych kosztów pożyczki.

Elastyczne zasady

Provident dopasowuje swoje usługi do potrzeb poszczególnych klientów. Częścią każdej z pożyczek jest "Elastyczny Plan Spłat", pozwalający na zarządzanie pożyczką, np. poprzez okresowe przerwy w spłacie. Innymi słowy - jeśli w danym tygodniu lub miesiącu nie możesz spłacić ustalonej raty w terminie - po prostu zadzwoń do swojego doradcy klienta, aby ustalić plan rozwiązania problemu. Masz również możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. Provident gwarantuje również Zniesienie Obowiązku Spłaty w przypadku zgonu klienta.

Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń

Wszystkim klientom, którzy decydują się na pożyczkę, Provident oferuje ubezpieczenie, przygotowane we współpracy z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. Korzystając z usług Provident możesz również wybrać Pakiet Ochronny lub Pakiet Medyczny w promocyjnej cenie - 3 zł tygodniowo lub 13 zł miesięcznie, w czasie trwania umowy pożyczki. Pakiet Medyczny chroni cię w razie choroby lub wypadku i gwarantuje uzyskanie szybkiej i profesjonalnej pomocy na terenie całego kraju oraz wsparcie finansowe (sumy ubezpieczenia nawet do 100 000 zł). Z kolei Pakiet Ochronny gwarantuje zabezpieczenie finansowe bliskich na wypadek twojej śmierci, a także szeroki zakres pomocy rehabilitacyjnej (zabiegi, transport, zakup sprzętu rehabilitacyjnego itp) w razie nieszczęśliwego wypadku i inwalidztwa.

Provident ubezpieczenie

Bezpieczne pożyczki online

Oprócz prostych procedur i jasnych zasad udzielania pożyczek, Provident oferuje ci 100% bezpieczeństwa. Firma posiada certyfikaty SSL, gwarantujące bezpieczeństwo wszystkich danych wpisywanych w formularzu online w procesie aplikowania o pożyczkę. Umowy z Provident są skonstruowane w jasny i przejrzysty sposób - zawierając umowę pożyczki przez internet masz pewność, że jesteś poinformowany o wszystkich opłatach i nie zaskoczą cię żadne dodatkowe koszty.

Możliwość odstąpienia od umowy

Zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim, możesz odstąpić od umowy pożyczki bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty jej zawarcia.

Kontakt

Aby skontaktować się z przedstawicielem firmy Provident, zadzwoń pod numer infolinii 600 200 200 lub wyślij sms. Możesz także wypełnić formularz kontaktowy a stronie internetowej albo napisać e-mail na adres biura obsługi klienta: bok@provident.pl. Pracownicy firmy są do twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00 - 21:00.

ponad 47.000
Fanów na
Facebooku

Wygasłe kupony rabatowe i promocje Provident

Wygasły

Pożyczka na zimowy odpoczynek

Przejdź do sklepu
Wygasły

Pożyczka Wynajmowana od 500 do 4000 zł

Przejdź do sklepu
Wygasły

Nawet 1000 zł premii w Provident

<p>Pożyczka z premią w Provident! Weź pożyczkę, spłać ją zgodnie z harmonogramem, a otrzymasz premię 10% kwoty pożyczki! Zyskaj nawet do 1000 zł premii.&nbsp;</p>

Przejdź do sklepu