Rabaty w Pryzmat Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Pryzmat

Pryzmat

Skup pustych

Wartość zniżki:
Skup pustych

Ważne na:
✔️ tonery, tusze ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Kup Canon Eos R5 z przedłużoną gwarancją do 3 lat
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w Acer
Kody rabatowe w Acer
Do 14% rabatu na wybrane pozycje
Kody rabatowe w Electro
Kody rabatowe w Electro
OSZAŁAMIAJĄCO NISKIE CENY

Informacje o Pryzmat

Pryzmat
4.3 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Pryzmat

Pryzmat to wiodąca firma, która swoje wirtualne półki stale poszerza o drukarki, tonery a nawet tusze. To gwarancja wysokich jakości usług wprowadzających w zdumienie każdego klienta.

Rabaty w Pryzmat 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 09.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres PRYZMAT sp. z o.o. sp.k.
ul. Ostrowskiego 15
53-238 Wrocław

Znajdź tonery i tusze w promocyjnych cenach w sklepie Pryzmat

Pryzmat to największa polska sieć sprzedaży z doświadczeniem od 1988 roku, która dysponuje szerokim  asortymentem i dostępnością produktów. To również największy specjalista skupiający się wokół produkcji i sprzedaży tonerów i tuszów – to polskie, markowe produkty z  gwarancją i rękojmią. Dlaczego warto zaopatrywać się w tusz właśnie za pośrednictwem serwisu Pryzmat.pl? Rabatowe ceny, dostępność asortymentu i wysoka jakość usług, doświadczenie i szeroka oferta asortymentowa to główne czynniki, dla których już dziś warto skorzystać z ciekawej i wyjątkowej oferty jaką przedstawia Pryzmat promocje.

Pryzmat promocje

Szeroki asortyment sklepu przyczynia się do tego, że właściciele stworzyli Pryzmat promocje, które stanowią o sile wirtualnych półek sklepu. To oferta skierowana dla osób pragnących zaopatrzyć swoje biuro w markowe tonery i tusze które przekładają się na wysoką jakość wykonywanych czynności. Pryzmat promocje to idealna szansa dla osób pragnących wyposażyć również swoje mieszkanie w produkty, które już dzisiaj mogą nabyć w niskiej, promocyjnej cenie.

Newsletter

Warto zapisać się do Newslettera sklepu Pryzmat, dzięki któremu klienci mogą nie tylko lepiej wejść w komunikację z danym sklepem.  To idealna okazja na otrzymywanie aktualnych promocji, a także obowiązujących wyprzedaży. Zapisanie się do niego nie sprawia najmniejszego problemu. Wystarczy tylko podać adres email.

Dołącz do Payback

To oferta, dzięki której klient może liczyć na szerg korzyści, która wiąże się z posiadaniem karty Payback. Tylko w PAYBACK jedna karta daje możliwość zbierania punktów za zakupy u ponad 20 Partnerów Programu i w ponad 100 sklepach internetowych. Karta Payback to również atrakcyjne okazje i promocyjne kupony które przekładają się na punkty, które z kolei można wymienić na nagrody przygotowane przez sklep Pryzmat.

Asortyment

Firma Pryzmat działa na fundamencie zaufania, wiedzy i kompetencji w zakresie tuszy i tonerów. Zespół Pryzmat.pl bardzo dobrze zna rynek drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, podnosząc stale swoje kwalifikacje i uzupełniając wiedzę, która dla klientów może okazać się niezbędna przy dokonywaniu zakupu. Satysfakcja klienta jest dla marki Pryzmat.pl najważniejsza, dlatego też firma oferuje wyjątkowe rabaty na swoje usługi. Korzystając z usług firmy, klienci mogą liczyć na drukarki i urządzenia opatrzone znanymi markami, do których zaliczyć możemy Brother, Canon, Dell, Epson, HP czy Kyocera.

Wysyłka

Firma Pryzmat prowadzi sprzedaż wysyłkową. To sprawdzona forma dostawy dla klientów oddalonych od punktów 70 -80 km. Wysyłki prowadzone są za pośrednictwem  poczty i firm kurierskich.

Kontakt

Na wszystkie pytania dotyczące zakupów klient uzyska odpowiedzi od poniedziałku do piątku za pośrednictwem numeru kontaktowego, drogą elektroniczną pod adresem biuro@pryzmat.com lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, który klient może znaleźć na stronie internetowej sklepu.