Rabaty w Rainbow Tours Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Rainbow Tours

Rainbow Tours

Ekskluzywne korzyści z Kartą Stałego Klienta

Wartość zniżki:
KARTA STAŁEGO KLIENTA

Ważne na:
✔️ Ekskluzywne korzyści ✔️ Wszyscy klienci
Rainbow Tours

Atrakcyjne oferty na wakacje z dziećmi

Wartość zniżki:
Atrakcyjne oferty na wakacje z dziećmi

Ważne na:
✔️ na wybrane oferty ✔️ Wszyscy klienci
Rainbow Tours

Atrakcyjne ceny na oferty last minute w Rainbow Tours

Wartość zniżki:
Atrakcyjne ceny

Ważne na:
✔️ oferty last minute ✔️ Wszyscy klienci
Rainbow Tours

Co tydzień nowe promocje - Super Środa

Wartość zniżki:
Co tydzień nowe promocje - Super Środa

Ważne na:
✔️ na wybrane oferty ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN

Informacje o Rainbow Tours

Rainbow Tours
4.7 z 5 gwiazdek 12 Oceny dla Rainbow Tours

U nas najnowsze Rainbow Tours promocje. Oszczędzaj dzięki promocjom i kodom rabatowym na naszej stronie.

Rabaty w Rainbow Tours 4
Rabaty dla stałych klientów 4
Ostatnia aktualizacja 12.04.2021
Adres Rainbow Tours S.A.
ul. Piotrkowska 270
90-361 Łódź

Wybierz się na wakacje marzeń z Rainbow Tours

Firma Rainbow Tours zajmuje się organizowaniem wycieczek po całym świecie. Powstała w roku 1990 w Polsce. Mimo, że siedzibę ma w Polsce i stąd wozi ludzi, to jej klienci jeżdżą z firmą po całym świecie. Firma świadczy usługi w Polsce, jednak wycieczki są w każdy zakątek świata.

Jakie promocje w Rainbow Tours?

W każdej firmie są jakieś ciekawe oferty. Trudno, żeby było inaczej, skoro jakoś trzeba przekonać ludzi do skorzystania z oferty, jeśli nie zrobili tego w pełni sezonu. Między innymi Rainbow Tours promocje oferuje na zasadzie, że po sezonie są spore obniżki cen. Każdy wie, że pełnia sezonu turystycznego to cale lato oraz czas ferii zimowych. Ludzie, którzy mają dzieci właśnie taki czas wybierają na wyjazdy. Dlatego Rainbow Tours promocje oferuje w postaci wyprzedaży wycieczek po sezonie, czyli wiosenno-jesienny okres.

Jakie są kody rabatowe w Rainbow Tours

Wśród bardzo wielu promocji, które mają skusić niezdecydowanych, Rainbow Tours kody rabatowe również oferuje. To elementy, mające pomóc w wycieczce, żeby w pełni sezonu skorzystać z wyjątkowej oferty. Od jakiegoś już czasu Rainbow Tours kody rabatowe oferuje na wycieczki, które odbywają się w lipcu lub w sierpniu, jednak w czasie, który jest w jakiś sposób wyjątkowy. Jeśli bowiem jest to czas, w którym jest mniej chętnych, wówczas Rainbow Tours kody rabatowe oferuje w postaci ogromnej zniżki oraz atrakcyjnych warunków wyjazdu. Publikowane w gazetach lub na stronie internetowej kody, warto pokazać w biurze podróży, by otrzymać odpowiednią zniżkę.

Co oferuje Rainbow Tours?

To firma, która organizuje wyjazdy w każdy zakątek świata. Oczywiście warto wziąć pod uwagę, że wyjeżdżając za granicę, powinno się choć odrobinę znać język angielski, gdyż w razie problemów trudno będzie wyjaśniać sytuacje. Choć klienci, którzy jadą z Rainbow Tours mają też tłumacza, który w każdej chwili pomaga, to są sytuacje, które potrzebują wyjaśnienia czegoś. W takiej sytuacji tłumacz nie zawsze będzie z tyłu za wycieczkowiczem. Każda wycieczka zaplanowana jest we wszystkich szczegółach.

Odbiór biletów

Bilety są odbierane na kilka dni przed odlotem. Jeśli ktoś mieszka daleko, może odebrać w dniu wyjazdu. Należy je odebrać osobiście, ponieważ firma nie odsyła biletów, gdyż są to dodatkowe koszty a dostawa bywa różna.

Rezygnacja z wycieczki

Każdy klient ma prawo do rezygnacji z wycieczki, jeśli z jakiegoś powodu nie może wyjechać. Należy złożyć w biurze stosowne oświadczenie. Każdy kto decyduje się na rezygnację, musi się liczyć z kosztami. Koszty są liczone procentowo w zależności od ilości dni, które zostały do wycieczki. I tak, jeśli klient rezygnuje ponad 45 dni przed wyjazdem, ma odliczane – 7% od ceny wycieczki. 44 do 31 dni przed wyjazdem jest 20 %, gdy do wycieczki zostało od 30 do 21 dni koszt będzie 30 %. Zerwanie umowy na 20 do 15 dni przed wyjazdem będzie kosztowało  50 %. Gdy klient rezygnuje 14 do 8 dnia przed wyjazdem zapłaci 70 %. Bardzo dużo się płaci 7 do 2 dni przed wyjazdem bo 80 %. W przypadku rezygnacji na 1 dzień lub później przed wyjazdem koszt będzie 90 %. Każdy klient ma prawo wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Wtedy nie zapłaci nic, ponieważ ubezpieczenie pokryje koszty rezygnacji.

Pomoc i obsługa klienta w Rainbow Tours

Najlepiej jest pójść do placówki, w której wykupowało się wycieczkę, jednak, jeśli wszystko jest załatwiane przez internet, wówczas w razie pytań najlepiej jest zajrzeć na stronę i wybrać kontakt, który jest potrzebny. Każdy dział odpowiada za inną opcję. Jeden za rezerwacje, hotele itd., inny za wycieczki. Można też zadzwonić do sekretariatu pod numer (42) 680 38 20 . Ogólnej pomocy udzieli on bez problemu.