Rabaty w Rajapack Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Rajapack

Rajapack

Darmowa dostawa

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci
Rajapack

25% rabatu na kieszenie samoprzylepne

Wartość zniżki:
25%

Ważne na:
✔️ na kieszenie samoprzylepne RAJALIST ✔️ Wszyscy klienci
Rajapack

Koperty bąbelkowe od 0,22 zł za sztukę!

Wartość zniżki:
0,22 zł

Ważne na:
✔️ na koperty bąbelkowe od 0,22 zł za sztukę ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Lampy
Kody rabatowe w Lampy
Zapisz się na newsletter i odbierz 40 zł rabatu
Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Kup Canon Eos R5 z przedłużoną gwarancją do 3 lat
Kody rabatowe w CupSell
Kody rabatowe w CupSell
-10 zł na zakupy
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!
Kody rabatowe w Answear
Kody rabatowe w Answear
Ubrania, obuwie, akcesoria marek premium w korzystnych cenach!

Informacje o Rajapack

Rajapack
4.9 z 5 gwiazdek 9 Oceny dla Rajapack

Opakowania, folie, maszyny to szeroka oferta renomowanego sklepu Rajapack, który stale wprowadza promocje sięgające wartości nawet 35%.

Rabaty w Rajapack 3
Największy rabat w Rajapack 25%
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Gate One
Ul. Działkowa 62
02-234 Warszawa

O sklepie Rajapack

Grupa RAJA, z ponad 60 letnim już doświadczeniem w branży, oferuje ponad 500 000 klientom w Europie najszerszy wachlarz materiałów opakowaniowych. Obecni w 15 krajach europejskich z 18 oddziałami, grupa Raja jest liderem w Europie na rynku opakowań dzięki ogromnej pasji świadczenia usług, oddaniu klientowi, dynamice rozwoju i innowacyjności oraz kompetencjom swoich pracowników. Dla  klientów dokonujących zakupu materiałów opakowaniowych i sprzętu do pakowania Rajapack jest uprzywilejowanym partnerem handlowym. Ponad 10 000 produktów spełniających oczekiwania klientów w zakresie ochrony, wypełnienia i wysyłki produktów, RAJA jest wiodącym graczem na rynku opakowań. Wdrożenie innowacyjnej polityki w połączeniu z fachową wiedzą na temat produktów sprawia, że grupa RAJA prezentuje najszerszy asortyment w tej kategorii.

Promocje

Już dzisiaj klienci mogą skorzystać z Rajapack promocje, a produkty tańsze są nawet o 35%. Klient oszczędza we wszystkich kategoriach produktów: opakowaniach tekturowych, taśmach samoprzylepnych, kopertach i kieszeniach, wypełniaczach i ochronie, produktach magazynowych. Rajapack promocje pomoże zaoszczędzić bez konieczności rezygnacji z najlepszej jakość produktów i usług.

Rajasystemy

Rajapack promocje pomaga w poprawie wydajności pracy oraz pozwala zmniejszyć koszty dzięki profesjonalnym maszynom pakującym, zapewniającym łatwe i szybkie zabezpieczenie produktów.

Rajapack poleca szeroki wybór maszyn i urządzeń niezbędnych do pakowania produktów, zabezpieczania przesyłek oraz do szybkiej i wydajnej paletyzacji ładunków. W ofercie znajdują się półautomaty i automaty do taśm spinających, akumulatorowe i ręczne urządzenia do bandowania, termofoliarki, maszyny do produkcji wypełniaczy papierowych, mat i poduszek wypełnionych powietrzem, metkownice, drukarki, zgrzewarki.

Przetestuj przed zakupem

Gdy klient chce obejrzeć, przetestować, wypróbować  produkty przed dokonaniem zakupu aby upewnić się czy produkt spełnia całkowicie jego oczekiwania może są korzystać z darmowej próbki, która jest do dyspozycji - kartony, tuby kartonowe, kieszenie, worki lub taśmy samoprzylepne. A jedyne co trzeba zrobić to skontaktować się że sklepem Rajapack

Newsletter

Wystarczy, że klient zapisze się do newslettera firmy, a w zamian otrzyma takie udogodnienia, jak informacje o ciekawych, a zarazem interesujących konkursach, informacje o promocjach oraz kodach rabatowych przysługującym klientom.

Asortyment

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Raja stworzyła markę własną i nieustannie kreuje produkty bardziej innowacyjne i konkurencyjne. Obecnie posiada ponad 1000 produktów marki Raja, dzięki czemu może  klientom zapewnić najwyższą jakość w korzystnej cenie. Dzięki nowej powierzchni magazynowej, liczącej 5 000 m², wszystkie produkty są zawsze dostępne. Klient nie musi tym samym magazynować zapasów opakowań u siebie. Od początku powstania grupy w 1954 roku, Raja chroni surowce naturalne poprzez wprowadzanie na rynek kartonów wielokrotnego użycia. Od kilku lat podejmuje również intensywne działania na rzecz trwałego i zrównoważonego rozwoju oraz nieustannie doskonali się na tej płaszczyźnie.

Dostawa

Rajapack zapewnia dostawę we wskazanym dniu roboczym, na terenie całej Polski bez ponoszenia dodatkowych opłat. A dodatkowo? Firma jest w stanie zorganizować bezpieczny transport zamówionych towarów do wszystkich miejsc na całym świecie.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości doradcy służą pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 pod numerem telefonu 801 55 3000. Możliwy jest także kontakt za pośrednictwem drogi elektronicznej - poczta@rajapack.pl