Rabaty w Rajapack Wrzesień 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Rajapack

Ważne do: 31.12.2020
Rajapack

Do 75% rabatu na wyprzedaży

Wartość zniżki:
75%
Ważne do:
31.12.2020

Ważne na:
✔️ na wybrane produkty ✔️ Wszyscy klienci
Rajapack

Darmowa dostawa

Wartość zniżki:
Darmowa dostawa

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci
Rajapack

25% rabatu na kieszenie samoprzylepne

Wartość zniżki:
25%

Ważne na:
✔️ na kieszenie samoprzylepne RAJALIST ✔️ Wszyscy klienci
Rajapack

Koperty bąbelkowe od 0,22 zł za sztukę!

Wartość zniżki:
0,22 zł

Ważne na:
✔️ na koperty bąbelkowe od 0,22 zł za sztukę ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w The North Face
Kody rabatowe w The North Face 43 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Groupon
Kody rabatowe w Groupon 15% kod rabatowy na Twoje Miasto oraz Travel
Kody rabatowe w Mebline
Kody rabatowe w Mebline Kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Runners Club
Kody rabatowe w Runners Club 10% rabatu za zapis do newslettera
Kody rabatowe w The Rookie
Kody rabatowe w The Rookie 10% rabatu przy zapisie do newslettera
Kody rabatowe w Waterman
Kody rabatowe w Waterman 8% kod rabatowy na pióra wieczne
Kody rabatowe w MMSport
Kody rabatowe w MMSport 30 zł kod rabatowy za zapis do newslettera
Kody rabatowe w Asos.com
Kody rabatowe w Asos.com 10% kod rabatowy dla nowych użytkowników

Informacje o Rajapack

Rajapack
4.9 z 5 gwiazdek 9 Oceny dla Rajapack

Opakowania, folie, maszyny to szeroka oferta renomowanego sklepu Rajapack, który stale wprowadza promocje sięgające wartości nawet 35%.

Rabaty w Rajapack 4
Największy rabat w Rajapack 75%
Rabaty dla stałych klientów 4
Ostatnia aktualizacja 20.09.2020
Adres Gate One
Ul. Działkowa 62
02-234 Warszawa

O sklepie Rajapack

Grupa RAJA, z ponad 60 letnim już doświadczeniem w branży, oferuje ponad 500 000 klientom w Europie najszerszy wachlarz materiałów opakowaniowych. Obecni w 15 krajach europejskich z 18 oddziałami, grupa Raja jest liderem w Europie na rynku opakowań dzięki ogromnej pasji świadczenia usług, oddaniu klientowi, dynamice rozwoju i innowacyjności oraz kompetencjom swoich pracowników. Dla  klientów dokonujących zakupu materiałów opakowaniowych i sprzętu do pakowania Rajapack jest uprzywilejowanym partnerem handlowym. Ponad 10 000 produktów spełniających oczekiwania klientów w zakresie ochrony, wypełnienia i wysyłki produktów, RAJA jest wiodącym graczem na rynku opakowań. Wdrożenie innowacyjnej polityki w połączeniu z fachową wiedzą na temat produktów sprawia, że grupa RAJA prezentuje najszerszy asortyment w tej kategorii.

Promocje

Już dzisiaj klienci mogą skorzystać z Rajapack promocje, a produkty tańsze są nawet o 35%. Klient oszczędza we wszystkich kategoriach produktów: opakowaniach tekturowych, taśmach samoprzylepnych, kopertach i kieszeniach, wypełniaczach i ochronie, produktach magazynowych. Rajapack promocje pomoże zaoszczędzić bez konieczności rezygnacji z najlepszej jakość produktów i usług.

Rajasystemy

Rajapack promocje pomaga w poprawie wydajności pracy oraz pozwala zmniejszyć koszty dzięki profesjonalnym maszynom pakującym, zapewniającym łatwe i szybkie zabezpieczenie produktów.

Rajapack poleca szeroki wybór maszyn i urządzeń niezbędnych do pakowania produktów, zabezpieczania przesyłek oraz do szybkiej i wydajnej paletyzacji ładunków. W ofercie znajdują się półautomaty i automaty do taśm spinających, akumulatorowe i ręczne urządzenia do bandowania, termofoliarki, maszyny do produkcji wypełniaczy papierowych, mat i poduszek wypełnionych powietrzem, metkownice, drukarki, zgrzewarki.

Przetestuj przed zakupem

Gdy klient chce obejrzeć, przetestować, wypróbować  produkty przed dokonaniem zakupu aby upewnić się czy produkt spełnia całkowicie jego oczekiwania może są korzystać z darmowej próbki, która jest do dyspozycji - kartony, tuby kartonowe, kieszenie, worki lub taśmy samoprzylepne. A jedyne co trzeba zrobić to skontaktować się że sklepem Rajapack

Newsletter

Wystarczy, że klient zapisze się do newslettera firmy, a w zamian otrzyma takie udogodnienia, jak informacje o ciekawych, a zarazem interesujących konkursach, informacje o promocjach oraz kodach rabatowych przysługującym klientom.

Asortyment

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Raja stworzyła markę własną i nieustannie kreuje produkty bardziej innowacyjne i konkurencyjne. Obecnie posiada ponad 1000 produktów marki Raja, dzięki czemu może  klientom zapewnić najwyższą jakość w korzystnej cenie. Dzięki nowej powierzchni magazynowej, liczącej 5 000 m², wszystkie produkty są zawsze dostępne. Klient nie musi tym samym magazynować zapasów opakowań u siebie. Od początku powstania grupy w 1954 roku, Raja chroni surowce naturalne poprzez wprowadzanie na rynek kartonów wielokrotnego użycia. Od kilku lat podejmuje również intensywne działania na rzecz trwałego i zrównoważonego rozwoju oraz nieustannie doskonali się na tej płaszczyźnie.

Dostawa

Rajapack zapewnia dostawę we wskazanym dniu roboczym, na terenie całej Polski bez ponoszenia dodatkowych opłat. A dodatkowo? Firma jest w stanie zorganizować bezpieczny transport zamówionych towarów do wszystkich miejsc na całym świecie.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości doradcy służą pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 pod numerem telefonu 801 55 3000. Możliwy jest także kontakt za pośrednictwem drogi elektronicznej - poczta@rajapack.pl