Rabaty w Ratka Październik 2020

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Ratka

Ratka

Tania pożyczka online

Wartość zniżki:
Tania pożyczka online

Ważne na:
✔️ na pożyczkę do 10 000 zł. Szczegóły oraz RRSO na stronie. ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Szybka gotówka
Kody rabatowe w Szybka gotówka 30% kod rabatowy na prowizję od pożyczki
Kody rabatowe w Inteligo
Kody rabatowe w Inteligo Bon turystyczny: 500 zł dla dzieci do 18. roku ży
Kody rabatowe w WONGA
Kody rabatowe w WONGA Do 15 000 zł z bezkosztową przerwą w spłacaniu
Kody rabatowe w Incredit
Kody rabatowe w Incredit Pożyczka do 6000 zł na 4 miesiące
Kody rabatowe w AXA DIRECT
Kody rabatowe w AXA DIRECT Kup ubezpieczenie i skorzystaj ze zniżki 15% za zakup online

Informacje o Ratka

Ratka
4.7 z 5 gwiazdek 3 Oceny dla Ratka

Codziennie znajdziesz u nas aktualne promocje i kupony rabatowe w Ratka. Dzięki temu zrealizujesz swoją pożyczkę na niezwykle atrakcyjnych warunkach. A to wszystko bez wychodzenia z domu.

Rabaty w Ratka 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 23.10.2020
Adres Ratka.pl
ul. Sienna 64
Warszawa

O portalu

Na portalu Ratka.pl możesz wnioskować o pożyczkę udzielną przez firmę Aasa Polska należącą do skandynawskiej grupy finansowej. Firma ta posiada wiele certyfikatów gwarantujących uczciwość i   najwyższe standardy. Dzięki temu pożyczanie jest bezpieczne i bezproblemowe. Ponadto wszystkie formalności możesz w prosty sposób załatwić w domowym zaciszu przed swoim komputerem.

Korzystne i tanie pożyczki w Ratka.pl

Wszelkie koszty pożyczki są niezwykle klarownie pokazywane na stronie Ratka.pl jeszcze przed złożeniem wniosku, dlatego nic nieprzyjemnego Cię nie zaskoczy. Dodatkowo często możesz liczyć na specjalne ofert, kiedy to dodatkowe koszty udzielania kredytu są niezwykle niskie. Zawsze warto sprawdzić takie promocje w Internecie, dzięki czemu nigdy nie przepłacisz.

Zniżki z kuponami rabatowymi Ratka.pl

Doskonałym miejscem na poszukiwanie promocji w Ratka.pl jest nasz serwis Kupony.pl. Znajdziesz tu specjalne kupony rabatowe, dzięki którym zrealizujesz swoją pożyczkę na niezwykle korzystnych warunkach bez niepotrzebnego przepłacania.

Kupony rabatowe Ratka.pl w kilku prostych krokach

Przed wypełnieniem wniosku o pożyczkę na stronie Ratka.pl, odwiedź portal Kupony.pl. Tu znajdziesz listę aktualnych kuponów rabatowych. Przy każdym z nich znajduje się opis warunków. Po wybraniu najbardziej interesującej Cię promocji, kliknij przycisk „Sprawdź kupon”. Zostaniesz przekierowany na stronę Ratka.pl, gdzie dopełnisz wszystkich pozostałych formalności.

Koszty pożyczki w Ratka.pl

Wszelkie koszty pożyczki, oprocentowanie i opłaty wyraźnie wypisane są na stronie we wstępnej analizie jeszcze przed złożeniem wniosku. Zależą one od kwoty pożyczki i ilości przewidzianych rat.

Rezygnacja z umowy

Po zawarciu umowy z Ratka.pl masz 14 dni na ewentualne od niej odstąpienie i rezygnację z pożyczki.

Kontakt z Ratka.pl

Na samej górze strony Ratka.pl znajdziesz numer telefonu oraz adres e-mail. Wystarczy zadzwonić lub napisać, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.