Rabaty w Redox Czerwiec 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Redox

Redox

29% rabatu na wodę

Wartość zniżki:
29%

Ważne na:
✔️ dla zarejestrowanych uczestników programu rabatowo-lojalnościowego ✔️ Wszyscy klienci
Redox

10% rabatu za polecenie

Wartość zniżki:
10%

Ważne na:
✔️ na 10% od zakupów osób poleconych zapisanych do Programu ✔️ Wszyscy klienci
Redox

10% rabatu dla kupujących regularnie

Wartość zniżki:
10%

Ważne na:
✔️ dla aktywnie kupujących klientów (od 6 miesięcy, min. 60 szt. miesięcznie) ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Odkryj na lato
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso
WYKORZYSTAJ KOD RABATOWY I ZYSKAJ 15% RABATU
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
Do 60% rabatu na ubrania damskie

Informacje o Redox

Redox
4.9 z 5 gwiazdek 7 Oceny dla Redox

Redox jest firma zajmującą się produkcją i sprzedażą wody źródlanej  Dodatkowo Redox to liczne promocje, które przekładają się na zadowolenie klientów.

Rabaty w Redox 3
Największy rabat w Redox 29%
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 16.06.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Aqua Redox PPH Rafał Szydłowski
ul. Liczmańskiego 7/4
80-322 Gdańsk

O wodzie Redox® 

Redox jest firma zajmującą się produkcją i sprzedażą: Napoju RED-OX, Oleju Lnianego RED-OX (H2), preparatów magnezowych, preparatów z Bajkaliną i suplementów . Używając produktów klient w organizmie najważniejsze pierwiastki. Napój WODA REDOX ® wytwarzany jest z wody źródlanej będącej jego jedynym składnikiem. Smakuje jak woda, świeżo i orzeźwiająco z wrażeniem bardziej miękkiej i lekkiej w smaku. W procesie przetwarzania woda źródlana poddawana jest odpowiedniemu dla uzyskania założonych właściwości, procesowi jonizacji. Właściwości takiej wody potwierdzone są badaniami naukowymi.

Promocje Redox - Zdrowie w niskich cenach 

Teraz kiedy większość rozkoszuje się tą wyczekiwaną porą roku, do pełni szczęścia wystarczy zaopatrzyć się w potrzebne produkty, dzięki którym będzie można celebrować spotkania z przyjaciółmi i ładować akumulatory na kolejne miesiące. W tym celu, Redox promocje zaplanował wyjątkową ofertę obejmującą produkty w najbardziej możliwie niskich cenach.  To dzięki nim klient ma szansę zaoszczędzić. Dodatkowo ma szansę nabyć produkty charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz świeżością. I już dziś w atrakcyjnej cenie dzięki Redox promocje klient może kupić wodę źródlaną opatrzone marka Redox.

Newsletter marki

To idealny sposób na otrzymywanie najnowszych informacji dotyczących wyprzedaży oraz nowości, które klient będzie mógł zobaczyć na stronie internetowej. Dzięki niemu klient może natknąć się na duże wyprzedaże. Nie sposób przegapić takiej okazji.

Asortyment sklepu internetowego

Asortyment sklepu Redox to niezwykle korzystne dla naszego zdrowia buteleczki, w której znajduje się woda. Woda RED-OX jest wodą  przegotowaną, zredukowaną  wodorem, dzięki czemu pozwala na zneutralizowanie wolnych rodników będących przyczyną wielu chorób  i starzenia się. Oznacza to, że wodór ma niezwykłe właściwości antyoksydacyjne. To idealny produkt dla osób dbających o swoje zdrowie i urodę. To poniekąd recepta dłuższą życie – organizm poddany zostaje bio-regeneracji i bio-odnowie.

Twoja przesyłka

Po złożeniu zamówienia możemy firma Redox może skontaktować się z klientem w celu ustalenia ewentualnych szczegółów dotyczących wysyłki. Wysyła ona paczki poprzez firmę kurierską, przy wcześniejszej wpłacie na konto lub za pobraniem. Czas realizacji zamówienia wynosi około 7 dno roboczych w zależności od dostępności towaru.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zakupionego towaru w sklepie Redox, klient może skorzystać z formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej. Dodatkowo odpowiedzi na pytania może uzyskać za pośrednictwem kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną.