Rabaty w Rkantor Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Rkantor

Informacje o Rkantor

Rkantor
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Rkantor

Na stronie Kupony.pl specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy promocje oraz kupony rabatowe do Rkantor. Sprawdź, jak tanio możesz kupić euro lub dolary. I to bez pośrednictwa banków, siedząc wygodnie w swoim domu.

Rabaty w Rkantor 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 10.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Rkantor
ul. Grzybowska 78
00-844 Warszawa

Rkantor – promocje i kupony rabatowe

Rkantor powstał w lipcu 2014 roku. Został założony przez znaną markę – Raiffeisen Solutions, co gwarantuje pewność wszystkich transakcji. Dodatkowo ze względu na operacje online jakie wykonują klienci wszystkie opłaty, kursy walut są niezwykle konkurencyjne w porównaniu do punktów stacjonarnych świadczących podobne usługi.

Rkantor codziennie stara się pokazać, że jest doskonałą alternatywą dla usług bankowych. Nie tylko podkreśla łatwość załatwiania wszystkich spraw przez Internet, ale także zapewnia liczne promocje i atrakcyjne ceny swoich usług. Wiele ofert codziennie jest objętych zniżką i posiada niezwykle korzystne warunki. Ponadto możesz liczyć na kupony rabatowe, dzięki którym wymienisz walutę jeszcze taniej. A dla regularnych klientów przewidziany jest specjalny program lojalnościowy.

Giełda walut na Rkantor

Nie musisz godzić się na kurs ustalony przez Rkantor. Możesz wymienić swoją walutę z innymi użytkownikami platformy i dzięki temu wytargować jeszcze więcej.

Wymiana z odroczoną płatnością

Nie masz w chwili obecnej gotówki na swoim koncie Rkantor, a może nie spieszy Ci się z wymianą i wolisz poczekać na korzystniejszy kurs? Wystarczy, że skorzystasz z opcji „wymiana z odroczoną płatnością”. Określ, jaki kurs jest dla Ciebie najlepszy, a pieniądze na wymianę wpłać w dowolnym terminie.

Program „Najlepszy kurs”

Regularnie korzystając z Rkantor możesz zbierać punkty. Punkty w następnej kolejności sprawią, że zyskujesz możliwość wymiany gotówki po tańszym kursie. Sprawdź sam, bo pierwsze 1 000 pkt. dostajesz za rejestrację na Rkantor.

Kupony rabatowe do Rkantor

Nie możesz oczywiście przegapić okazjonalnych promocji i kuponów rabatowych. Aby skorzystać ze zniżki lub tańszych kursów wymiany, regularnie odwiedzaj nasz portal, gdzie znajdują się wszystkie aktualne promocje do Rkantor.

Jak zrealizować posiadany kupon rabatowy?

W pierwszej kolejności zapoznaj się z wszystkimi warunkami promocji – tu znajdą się także informacje o sposobie realizacji kuponu. Następnie kliknij na stronie Kupony.pl przycisk „Sprawdź kupon”. Zostaniesz przekierowany na stronę Rkantor, gdzie dopełnisz wszystkich formalności.

Rkantor – kantor i trochę więcej

W Rkantor masz możliwość wymiany waluty, ale także możesz korzystać z opcji przelewów, wpłat oraz wypłat czy spłat kredytu zaciągniętego w obcej walucie.

Koszty usług na Rkantor

Wiele usług związanych z korzystaniem z Rkantor jest zupełnie bezpłatna. Za przelewy walutowe płacisz od 1 €. Natomiast pozostałe opłaty znajdziesz w „Tabeli opłat i prowizji” na Rkantor.

Warunki odstąpienia od transakcji

Ze zrealizowanych transakcji nie możesz zrezygnować, ale zawsze przysługuje Ci prawo do reklamacji. Dokładny opis warunków znajdziesz w regulaminie na stronie Rkantor.

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

W razie jakichkolwiek pytań możesz zadzwonić do konsultantów Rkantor, którzy na pewno udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi. Właściwy numer znajduje się w górnym menu na stronie kantora internetowego.