Rabaty w RMS Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w RMS

RMS

Sprawdź nowe promocje

Wartość zniżki:
atrakcyjna cena

Ważne na:
✔️ wybrane pozycje ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w FotoForma
Kody rabatowe w FotoForma
Kup Canon Eos R5 z przedłużoną gwarancją do 3 lat
Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Survival - wszystko na wyprawę w teren
Kody rabatowe w Acer
Kody rabatowe w Acer
Do 14% rabatu na wybrane pozycje
Kody rabatowe w Electro
Kody rabatowe w Electro
OSZAŁAMIAJĄCO NISKIE CENY

Informacje o RMS

RMS
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla RMS

RMS poprzez wieloletnia obecność na rynku jest w stanie zagwarantować klientom wysokiej jakości sprzęt stereo w przystępnej cenie. To idealna okazja dla miłośników promocji.

Rabaty w RMS 1
Rabaty dla stałych klientów 1
Ostatnia aktualizacja 10.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Sklep RMS.pl
ul. Hetmańska 33B
15-727 Białystok

Promocje na Twoje kino domowe!

Firma RMS jest przekonania, że wszystko, co rodzi się z pasją jest lepsze i bardziej autentyczne. Fundamentem specjalistycznego sklepu są pasja i zapał ludzi tworzących RMS.pl do najbardziej jak to tylko możliwe realnego dźwięku oraz żywego, wysokiej rozdzielczości obrazu video. Stąd jest pewna o wyjątkowości usług i produktów, które jest w stanie zaoferować klientom. Ceni sobie satysfakcję każdego Klienta, a najbardziej tego wymagającego. Podejmuje się różnorodnych zadań z zakresu instalacji i montażu systemów audiowizualnych. Każdego dnia kilkuosobowy zespół stara się rozwiązać różne problemy, z jakimi zgłaszają się entuzjaści dźwięku i obrazu. W tym celu zawsze stara się znaleźć indywidualne rozwiązania, najlepiej dopasowane do potrzeb Klienta.

Jak wiadomo, promocje to idealna okazja, aby w stosunkowo niskiej cenie nabyć wysokiej jakości sprzęty do mieszkania czy też biura. Stale poszerzający się asortyment spowodował, że na stronie internetowej sklepu Rms, znajduje się zakładka Rms promocje. Przewody głośnikowe czy kolumny podłogowe stereo? Muzyka jest bardzo ważna w naszym życiu, dlatego też do jej słuchania warto zakupić porządny i służący na wiele lat sprzęt. Z taką propozycją wychodzi Rms promocje, oferująca duże rabaty na różnego rodzaju urządzenia, a ich wartość sięga nawet 60%. I tak na przykład  Rms promocje proponuje interkom mierzący 1,5 metra, którego cena jest niezwykle zaskakująca. Obecnie kosztuje on 99 złotych, natomiast niegdyś jest wartość wynosiła aż 249 złotych.

Wyprzedaże

Na oficjalnej stronie sklepu znajduje się specjalnie sporządzona zakładka o nazwie WYPRZEDAŻE. Rms promocje to idealny sposób, by kupić wysokiej jakości sprzęt stereo, a przy okazji oszczędzać. Szeroka oferta proponuje wyprzedaże marek, które sięgają nawet 70%.  Jak wiadomo to znane wszystkim firmy, których wizytówką jest wysoka jakość wykonania oraz komfort użytkowania.

Opinie o sklepie

Na stronie internetowej Rms klienci  mogą również zapoznać się z opiniami poprzednich kupujących. To propozycja, która idealnie odzwierciedla działanie sklepu. W zakładce klient znajdzie opinie na temat przesyłki, towaru, wyglądu oraz użytkowania.

Newsletter

To idealny sposób na otrzymywanie najnowszych informacji dotyczących wyprzedaży oraz nowości, które klient będzie mógł zobaczyć na stronie internetowej. Zapisanie się do niego nie stanowi żadnego problemu – wystarczy wykonać 3 kroki. Pierwszy z nich to wejście na stronę i wybranie sekcji Zapisz się do newslettera znajdującej się na samym dole. Jedynym wymaganiem, który stoi na drodze otrzymywania informacji o promocjach jest wpisanie adresu email.

Zakupy na raty

Uzyskanie kredytu odbywa się szybko i sprawnie, bez konieczności osobistego stawiennictwa w naszym sklepie lub placówce firmy Santander Consumer Bank. Podczas składania zamówienia Klient jako formę płatności wybiera opcję „RATY - eRaty Santander Consumer Banku”. Opcja „RATY - eRaty Santander Consumer Banku” jest dostępna tylko dla formy wysyłki „Kurier 24h”. Po wypełnieniu wszelkich danych i kliknięciu na Złóż zamówienie, generowana jest strona z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Na jej dole jest informacja „Aby złożyć wniosek o raty Santander Consumer Bank kliknij przycisk poniżej: Złóż wniosek eRaty”.

Dostawa

Koszt wysyłki dla danego produktu wyświetlany jest na karcie produktowej. Mogą je klienci zobaczyć i wybrać podczas składania zamówienia - jeszcze przed zatwierdzeniem go i właściwym złożeniem zamówienia. Standardowo przesyłki kurierskie dostarczane są między godziną 10 a 17. Firma kurierska nie może zagwarantować konkretnej godziny dostawy. W większych miastach istnieje jednak możliwość ustalenia z kurierem przybliżonej godziny. Każdy Klient, który spełnia definicję Konsumenta w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki ma możliwość zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny. Klient zwraca produkt na swój koszt.

Kontakt

Na wszystkie pytania dotyczące zakupów klient uzyska odpowiedzi od poniedziałku do piątku poprzez numer telefonu 85 747 97 50 drogą elektroniczną pod adresem sklep@rms.pl