Rabaty w Ryanair Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Ryanair

Ryanair

Zainstaluj darmową aplikację

Wartość zniżki:
darmowa aplikacja

Ważne na:
✔️ Aplikacja mobilna ✔️ Wszyscy klienci
Ryanair

Loty od 79 zł

Wartość zniżki:
Loty od 79 zł

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Qatar Airways
Kody rabatowe w Qatar Airways
Nowe horyzonty czekają na Ciebie Ceny już od 1 749 PLN

Informacje o Ryanair

Ryanair
3.8 z 5 gwiazdek 39 Oceny dla Ryanair

Kupony Ryanair – tylko tutaj znajdziesz najaktualniejsze promocje Ryanair, dzięki którym polecisz do różnych miast Europy jak Liverpool, Londyn, Oslo czy Brukseli prawie za darmo. Wystarczy wybrać odpowiedni kod rabatowy Ryanair by zarezerwować tanio lot, nocleg czy wynająć auto. Pamiętaj o naszych kodach i kuponach by nie przepłacać. Latanie ze zniżką sprawia podwójną radość.

Rabaty w Ryanair 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 10.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Ryanair Dublin Office
Airside Business Park
Swords Co. Dublin

Kupony Ryanair i okazyjne zakupy!

Ryanair to irlandzkie linie lotnicze obecne w Polsce od 2005 roku. Rocznie obsługują około 80 mln pasażerów. Główne kierunki lotów to 25 krajów europejskich oraz Cypr, Turcja i Maroko. W Polsce Ryanair obsługuje loty m.in. z Gdańska, Krakowa, Warszawy, Poznania, Katowic i Łodzi. Przewoźnik słynie z przystępnych cen, a częste promocje Ryanair sprawiają, że marka cieszy się coraz większą popularnością.

Promocje Ryanair to jedna z lepszych ofert dla wielbicieli podróży. Za lot do największych stolic europejskich można zapłacić tylko kilkanaście złotych, przy czym należy pamiętać, by uwzględnić koszty opcjonalne. Na wielu stronach internetowych można odnaleźć kupony rabatowe Ryanair upoważniające do zniżek na określone przeloty. Ryanair kody rabatowe wprowadza się przy zakupie biletu na stronie głównej przewoźnika lub na innych serwisach oferujących loty linii Ryanair. Promocje Ryanair to również możliwość korzystania ze specjalnej karty. Zakup przy jej udziale upoważnia Cię do określonej liczby punktów, a dana liczba punktów może zostać wymieniona na określony rodzaj biletu.

Zakup biletu poprzez stronę internetową

Zakupu biletów łatwo można dokonać poprzez stronę główną przewoźnika, a bilet zostanie Ci przekazany w wersji elektronicznej. Możesz również zarezerwować lot do wybranego miejsca. Bilety można też kupić na innych stronach internetowych, które mają w swojej ofercie Ryanair. Pamiętaj, że jeśli masz kupony rabatowe Ryanair, to warto z nich skorzystać.

Jak zrealizuję kupon Ryanair

Rynair kody rabatowe można wykorzystać do ściśle określonego terminu. Kupony rabatowe Rynair otrzymasz drogą mailową i są to kupony imienne, gdzie widnieją dane pasażera podane przy rezerwacji. Jeśli chcesz podarować komuś kupon, przy jego realizacji podajesz adres e-mail konkretnej osoby i wpisujesz dane pasażera. Pamiętaj, że zawsze możesz wykorzystać punkty, które zbierasz płacąc kartą Ryanair. Ryanair kody rabatowe to rozwiązanie pozwalające na jeszcze tańsze zwiedzanie świata.

Zamawianie i płacenie w Ryanair

Zamawianie biletu na stronie realizujesz według podanych wskazówek. Trzeba uzupełnić podstawowe informacje, związane z liczbą pasażerów, ich wiekiem, przewożonym bagażem, sprzętem sportowym. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia. Zakupów dokonuje się za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Podajemy imię, nazwisko oraz adres posiadacza karty, numer karty i inne wskazane dane. Po akceptacji transakcji, na ekranie pojawi się informacja o numerze rezerwacji lotu i statusie transakcji. Potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane na adres e-mail, podobnie jak przypomnienie o odprawie i informacji o wydrukowaniu karty pokładowej.

Odstąpienie od umowy

W przypadku, gdy przewoźnik podwyższy ceny za przewóz już po zawarciu umowy, masz możliwość odstąpienia od danej umowy. Momentem zawarcia umowy jest moment wystawienia przez przewoźnika biletu lotniczego, a nie informacja o rezerwacji. Przed zakupem biletu zawsze zapoznaj się z regulaminem Ryanair.

Zgłoszenie reklamacji

Reklamacja związana z określonymi sytuacjami jest szczegółowo przedstawiona w regulaminie przewoźnika.

Obsługa klienta Ryanair

Na stronie głównej przewoźnika znajdziesz numery, które umożliwią ci kontakt z przedstawicielami Ryanair. Tam odnajdziesz również wzory odpowiednich podań i przeczytasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.