Rabaty w Ryszard Music Maj 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Ryszard Music

Ryszard Music

Muzyka biesiadna !

Wartość zniżki:
Muzyka biesiadna !

Ważne na:
✔️ na muzykę biesiadną ✔️ Wszyscy klienci
Ryszard Music

Muzyka dla dzieci !

Wartość zniżki:
Muzyka dla dzieci !

Ważne na:
✔️ na muzykę dla dzieci ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Udemy
Kody rabatowe w Udemy
Centrum bezpłatnych zasobów Udemy
Kody rabatowe w Colorland
Kody rabatowe w Colorland
Kod rabatowy na Fotoobraz!
Kody rabatowe w Skillshare
Kody rabatowe w Skillshare
30% zniżki na roczne członkostwo Skillshare
Kody rabatowe w Egmont
Kody rabatowe w Egmont
- 30% na nowości i zapowiedzi
Kody rabatowe w Publio
Kody rabatowe w Publio
1000 bestsellerów do -50%
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
30% na wszystko + zniżka VIP 10%

Informacje o Ryszard Music

Ryszard Music
4.8 z 5 gwiazdek 5 Oceny dla Ryszard Music

Chciałbyś sprawdzić najnowsze dostępne w Ryszard Music promocje? Nic prostszego! Dzięki nam znajdziesz wszystkie kody rabatowe, zniżki i rabaty, które pozwolą Ci kupić Twoje ulubione płyty w jeszcze niższej cenie!

Rabaty w Ryszard Music 2
Rabaty dla stałych klientów 2
Ostatnia aktualizacja 14.05.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Ryszard Music
ul. Mirkowska 33
05-520 Konstancin Jeziorna

Ryszard Music promocje, czyli czym warto się zainteresować?

Ryszard Music to sklep internetowy działający na rynku polskim, jednakże wysyłający zamówienia do wszystkich krajów świata. Można tam kupować płyty najbardziej znanych artystów disco polo. Ten gatunek muzyki przechodzi obecnie prawdziwy renesans. Coraz więcej osób chce słychać muzyki, która była popularna w Polsce latach 90. Artyści disco polo zapraszani są na ogólnopolskie festiwale. W 2016 roku gościli również na wielu sylwestrach emitowanych przez stacje komercyjne oraz publiczne.

Sklep internetowy Ryszard Music oferuje cykliczne promocje na płyty karaoke oraz kolekcje disco polo. Nie ma potrzeby wpisywania kodu rabatowego, promocje Ryszard Music naliczają się automatycznie podczas zakupu. Swoistym rabatem jest też możliwość pobrania darmowych próbek muzycznych oraz podkładów karaoke.

Jak zrealizować Ryszard Music promocje?

Promocje w Ryszard Music są bardzo proste – nie ma potrzeby wpisywania dodatkowych kodów, rabat naliczany jest automatycznie tuż przed dokonaniem zakupu.

Jaki asortyment oferuje sklep Ryszard Music?

Sklep Ryszard Music dostarcza najlepsze płyty artystów disco polo. W jednym miejscu można znaleźć wszystkie płyty, które wydają artyści zajmujący się tym gatunkiem muzyki. Wybór jest bardzo duży, a znalezienie odpowiedniego produktu proste. Możemy wyszukać produkty poprzez kategorie widoczne po lewej stronie, lub też skorzystać z wyszukiwarki widocznej w lewym, górnym rogu.

Klienci sklepu Ryszard Music mogą zakupić najpopularniejsze płyty z gatunku disco polo, które po latach posuchy cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju. Dla amatorów śpiewu sklep przygotował bogatą kolekcję płyt karaoke w formacie DVD oraz AVI, które są odtwarzane przez wszystkie najpopularniejsze odtwarzacze DVD oraz BlueRay.

Warto także zainteresować się zakupem muzyki biesiadnej oraz akordeonowej lub cygańskiej – nadają się one idealnie na prezent dla naszych rodziców lub dziadków, którzy wychowali się na takiej muzyce. Inną propozycją sklepu Ryszard Music jest muzyczne DVD. Jest to płyta z piosenkami, na której dodatkowo zawarte są najczęściej video z koncertów, galerie zdjęć, dyskografia itp.

Dla dzieci z całą pewnością można polecić produkty z kategorii muzyka dla dzieci. Znajdziemy tam usypianki dla dzieci, dziecięce karaoke, oraz całe pakiety płyt, które z pewnością zainteresują nasze pociechy. Ryszard Music oferuje także coś na święta – w kategorii kolędy znajdziemy mnóstwo płyt z wykonaniami najpiękniejszych i najpopularniejszych kolęd.

Jak zostaną mi dostarczone produkty?

Sklep Ryszard Music wysyła zamówione produkty za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera. Koszt dostawy uzależniony jest od zamówienia, i wyliczany tuż przed zakupem produktów, jakie posiadamy w koszyku. Dostawa realizowana jest maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych

Czy mogę zwrócić zakupione produkty Ryszard Music promocje

Każdy klient może dokonać zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od dnia dokonania zakupu, i to bez podawania przyczyny. Jedynym kosztem, który musi wtedy ponieść, jest to koszt przesyłki, za pomocą której odeśle zwracany produkt do sklepu.

Jak skontaktować się ze sklepem Ryszard Music?

Z obsługą sklepu Ryszard Music można skontaktować się za pośrednictem telefonu lub też wiadomości e-mail. Sklep podaje numer telefonu (604 493 435) ale zastrzega, iż kontakt poprzez niego może dotyczyć tylko zapytań o zamówienia. Kontakt poprzez wiadomość email (info@ryszardmusic.com.pl) może już dotyczyć pytań o ofertę, propozycje, polecenia itp. W zakładce kontakt dostępny jest także formularz kontaktowy, za pomocą którego możemy się skontaktować ze sklepem, podając tylko imię i nazwisko, adres email oraz wpisując w ostatnim oknie nasze zapytanie.