Rabaty w Salad Story Kwiecień 2021

Aktualne kody zniżkowe i rabaty w Salad Story

Salad Story

Zamów swoją sałatkę

Wartość zniżki:
Zamów swoją sałatkę

Ważne na:
✔️ na wszystko ✔️ Wszyscy klienci
Salad Story

Hot box w Salad Story

Wartość zniżki:
Hot box zł

Ważne na:
✔️ Hot box ✔️ Wszyscy klienci
Salad Story

Vouchery na prezenty

Wartość zniżki:
Vouchery na prezenty

Ważne na:
✔️ Vouchery na prezenty ✔️ Wszyscy klienci

Podobne oferty

Kody rabatowe w Allegro
Kody rabatowe w Allegro
Telemedycyna na Allegro
Kody rabatowe w Myprotein
Kody rabatowe w Myprotein
Bestsellerowe kolekcje nawet 70% taniej!
Kody rabatowe w Konesso
Kody rabatowe w Konesso
KUP EKSPRES I ODBIERZ ZAPAS KAWY STORY COFFEE ZA PÓŁ CENY
Kody rabatowe w Lidl
Kody rabatowe w Lidl
Wielofunkcyjny robot kuchenny
Kody rabatowe w Orsay
Kody rabatowe w Orsay
Love your body! 20% rabatu

Informacje o Salad Story

Salad Story
4 z 5 gwiazdek 1 Oceny dla Salad Story

Najatrakcyjniejsze Salad Story Promocje znajdziesz na naszym portalu. Sprawdź co dzisiaj na Ciebie czeka. Zniżka na sałatkę, wrapa a może zupę? Sprawdź aktualne promocje i korzystaj!

Rabaty w Salad Story 3
Rabaty dla stałych klientów 3
Ostatnia aktualizacja 19.04.2021

Wasze ulubione sklepy

Adres Salad Story
Puławska 257/145
02-769 Warszawa

Salad Story - promocje i rabaty na Twój lunch!

Restauracja ze zdrową żywnością, która jest smaczna, kusi wzrok, a przede wszystkim zaspokaja głód. Jest to sieć restauracji szybkiej obsługi (ale nie ma nic wspólnego z pospolitymi Fast foodami), która działa na terenie Polski od 2007 roku. Posiada 26 lokali, 18 z nich to własne placówki, pozostałe działają na zasadach franczyzny. W lokalu można zakupić kolorowe sałatki komponowane na naszych oczach.

Dzięki karcie Lunch Pass możemy uzyskać 15% rabatu na świeżo wyciskany sok marchwiowy lub 7% na całe menu restauracji. Rabaty Salad story nie łączą się ze sobą, możemy skorzystać tylko z jednego z nich podczas jednej transakcji. Ciekawe oferty i promocje można znaleźć również na Facebookowym profilu marki, który jest prowadzony z dużą starannością. Ostatnio z okazji dnia owoców na odpowiednie hasło otrzymywało się 20% rabatu na całe zamówienie. Na profilu też można zostawić nasz komentarz, opinię i sugestie.

Realizacja ofert specjalnych

Rabaty Salad Story to po prostu kody, które musimy podać w sklepie lub wpisać zamawiając nasz posiłek przez Internet. Zdarzają się jednak promocje, które polegają na powiedzeniu odpowiedniego hasła w lokalu. Najlepiej trzymać się instrukcji udzielanych na stronie restauracji gdzie dostępne są również Salad Story promocje.

W czym mogę wybierać?

Menu jest bardzo urozmaicone, przede wszystkim są to kolorowe sałatki z przeróżnymi dodatkami. W lokalu panuje duża dowolność, oprócz menu, które jest ustalone, możemy sami skomponować swoje danie. Dostępnych jest bardzo dużo składników do wyboru. Sałatka, wrap, albo box. Możemy wybierać co najbardziej nam odpowiada, możliwe jest również za dopłatą powiększenie zestawu. Oprócz sałat możemy napić się pysznych świeżo wyciskanych soków(owocowych i warzywnych), zjeść pożywną zupę, albo wrapa/box na ciepło. Każdemu uda się tutaj zaspokoić głód w wyjątkowo smaczny sposób. Niezwykle istotny jest fakt, że dla sieci niezwykle ważne jest zdrowe odżywianie. Menu skomponowane jest z samych naturalnych składników. Proponowane produkty są wysokiej jakości bogate w witaminy i inne wartości odżywcze. Makarony pełnoziarniste, kasze, niezliczona ilość warzyw i owoców, a także świeżych przypraw będą dla naszego organizmu prawdziwą bombą witaminową, a dodatkowo ucieszą nasz wzrok różnorodnością barw i struktur.

Koszt dowozu

Lokal oferuje dowóz posiłków. Jest to możliwe w Warszawie, Gdyni, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Bydgoszczy, Radomiu, Szczecinie, Katowicach oraz Lublinie. Zamówienia z dowozem możliwe są od 40 zł. Poniżej 75 zł koszt dostawy wynosi 5 zł, a od 75 zł jest on darmowy.

Zwrot

Zwrot towarów nie jest uwzględniony przez właścicieli. Oczywiście jeśli nie jesteśmy zadowoleni z zamówienia, nie zgadza się z tym co chcieliśmy otrzymać należy zareklamować towar w lokalu, który nas obsługiwał.

Kontakt

Najłatwiej jest skontaktować się z restauracja poprzez osobiste jej odwiedzenie, tam możemy przedstawić swoją opinie i sugestie. Kolejny bardzo dobry sposób to strona Salad Story na Facebooku na której są różne informacje o lokalu, ale możemy i my przedstawić tam swoje zdanie, dopytać o promocje Salad Story, zgłosić niewiedzę pracowników(np. na temat zniżek). Możemy również zadzwonić pod numer telefonu 48 22 254 36 47 lub wysłać email na adres biuro@saladstory.com.